Za dr i ostale: CELAVOST????

Prvo da razjasnimo neke stvari,ti si musko?Koliko imas godina?Kakvu kosu ti imaju deda,otac,stricevi ili sa majcine strane muska populacija...ako oni gube kosu odnosno celavi su onda brate nemoj dzabe da bacas pare jer je to genetika i nikakav revitabion ti tu nece pomoci.
Ako pak nemas celave osobe u porodici e to je onda druga prica,onda poseti dermatologa iz razloga sto izvesna stanja(bolesti )su pracena opadanjem kose tako da bi bilo dobro uraditi neke pretrage da bi se tacno utvrdilo o cemu se radi.
 
Imam 29 godina, musko sam i nemam slucajeve opadanja kose u porodici ni sa oceve, ni sa majcine strane. Pokusavam da nadjem neko sredstvo za obnavljanje kose, bilo da je prirodni ili sintetski lek, pa molim sve koji imaju slican problem i pokusali su da urade nesto povodom toga da mi jave kakav su uspeh imali. HVALA VAM UNAPRED!
 
Stevic:
Imam 29 godina, musko sam i nemam slucajeve opadanja kose u porodici ni sa oceve, ni sa majcine strane. Pokusavam da nadjem neko sredstvo za obnavljanje kose, bilo da je prirodni ili sintetski lek, pa molim sve koji imaju slican problem i pokusali su da urade nesto povodom toga da mi jave kakav su uspeh imali. HVALA VAM UNAPRED!

Sličan problem imam i ja. a šta ćeš stvar je to genetike.

Nego mene smeta još jedna stvar. Kako da se rješim masnog ćela. Umasti mi kosu od naprijed, a kosa mi je inače rijetka od naprijed - pa je to ružno za vidjet ako ne operem kosu svaka dva dana.

Ima li riješenja za moj problem

Hvala :?
 

Back
Top