Prvi April..

Pa, lepo mi je poceo ovaj prvi april jos u 12 nocas bese interesantno... Hihihihi....:lol:

osecam da si u tom trenutku zavrsila domaci iz matematike i da si se setila da nemas prvi cas... il' si smislila neku ekstra foru da prevaris drugarice sutra... sa sminkom... ha haha... kakva si ti kraljica... meni, kad bi rekli da nemam vise recku u kafani, ne bi bilo smesno uopste... sta, na primer, ako se vracam sa jezera i zaboravio sam da ponesem zalihe? pastetu jetrenu i paradajz i hleb... sad iskreno... tad se ubedljivo najsladje jede... tad i kad se zaliva basta...
 
meni nema nishta zanimljivo u vezi bilo kog prvog u mesecu...
obichno se prvi odaziva na:
kirija...
infostan...
struja...

ah, da.
ja ne placam struju.
kad bih mogla i gazdu da pokvarim...
ah, da.
moj gazda je vec pokvaren...

i tako. :D
 
osecam da si u tom trenutku zavrsila domaci iz matematike i da si se setila da nemas prvi cas... il' si smislila neku ekstra foru da prevaris drugarice sutra... sa sminkom... ha haha... kakva si ti kraljica... meni, kad bi rekli da nemam vise recku u kafani, ne bi bilo smesno uopste... sta, na primer, ako se vracam sa jezera i zaboravio sam da ponesem zalihe? pastetu jetrenu i paradajz i hleb... sad iskreno... tad se ubedljivo najsladje jede... tad i kad se zaliva basta...

Greskica, uciteljica nas pustila sa fizickog... Sta ce dete voli kad zavrsi domaci.... Samo ne znam kako donosis ovako bistre zakljucke?!:roll::cool:
 

Back
Top