Poslednja vest!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Poslednja vest!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2007.
    ...u prelepoj kuci u Beogradu (sam sam je projektovao)
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Poslednja vest!!!!!

Jutros u 03:30 Vojska Srbije izvrsila napad na teritoriju Kosova i Metohije. U sinhronizovanom napadu zapaljeni su kontrolni punktovi UNMIK-a i KPS-a na "granicnom" prelazu Merdare i Jarinje. Unisteno je nekoliko borbenih vozila KFOR-a. Siptarsko stanovnistvo iz Podujeva i okoline u dugackim kolonama povlaci se prema Pristini. Takodje je izvrsen napad na juzni deo Kosovske Mitrovice gde se jos uvek vode sporadinacne borbe, ali, kako javljaju dopisnici sa lica mesta ceo grad je prakticno pod kontrolom VS. Zvanicnici UNMIK-a i KFOR-a pozivaju na smirivanje situacije, dok su iz pravca Makedonije primeceni pokreti specijalizovanih jedinica KFOR-a (NATO-a). Baza Bondstil, u blizini Urosevca, pocela je evakuaciju osoblja, ali se medju osobljem ne primecuju znaci panike. Ministar odbrane Dragan Sutanovac izjavio je da je VS morala da postupi u skladu sa rezolucijom saveta bezbednosti 1244 i ustavom Republike Srbije po kojoj VS treba da se vrati na teritoriju KiM.
    "Na ovaj potez smo se odlucili zbog povecanog ekstremizma na prostoru KiM i zbog neadekvatne zastite Srpskog zivlja. Mesar Mujo, iz Bosnjacke Mahale je podigao cenu sudzuka, koji redovno jedem za dorucak, a sto inace, nije prvi put ove godine i to nije vise moglo da se trpi, pa smo morali da odgovorimo na nacin dostojan moje funkcije i VS u celini." - izjavio je ministar odbrane Dragan Sutanovac za Srpske medije...

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Poslednja vest!!!!!

Citat Original postavio rednaksi Pogledaj poruku
    Jutros u 03:30 Vojska Srbije izvrsila napad na teritoriju Kosova i Metohije. U sinhronizovanom napadu zapaljeni su kontrolni punktovi UNMIK-a i KPS-a na "granicnom" prelazu Merdare i Jarinje. Unisteno je nekoliko borbenih vozila KFOR-a. Siptarsko stanovnistvo iz Podujeva i okoline u dugackim kolonama povlaci se prema Pristini. Takodje je izvrsen napad na juzni deo Kosovske Mitrovice gde se jos uvek vode sporadinacne borbe, ali, kako javljaju dopisnici sa lica mesta ceo grad je prakticno pod kontrolom VS. Zvanicnici UNMIK-a i KFOR-a pozivaju na smirivanje situacije, dok su iz pravca Makedonije primeceni pokreti specijalizovanih jedinica KFOR-a (NATO-a). Baza Bondstil, u blizini Urosevca, pocela je evakuaciju osoblja, ali se medju osobljem ne primecuju znaci panike. Ministar odbrane Dragan Sutanovac izjavio je da je VS morala da postupi u skladu sa rezolucijom saveta bezbednosti 1244 i ustavom Republike Srbije po kojoj VS treba da se vrati na teritoriju KiM.
    "Na ovaj potez smo se odlucili zbog povecanog ekstremizma na prostoru KiM i zbog neadekvatne zastite Srpskog zivlja. Mesar Mujo, iz Bosnjacke Mahale je podigao cenu sudzuka, koji redovno jedem za dorucak, a sto inace, nije prvi put ove godine i to nije vise moglo da se trpi, pa smo morali da odgovorimo na nacin dostojan moje funkcije i VS u celini." - izjavio je ministar odbrane Dragan Sutanovac za Srpske medije...

E ne moras bas na svakom pdf-u...

Ističe se Karamazov (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Cime se neki ljudi sale...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Priznajte da vam je barem malo "zaigralo" srce...

Ističe se rokavec (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Exclamation Re: Poslednja vest!!!!!

Priznajte da vam je barem malo "zaigralo" srce...
    dakle prvoaprilska sala...?! brate nisi ti sasvim cist...

Aktivan član g. rajkovic (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Citat Original postavio rokavec Pogledaj poruku
    dakle prvoaprilska sala...?! brate nisi ti sasvim cist...
    ne da nije cist nego verovatno nije ni krsten

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Meni nije nimalo zaigralo srce... Makar ne od veselja. Samo sad od radoznalosti koliko lud moras biti da se sprdas sa tim stvarima...

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Sta napadate coveka, samo se salio, jeste malo kiselo, ali bolje se sprdati sa nasom politikom, nego je shvatati ozbiljno...

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Dobar fazon,u svakoj sali ima istine:x:-x:shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.03.2008.
    Reputaciona moć
    39

On mašta da se tamo negde ljudi ubijaju dok on sedi u svojoj prelepoj kući u Beogradu i srce mu igra.. Beograd je prepun ZLA.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Zlo mi je srednje ime...zovite me zloca...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

pa iskander, i nije ti neka fora.....pogotovo kada se procita ovo http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=01&nav_category=640&nav_id=291819
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Slične teme

1. Udarna vest
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 13.04.2009., 03:43
  2. Lepa vest za TPS
    Autor nature u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.07.2006., 00:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor