Запослење студента?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Запослење студента?

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano Запослење студента?

[font=Verdana]Поздрав свима, знам какав је проблем отворити нову тему ако иста већ постоји, али сам малкоу журби и надам се да ће колеге модератори истолеристаи

Наиме, студент сам Електротехничког факултета у Београду и на буџету сам. Добио сам пословну понуду и то преко Уговора о посредовању.

Интересује ме да ли ја тај уговор могу да потпишем, а да после немам проблема са тим што сам буџетски студент јер знам неке колеге који су имали проблема... додуше они су се запошљавали званично у фирме тј нису потписивали уговоре о делу или посредовању као што бих ја потписао већ су се пријављивали на социјално и здравствено па ваљда држава неће два пута да плаћа за њих (факултет и социјално) и онда су морали да се пребацују на самофинансирање... има ли неко искуства с овим?
    [/font]

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano Re: Запослење студента?

uh, komplikovano
    znam za pitanje, ali ne znam odgvor - treba da vidis sta se ugovorm i posredovanju tebi obezbedjuje. Mozda najbolje da okrenes telefon NSZ ili fakulteta.....
    ps. bilo bi van pameti da te prebace u samofinansirajuce je radis...
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •