kako da skinemo dvx film
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: kako da skinemo dvx film

pomagajte neznalica
    Guest

Podrazumevano kako da skinemo dvx film

prvo nemojte da se smejete.skoro smo kupili kompjuter lap top qompaq imamo windows xp inaravno program za gledanje dvx sve je instalirano ok i sve je uredu.medjutim ja uopste nemam pojma kako i gde da skinem neki film sa interneta.ako bi ko od dobrih ljudi mogao da mi detaljnije objsni celu proceduru jer ja neznam te izraze koji se koriste za komp.Uopste neznam sta da radim i kako to funkcionise. UNAPRED ZAHVALAN NEZNALICA.!!!!!! ops: ops: ops:

Aktivan član mshone (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: kako da skinemo dvx film

Citat Original postavio pomagajte neznalica
    prvo nemojte da se smejete.skoro smo kupili kompjuter lap top qompaq imamo windows xp inaravno program za gledanje dvx sve je instalirano ok i sve je uredu.medjutim ja uopste nemam pojma kako i gde da skinem neki film sa interneta.ako bi ko od dobrih ljudi mogao da mi detaljnije objsni celu proceduru jer ja neznam te izraze koji se koriste za komp.Uopste neznam sta da radim i kako to funkcionise. UNAPRED ZAHVALAN NEZNALICA.!!!!!! ops: ops: ops:
    moj savet je da ne skidas filmove sa neta jer sa ovim brzinama koje se razvijaju kod nas, to je ogromno gubljenje vremena, osim ako nemas t3 ili slicnu hiper vezu.Kupi na ulici neki film, u sastavu cd/a uglavnom imas i potrebne kodeke/dekodere/ , program za pustanje filmova/plejer/ i uputstvo.u principu, dovoljno je i da stavis cd u racunar i on ce ti sam ponuditi opciju da opustis, ali onda pusta u media plejeru, koji i nije vas zlatan.Nabavi preko dugara BSplejer, Radlajt 3 ili 4 , micro dvd, ili slicno.Evo, najnoviji winamp ima mogucnost da pusta filmove, ali jos nisam detaljno provalio sta sve treba da se zrihjta za sibtitl.

neznalica
    Guest

Podrazumevano hvala puno

IPAK PUNO HVALA ZA ODGOVOR JA NISAM U SRBIJI PA ME VUCE DA SKIDAM IGLEDAM DOMACE A I NEKE STRANE FILMOVE TRENUTNO SAM U FRANCUSKOJ PA MI JE TO I RAZONODA NA NEKI NACIN HVALA PUNO JOS JEDNOM.

NEZNALICA
    Guest

Podrazumevano Re: hvala puno

Citat Original postavio neznalica
    IPAK PUNO HVALA ZA ODGOVOR JA NISAM U SRBIJI PA ME VUCE DA SKIDAM IGLEDAM DOMACE A I NEKE STRANE FILMOVE TRENUTNO SAM U FRANCUSKOJ PA MI JE TO I RAZONODA NA NEKI NACIN HVALA PUNO JOS JEDNOM.

face_M
    Guest

Podrazumevano

cao!!!
    nemoj da gledas filmove preko winamp-a zato sto nemozes da ukljucis prevod..probaj da ti neko odavde salje filmove npr.preko msn messengera

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

http://suprnova.org/
    imas gomilu stvari filmova, serija .....

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

http://suprnova.org/
    imas gomilu stvari filmova, serija .....

Slične teme

1. Kako da pustim film?
    Autor Trazim_curu_zabrak u forumu Multimedija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.10.2008., 11:54
  2. Kako kompresovati film sa dvd-a???
    Autor tomahawk u forumu Multimedija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.01.2008., 16:48
  3. Kako smanjiti film?
    Autor mexxx u forumu Multimedija
    Odgovora: 5