Najbolji anti virus program???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po meni je nod 32, nej...pa naj bolji mada imam 1 virus koji ne mogu da iscistim ...Pise da ima ali nema ono za erase,delete itd ..IMAL POMOCI?
Zar ne vidiš koliko si sam sebi kontradiktoran! Da je najbolji IZBRISAO BI GA, pošto ga nije izbrisao znači da NIJE NAJBOLJI! 8-)
A da li ima pomoći?! Pa naravno da ima... briši ga i instaliraj Kasperskog (KAV ili KIS svejedno, on ima sve te opcije tipa Desinfect i Delete i uvek su mu aktivne za razliku od NOD-a!), pa se onda javi ovde i kaži koji je AV program najbolji i dal još uvek imaš taj virus koji ne možeš da obrišeš?!!! ;)
 
imam 1 virus koji ne mogu da iscistim
Udji u safe mode, i pronadji adresu na kojoj se nalazi zarazeni file, i deletuj ga.
zarazeni fajl je povezan sa nekim aktivnim programom koji je u procesu i zato ne moze da se obrise
Da je najbolji IZBRISAO BI GA
tz tz tz tz, da je los ne bi ga ni detektovao,to nije problem do NOD-a,ali nechu da se raspravljam

Neka mi neko iskreno kaze da je imao nekih ozbiljnijih problema a da koristi NOD32
NOD32 numero uno
zato sto ga samo ubacis updateujes i ostalo radi sve sam.
 
... tz tz tz tz, da je los ne bi ga ni detektovao,to nije problem do NOD-a,ali nechu da se raspravljam

Neka mi neko iskreno kaze da je imao nekih ozbiljnijih problema a da koristi NOD32...
Šta tz tz tz tz... jedno je detektovati, a drugo je DETEKTOVATI I IZBRISATI !

Ja sam koristio NOD i zato ovo i pričam! Par puta mi je pronašao neke "napasti" koje nikako nije mogao da ukloni! I nema to nikakve veze sa nekim aktivnim programom ili procesom, već je problem do njega samog! Zašto i Kaspersky onda nema takve probleme?! Zašto kod njega ne moram da idem u Safe mode da bi izbrisao zaraženi fajl?!
 
Zašto i Kaspersky onda nema takve probleme?! Zašto kod njega ne moram da idem u Safe mode da bi izbrisao zaraženi fajl?!

Ne znam zasto ti ne moras ali meni su se kod kasperskog desavale i gore stvari od toga,svaki put kada bi mi pukao sistem provalio sam da sam uvek na kompu imao instaliran kaspersky
svaki put kada kaspersky skenira komp. pronadje brdo go*ana,a zasto,zato sto mu je firewall vidim veoma pouzdan.
Do sada sam promenio milion AV-a, i bar meni nod32 obavlja fenomenalno ono za sta je napravljen
Nisam od onih koji gundjaju da je nesto lose, a da nisam to prethodno isprobao
nod32 koristim u kombinaciji sa AVG anti spyware, i meni komp radi k'o bombona.

PS.
Uostalom to je samo moje iskustvo,svako ima svoje misljenje
 
... svaki put kada bi mi pukao sistem provalio sam da sam uvek na kompu imao instaliran kaspersky...
Ovo ništa ne dokazuje da ti je sistem pukao zbog Kasperskog!
... svaki put kada kaspersky skenira komp. pronadje brdo go*ana,a zasto,zato sto mu je firewall vidim veoma pouzdan...
Meni na pronalazi "brdo go*ana" čak naprotiv, retko kad mi pronađe nešto jer sve što je zaraženo biva stopirano u startu, a firewall i ne koristim! Pored njega imam još 2 programa slične namene (Ad-Aware i Spybot-S&D), koji mi takođe retko kad pronađu nešto iako sam non-stop na internetu!
... svako ima svoje misljenje
Sa ovim se potpuno slažem! ;)
 
Pa bez veze...naravno da svako ima svoje misljenje.A da li je ono ispravno? ;)

BLANKED a kako mozes biti siguran da sada nemas nikakvu stetocinu u racunaru.Samo zato sto NOD nista ne javlja?Ili zato sto izgleda da je sve u redu?
Ja se vise zabrinem kad duze vremena nema virusa i kad sve radi normalno.Dok se oni pronalaze i brisu bar znas da vise nisu tu ;)

Ti nisi uradio neko ozbiljnije testiranje i dosao do zakljucka tipa: Nod je detektovao taj i taj virus a kasper nije...ili obrnuto.Prema tome sve to sto si rekao...isto kao i da nisi ;)
 
Ovo ništa ne dokazuje da ti je sistem pukao zbog Kasperskog!

zasto uvek posle dva - tri meseca koriscenja kasperskog windows explorer pocinje da se baguje, sve dok ne nestane ceo desktop.
formatirao sam komp,i sa kasperskim opet ista prica.
pre toga sam koristio:
Hronoloski:
McAfee
PC-cillin
Pandu platinum 6.0
Pandu internet security 2004
Sophos
Northon 2004
Kaspersky
svaki od njih sam koristio ne vise od po 3-4 meseca i posle toga odmah format
Doduse za Norton mi je istekla licenca,a sljakao je solidno tako da za njega ne mogu da govorim nista
kako mozes biti siguran da sada nemas nikakvu stetocinu u racunaru.Samo zato sto NOD nista ne javlja?Ili zato sto izgleda da je sve u redu?

NOD32 + AVG anti spyware. su mi u computeru oko 16 meseci i nikakav ozbiljniji problem

Ti nisi uradio neko ozbiljnije testiranje i dosao do zakljucka tipa: Nod je detektovao taj i taj virus a kasper nije...ili obrnuto.

Tu se slazem
Sto se tice nekih strucnijih komparacija,za to nisam kompetentan
.radio sam neka uporedjivanja dok sam imao vremena ali to sada nije bitno


i ponavljam, svako ima svoje misljenje i nemam nista protiv.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top