Za Tadica ,Cedu i one koji se hvale da su Djindjicevi naslednici

Nemoj ti da sramotiš takvog čoveka. On je to govorio i on bi imao snage da to i uradi, da ga u tome nisu sprečili oni koje je vaš Koštunica tako zdušno podržavao, poredeći ih sa lekarima koji štrajkuju u belim mantilima. I ne samo na taj način. Priseti se malo. A onda se setio pretprošle godine da počne da rešava problem Kosova. E, pa neće moći. A sad bi ih taj vaš Tomislav Nikolić abolirao.

Toliko o patriotizmu.
 
Nemoj ti da sramotiš takvog čoveka. On je to govorio i on bi imao snage da to i uradi, da ga u tome nisu sprečili oni koje je vaš Koštunica tako zdušno podržavao, poredeći ih sa lekarima koji štrajkuju u belim mantilima. I ne samo na taj način. Priseti se malo. A onda se setio pretprošle godine da počne da rešava problem Kosova. E, pa neće moći. A sad bi ih taj vaš Tomislav Nikolić abolirao.

Toliko o patriotizmu.

Pa koliko ja vidim ovo sto prica Djindjic nije Tadiceva i Cedina prica vec vise Kostunicina.
Ispada da je Kostunica Djindjicev naslednik a ne ova dvojica.
 
Nemoj ti da sramotiš takvog čoveka. On je to govorio i on bi imao snage da to i uradi, da ga u tome nisu sprečili oni koje je vaš Koštunica tako zdušno podržavao, poredeći ih sa lekarima koji štrajkuju u belim mantilima. I ne samo na taj način. Priseti se malo. A onda se setio pretprošle godine da počne da rešava problem Kosova. E, pa neće moći. A sad bi ih taj vaš Tomislav Nikolić abolirao.

Toliko o patriotizmu.

Sta se primas? Sto si se uzbudila tako?? Sta nece moci???? Neces da se resi problem Kosova u nasu korist??? Pa normalno da neces???Nisam ni ocekivao da to zelis?
 
Samo sto je Kostunica u vreme kad je Djindjic pokrenuo temu Kosova rekao da je jos rano otvarati takve probleme.

Pa s obzirom kako je zavrsio Djindjic izgleda je ovaj bio u pravu.Na zalost. Mada trebalo je to tada pokrenuti ali s obzirom ko je sve bio u toj vladi verovatno je bilo jasno da nije zdravo po zivot to pokretati. Tu je Djiki malo izleteo a Kostun nije imao muda ali eto kako to uvek biva onaj koji je imao muda nastradao je a ovaj drugi i dalje ima glavu na ramenima.
 
Sta se primas? Sto si se uzbudila tako?? Sta nece moci???? Neces da se resi problem Kosova u nasu korist??? Pa normalno da neces???Nisam ni ocekivao da to zelis?

Nije stvar u tome šta ja želim ili ne želim. Problem je u licemerstvu i demagogiji i lažnom patriotizmu političkih stranaka u Srbiji, od kojih jedan deo vrši vlast i u tome što ogroman broj ljudi ne prepoznaje to licemerstvo. Ne znam ko normalan može da pravda Koštunicu koji je dao punu podršku protestima onih koji su ovakvom čoveku presudili, a sad se predstavlja bogomdanim za rešavanje problema Kosova. Ili Nikolića koji kaže da bi bilo dobro da se preispitaju presude Legiji i njegovim "patriotama". Nemojmo se praviti blesavi. Nije to bilo tako davno. Ako vam to ništa ne govori, onda bi trebalo da preispitate svoju moć rasuđivanja. Ja ne znam da li bi Đinđić uspeo da reši problem Kosova, ali je simptomatično da su ga ubili onda kad je počeo o tome da govori - mnogo. Dok je pominjao, bilo je u redu, a kad je krenuo u rešavanje, platio je glavom. I ne samo Kosovo. Tu se radi o mnogo stvari.
 
kod Đinđića je samo jedna stvar superiorna-vreme i poimanje kretanje na političkoj sceni
ono što je on govorio 2003, Koštunica govori 2007. i 2008.
Kad je Đinđić bio u 2002, Koštunica je bio u 1997. i vremenu kad smo prodali Telekom da podelimo penzije, i u takvoj ekonomiji
samo 5 godina, i nije mnogo:roll:

O tome se radi. Ovo pokazuje koliko ispred svog vremena je bio i koliko realno je razmišljao.
Izuzetan čovek. Sramota je naša što više nije među nama.
 
A... kapiram.

Danas bi Djindjic vec evoluirao na poziciju Jovanovica, mada... mozda bi otisao i negde dalje?

Mi jadni sad samo mozemo da nagadjamo kojim bi duhovnim prostranstvima njegova misao danas lutala.

Da ga nisu ubili Kosovo bi bilo srpsko..samo nazalost malo ste kasno shvatili... Proslo je nekih 5 godina od tada...

I jos jedna stvar, Djindjic bi nas uveo u Nato i EU pa Kosovo mozda ne bi ni cepali, a Ratko i Radovan bi bili u Hagu...

Al "to su sitnice" :mrgreen::mrgreen:
 
Nije stvar u tome šta ja želim ili ne želim. Problem je u licemerstvu i demagogiji i lažnom patriotizmu političkih stranaka u Srbiji, od kojih jedan deo vrši vlast i u tome što ogroman broj ljudi ne prepoznaje to licemerstvo. Ne znam ko normalan može da pravda Koštunicu koji je dao punu podršku protestima onih koji su ovakvom čoveku presudili, a sad se predstavlja bogomdanim za rešavanje problema Kosova. Ili Nikolića koji kaže da bi bilo dobro da se preispitaju presude Legiji i njegovim "patriotama". Nemojmo se praviti blesavi. Nije to bilo tako davno.

To se zove,politika!!! :?::idea::mrgreen:
 
Nije stvar u tome šta ja želim ili ne želim. Problem je u licemerstvu i demagogiji i lažnom patriotizmu političkih stranaka u Srbiji, od kojih jedan deo vrši vlast i u tome što ogroman broj ljudi ne prepoznaje to licemerstvo. Ne znam ko normalan može da pravda Koštunicu koji je dao punu podršku protestima onih koji su ovakvom čoveku presudili, a sad se predstavlja bogomdanim za rešavanje problema Kosova. Ili Nikolića koji kaže da bi bilo dobro da se preispitaju presude Legiji i njegovim "patriotama". Nemojmo se praviti blesavi. Nije to bilo tako davno.

To se zove,politika!!! :?::idea::mrgreen:

Ne, to se zove veleizdaja.
 

Back
Top