Veza bez obaveza, 50 godina?

Da, ja se nadam da cu se jednog dana ubrajati medju njih...ali necu da spavam u istom krevetu....:mrgreen:

Cista glupost, ali sad sam se setila kako ima onaj staracki miris....i setila sam se mog pokojnog dede....:cry: I Borg, hvala ti sto cu sad plakati....
 
Francuska: Venčanje 97-godišnjakinje i 101-godišnjaka
Da li biste mogli sebe da zamislite u ljubavnickom odnosu vise od 50 god? I sta li ih je to navelo sad na brak?

Najbolji je onaj dio gdje kazu da su se mijesale porodice, pa im otezavali odnose................sada sacekali da svi pomru, pa na miru da se sjedine u bracnoj zajednici!:lol::lol:
Ako budem ziva u tim godinama, voljela bih da imam unucice, i da ne budem ona dosadna baba koju i djeca rodjena mrze.....a ne necija ljubavnoca!
Cu, 100godisnja ljubavnica! :lol::lol::lol:
 
Imam u familiji jedan takav primer. Dobro, nisu imali oko 100 godina, ali su se venčali kada su bili već baš, baš matori, a zajedno od "malena". Imaju decu, unuke. Mislim da je razlog bio zbog papira. Tipa ako enko umre od njih dvoje, da se ne bi gnjavili dokazivanjima da su bili u braku, što jesu, ali bez papira. Tako neka priča je bila. E sada ne znam da li je sada regulisano to. Čini mi se da jeste. Valjda se zajednički život duži od tri godine tretira, pred zakonom, kao brak, ali nisam sigurna. Tada, to je bilo davno, mislim da nije bilo. Uglavnom, kako sam čula, oni se venčaše na kraju balade zbog tih stvari, pa možda tako i ovi iz priče.
 
staros ih je navela da zakljooče brak......deda...molim, baba....el me voleš ...volem...pa dokaži...pola veka se penješ na mene ko dete na trešnju....a ni stan nećeš mi ostaviš.......baba...molim soonce moje drtavo.....zovi advokata....i tako...vole se ljoodi ...
 

Back
Top