Borise, nije ti trebao G17!!!

DJ_Floyd

Početnik
Poruka
22
Zašto Borise?

Čime je ta grupacija koja je od 2000 sa minimalnom podrškom građana, kontrolisala sve finansijske institucije u zemlji, zaslužila da udje u koaliciju sa DS-om. Dali ste im mogućnost da opet sa minimalnom podrškom, svojom ucenjivačkom politikom (setite se ko je rušio Vladu 2003.) ucenjuju i time za sebe i svoje članove ostvare materijalnu korist. Da nisu ovo udruženje ubacili u koaliciju, verovatno bi glasao za DS ali ovako moj glas neznam kome bih dao.
 
Zašto Borise?

Čime je ta grupacija koja je od 2000 sa minimalnom podrškom građana, kontrolisala sve finansijske institucije u zemlji, zaslužila da udje u koaliciju sa DS-om. Dali ste im mogućnost da opet sa minimalnom podrškom, svojom ucenjivačkom politikom (setite se ko je rušio Vladu 2003.) ucenjuju i time za sebe i svoje članove ostvare materijalnu korist. Da nisu ovo udruženje ubacili u koaliciju, verovatno bi glasao za DS ali ovako moj glas neznam kome bih dao.

Delimicno si u pravu, ni ja im nisam zaboravio sto su rusili najbolju vladu posle 5.oktobra, vladu Djindjica pa Zivkovica, ali sada moraju svi koji su za put ka EU da se ujedine.Trebali su da prime i ldp i stranke svih manjina.
 
Ja mislim da koliko je s'jedne strane dobio, toliko je s'druge izgubio. Ovo pričam na osnovu ličnog iskustva u razgovoru sa nekim kolegama i prijateljima. Taj isti Dinkić je 2003 posle izbora prihvatio podršku SPS-a, pljuvao po DS-u a sve zarad ministarstva finansija i ostalih finansijskih institucija u zemlji. G17 i Narodnjaci su zaslužili da ovog puta ne pređu cenzus, ali eto ipak će preći.
 

Back
Top