Старке и Мартине

eve jena slicka...
300px-A_classic_Black_pair_of_Converse_All_Stars_resting_on_the_Black_&_White_Ed._Shoebox_(1998-2002).JPG



ps kapiram da je neka sezonska prehladica koja ce brzo proci...;)
poz i da se klinci brzo vrate svojim "duznostima";
gnjavljenje mame i tate, gledanje crtaca i tako....:D
 
pa to znači da su neoodobne....i ja se tako osećam kada doože vremena hodam u njima.....kao, aj da sednem negde da odmorim noge.....nisu ni za sport...iako ih je izmislio onaj lik sa reklamne kartice koja ide uz svaki koopljeni par.......šteta..ja ih volim ...al su mnogo bre loše...ili treba da koopim 2 broja veće....e..ili ja tripoojem....one koje sam koopio u us su mi udobne...a ove koopljene u beogradu su xtra neoodobne.....imate ogromnu temu na pdf moozika......tamo možete da vidite i fotku mojih, sada ne sasvim novih... bordo starki........i nosim kangooru patike ovih dana...odmaram noge od starki...pljooc...
 
jes da sam evroskeptik a opet strogo nosam evropatike... nikako nike.
Imam cak i Chuck Jones jedne... teget... plitke... imadoh i bele... mlogo lepe... ALI osim njih ne nosih manje udobne patike nikada... i ladne su be.

A da vis' sto imam jedne lepe Puma... pa udobne... pa lepo prianjaju za ljuzgavicu... pa su platnene... diskretna sara... zasenche Converzice. ;-)
 

Back
Top