Da li je neko citao " TAJNA ZVEZDE SIRIJUS" ?

U stvari kada bolje razmislim vise lici na ruski Ka-50
ka50_schem_01.gif
 
Eh, sto nam nije tu kolega Narmer da ti objasni kad, kako i zasto su koji delovi te slike nastajali....

Dobro, covek je verovatno upuceniji od tebe ili mene,
a sto se tice delova:
abydos2.gif

U stvari kada bolje razmislim vise lici na ruski Ka-50

Mislim da ovo nije idealna tema za raspravu oko vojne tehnologije, ali kada me vec vuces za jezik...

pogledaj dobro onu kamenu plocu i tvoju sliku, donji deo konstrukcije je skoro potpuno ravan, sto se ne bi reklo za tvoju sliku.

Sto se tice Apacha ta stvar je malo jasnija.
Ali je malo smesno uporedjivati neki povrsni crtez sa ovim

PS.
Inace ne znam kako si ti dosao do zakljucka da se ja "palim" na americku vojnu industriju
 
Dobro, covek je verovatno upuceniji od tebe ili mene,
a sto se tice delova:

Mnogo :)
Sto se tice konkretne slike vec je pisano.....ali treba to sad iskopati.../




pogledaj dobro onu kamenu plocu i tvoju sliku, donji deo konstrukcije je skoro potpuno ravan, sto se ne bi reklo za tvoju sliku.

Pa dobro, to je ipak samo kamena slika, dozvoljena su varijacije :)
Inace ne znam kako si ti dosao do zakljucka da se ja "palim" na americku vojnu industriju
Ma nema to veze sa tim, nego zavere, ovo ono ;)
 
To zaci da nema nista od svetske slave:lol:
Salim se....Pa, obicno znaci da se ozbiljni ljudi ograde u dvrdnjama kada za nesto nema dovoljno dokaza. Kao konkretno za ovaj slucaj koji sam namerno i stavila. Inace jos uvek nisu prevedeni(uslovno receno) ni svi hijeroglifi....

E da, ali je preveden dovoljan broj njih da se nasluti znacenje, tj da se ne nasluti misticno znacenje onih nepoznatih.
 
osim sto je cela njihova religija misticna....recimo
ako mislis na to da ne prikazuje zaista helikopter...najverovatnije da je tako...
I u knjigama Veda imas ponesto od takvih neverovatnih stvari .....

Pa ne prikazuje, u tome je poenta. To je prepisivanjem i dopisivanjem ispao helokopter!
Sto se Veda tice, i to mi je prezentovano, i nisam video nista osim TUMACENJA....
Kao, grdna vatra na nebu, pala spalila sumu......zakljucak - atomska bomba.....e jeste ku*ac.....sve je u glavi posmatraca....tj tumaca.....
 
nevjerojatno...jedan tako...pedantan narod kao "Stari Egiptijanci" ;
evidentiraju, pismeno, i nebuloze tipa "ko je pio pivo..."
ima u svom posjedu (evo, uopce nije bitno kako su do nje dosli...) odredjeno (napredno...) znanje/tehnologiju i o tome ne ostave "ni retka", al "racune iz kafane" ostave...:)

http://www.sacred-texts.com/egy/pyt/pyt05.htm

akonto "price o hijeroglifima";
kamen iz Rozete...jel znaci to ovdje ikom ista ili je zabavnije lupetati.... opcenito...kao i do sada...:lol:

http://www.sacred-texts.com/egy/trs/index.htm
 
Pa ne prikazuje, u tome je poenta. To je prepisivanjem i dopisivanjem ispao helokopter!
Sto se Veda tice, i to mi je prezentovano, i nisam video nista osim TUMACENJA....
Kao, grdna vatra na nebu, pala spalila sumu......zakljucak - atomska bomba.....e jeste ku*ac.....sve je u glavi posmatraca....tj tumaca.....

