intimnost

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
daklem, postoje stvari koje smo spremne da podelimo sa svima,
kao i stvari koje čuvamo za najuži krug prijatelja,
porodicu ili
partnera.
forum? =)
postoje i stvari koje zadržimo za sebe.
tajne koje mahnito krijemo od najbližih nam, u trenu oka izbrbljamo neznancima.

ali nisam ni htela o tome.
već
šta su za vas krajnje intimni činovi?
odlični oral, što reče jedna forumašica?
dopuštanje :heart:-u da čita naše mejlove i sms-ove?
otvorena vrata wc-a?

mislim, može i neko poređenje.. ne znam.
 
ja takve momente- nemam.
nije mi problem nista od svog zivota da podelim i nemam zabranjene zone
postoje stvari koje bih zadrzala za sebe koje nemaju veze sa intimom nego sa tim da mislim da niko ne treba da me vidi u tom izdanju npr. ako je u pitanju fizicki izgled ili odlazak u wc, ali ponavljam da mi to nije intima koju zbog toga treba da drzim za sebe- jednostavno mi je degute
 
daklem, postoje stvari koje smo spremne da podelimo sa svima,
kao i stvari koje čuvamo za najuži krug prijatelja,
porodicu ili
partnera.
forum? =)
postoje i stvari koje zadržimo za sebe.
tajne koje mahnito krijemo od najbližih nam, u trenu oka izbrbljamo neznancima.

ali nisam ni htela o tome.
već
šta su za vas krajnje intimni činovi?
odlični oral, što reče jedna forumašica?
dopuštanje :heart:-u da čita naše mejlove i sms-ove?
otvorena vrata wc-a?

mislim, može i neko poređenje.. ne znam.


He he he...moram samo prva da se "zapljunem"...pa ja sam ti dala ideju....:lol:

P.s. Uf....preduhitrili me....da dodam jos, da ja nemam neke velike i posebne tajne koje partner ne sme da sazna....pa mi stoga i deluje neobicno da neko krije kao maca rep svoj mob..
P.p.s.Pardon, nemam nikakvih tajni....:-D
 
sta je za mene krajnje intimno?pazi kad nemam pojma,nekako mi ima veze od situacije
sve moze da bude a i ne mora
sad cu celu noc da razmisljam
edit:sad sam se setila neceg ruznog u vezi s intimnoscu,bzvz rastuzila se
aj daj neku veselu temu parka,ove ozbiljne mi ne leze
 
Pocnem da citam i reko sta bi pa se Parka ovako uozbilji...eeeeeeeee al'citam dalje i ...uf srecom...videh sve je ok...:lol:;)

Nisam zatvorena osoba,nemam ono nesto kao niko ne smije da zna...jednostavno imam neke intime koje volim da sacuvam samo za sebe,jer tako zasluzuju :)

A ovako ne znam sta bih rekla il' uradila da neko cita poruke na mom mob,ili mail,ili sl.,ja to ne radim i ne dozvoljavam isto...
Sex nikad ne prepricavam drugaricama...to kad cujem malo mi bljak...ali ok svako iam svoja nacela...
Ali nikad,nikad ne bih mogla ostaviti vrata wc-a ili kupatila otkljucana a kamoli otvorena...:)
Toliko sada....
 
n'umem ja da postavljam smešne teme, samo da spamujem ozbiljne
(evo me opet =))
a ovo i nije trebala da bude tema za rastuživanje nego tako.. za introspekciju bwe žene =(

aj, al da se ne smejete, meni je krajnja tačka intimnosti da mi neko pogleda u otvorena usta.
sad kad sam napisala shvatila sam da ne postoji ni jedan razlog zašto bi mi neko gledao u usta (ako nije zubar) tako da to i nije bio neki kamen spoticanja do sad.

(osim kad pokazujem "udes u tunelu", to se ne računa)
 
n'umem ja da postavljam smešne teme, samo da spamujem ozbiljne
(evo me opet =))
a ovo i nije trebala da bude tema za rastuživanje nego tako.. za introspekciju bwe žene =(

aj, al da se ne smejete, meni je krajnja tačka intimnosti da mi neko pogleda u otvorena usta.
sad kad sam napisala shvatila sam da ne postoji ni jedan razlog zašto bi mi neko gledao u usta (ako nije zubar) tako da to i nije bio neki kamen spoticanja do sad.

(osim kad pokazujem "udes u tunelu", to se ne računa)

Jaooo eto kako se toga nisam sjetila...to moze samo lekar ili zubar...:D
 
evo, ja pisem dnevnik otkad znam za sebe. I sigurna sam da mi ih niko ne cita mada je tekuci uvek pod rukom: pored kreveta, na stolu, na polici...
zatim, tesko mi je i da odem u zbun ( pri romanticnim setnjama u prirodi)... Ili se polomimo da stignemo kuci, ili, ako smo bas daleko otpesacili, ON mora da stoji na straži bar 20 metara dalje od zbuna u kojem sam...
onda, nema toga koj' bi me video kad zadenem konac za zube...
Aha, dok nisam postala brkata forumasica, sve dlačice sam skidala u intimi, a sada ih pustam. (I lepo mi stoje)
Nista vise ja intimno nemam... osim jednog recepta za pecivo kojeg nikom ne dam - u njemu je tajna mog uspeha u drustvu.
To sto se tice personalne intime. A o intimi odnosa sa nekim ljudima necu ni da pisem. :)

edit: dak sam ja srocavala netene moj post vi vec napisale za usta :)
 
kod mene je to ono - stavis konac medj' zube pa ga cimas napred-nazad, a neka truncica hrane izleti! Stavrno je to vrlo intiman cin koji ne zelim da delim ni sa kim. Niti zelim da prisustvujem tudjem (trebljenju:) )
 
al meni za konac nije problem... čudno..
zube perem po celoj kući ko blesava
a specijalitet mi je pričanje sa koncem između zuba
sad sam ukapirala kolko sam gadna =(
samo da zevam ne mogu.

hani, kod mene to nema neki poseban smisao, kao što bi recimo imalo prisustvo nekoga u wc-u.
sama se sebi ne mogu da načudim i ne umem da objasnim.
ko neka fobija,, samo daleko blaže.
 
Valjda zato sto to ne volim vidjeti ni kod drugih,ono kad neko zijeva a ne stavi ruku,ili kad neko jede a vidi se ona izmuljana hrana,pa mljacka...ja bas mozda i previse vodim racuna...jes' mozda neobicno,ali stvarno...sta znam...
 
@ moj džordži :heart:
pa mogu da sačekam sa piškenjem dok ne operemo zube

@ kll
nije važno. baš sam mislila na različite vrste intimnosti.
ako si mene pitao..
 
Ne volim jesti pred nepoznatim ljudima, zato je za mene menza bila pakao!
Ne volim da mi ukucani virkaju u ekran dok radim na kompu!
Ne voli da mi decko udje u wc dok sam na wc solji!
Ne volim da me mnogo ispituju o osjecanjima, sta zelim to i kazem, ali svako dodatno pitanje mi smeta!
Ne volim kada mi zagledaju po sobi i zapitkuju za neke moje sitnice, koje su njima gluposti a meni znace!
...
 
Ne volim jesti pred nepoznatim ljudima, zato je za mene menza bila pakao!
Ne volim da mi ukucani virkaju u ekran dok radim na kompu!
Ne voli da mi decko udje u wc dok sam na wc solji!
Ne volim da me mnogo ispituju o osjecanjima, sta zelim to i kazem, ali svako dodatno pitanje mi smeta!
Ne volim kada mi zagledaju po sobi i zapitkuju za neke moje sitnice, koje su njima gluposti a meni znace!
...

Isti problem. Naravno, jedem i dalje...ali uvek jedva cekam da zavrsim i odem.:-|
 
znam da nisi, nisam se izrugivala
sećam se da je i vesela pisala kako ne zatvara vrata od toaleta nikad
samo što se ja u ovom momentu ne bih osećala prijatno da me neko gleda dok piškim
 

Back
Top