tako je ...drago mi je da se slazes...
i Darviniva teorija je samo teorija...kao i ove teorije...I Ajnstajnove teorije imaju probleme..sto se vise proucava svemir....i sve znanje koje nam nije u potpunosti dostupno je uglavnom u teorijama....ni odredjivanje starosti stena(i ostalog) pomocu raznih izotopa nije bas najtacnije jer bi zahtevalo idealne uslove...itd..itd

Ako je teoretski moguce putovati kroz vreme...po meni je teoretski moguce i nesto od ovih "pojava i misterija"...verovatno je da nije tacno, ali opet moze i da bude....:idea: sta znas....
 
nevjerojatno...jedan tako...pedantan narod kao "Stari Egiptijanci" ;
evidentiraju, pismeno, i nebuloze tipa "ko je pio pivo..."
ima u svom posjedu (evo, uopce nije bitno kako su do nje dosli...) odredjeno (napredno...) znanje/tehnologiju i o tome ne ostave "ni retka", al "racune iz kafane" ostave...:)

http://www.sacred-texts.com/egy/pyt/pyt05.htm

akonto "price o hijeroglifima";
kamen iz Rozete...jel znaci to ovdje ikom ista ili je zabavnije lupetati.... opcenito...kao i do sada...:lol:

http://www.sacred-texts.com/egy/trs/index.htm

ma odhebi
 
i Darviniva teorija je samo teorija...kao i ove teorije...

Pazi kad je Darvin bolje podrzan od analize Egipatskih hijeroglifa.


I Ajnstajnove teorije imaju probleme..sto se vise proucava svemir....

Jeste da znas.
Cim smo oktrili zvezdano jato Abel, i provalili sta se tu dogadja, setili smo se da gravitaciona socia nemaju veze sa Ajnstajnom.
I cim smo lansirali prvi GPS satelit smo skapirali da je njegova teorija puna problema.
Dakle, sto vise otkrivamo Svemir shvatamo da to sve bolje i bolje opisuje i Ajnstajna i sve ostalo.
Tako isto i sa Egipcanima.
Nema tu nista misticno, osim "mistike" za nas Evropljane, pa je to kao nesto cudno....


i sve znanje koje nam nije u potpunosti dostupno je uglavnom u teorijama....ni odredjivanje starosti stena(i ostalog) pomocu raznih izotopa nije bas najtacnije jer bi zahtevalo idealne uslove...itd..itd

To nije nikakva teorija, to je TACNO, a zbog uslova koji nisu idealni, za odredjivanje starosti nekog uzorka se koristi nekoliko metoda.
 
Pazi kad je Darvin bolje podrzan od analize Egipatskih hijeroglifa.




Jeste da znas.
Cim smo oktrili zvezdano jato Abel, i provalili sta se tu dogadja, setili smo se da gravitaciona socia nemaju veze sa Ajnstajnom.
I cim smo lansirali prvi GPS satelit smo skapirali da je njegova teorija puna problema.
Dakle, sto vise otkrivamo Svemir shvatamo da to sve bolje i bolje opisuje i Ajnstajna i sve ostalo.
Tako isto i sa Egipcanima.
Nema tu nista misticno, osim "mistike" za nas Evropljane, pa je to kao nesto cudno....




To nije nikakva teorija, to je TACNO, a zbog uslova koji nisu idealni, za odredjivanje starosti nekog uzorka se koristi nekoliko metoda.

To nije tacno jer razliciti izotopi istog primerka uglavnom pokazuju razlicite rezultate...pitaj slobodno na Fakultetu rudarstva i geologije.

Mozda ti mozes da resis problem tamne materije u svemiru? posto ako su sve dosadasnje teorije ispravne, svemir se mnogo brze siri nego sto bi sa postojecom materijom trebalo...tada su uveli pojam "tamne materije" koja je nevidljiva, neopisiva ne zna se od cega se sastoji niti da li uopste postoji (posto, vidis, mozda samo nisu dobre teorije koje imamo)

Darvin ima niz izmisljenih karika koje nedostaju , i ti to znas....Naravno ja verujem u teoriji C. D., ali ne mogu da 100% tvrdim da je tacna...
 

Back
Top