„Mi smo odavno propali. Zato nam je i tako lepo.“

Zaboravili da dodaju da je nasa prestonica grad koji je najvise puta razaran i obnavljan .

Yebote, koji si ti namćor! Razvedri se čoveče, život prolazi :roll:

Tačno je to što pričaš, ali nije li divna stvar što smo i nakon svega toga veseli, gostoprimljivi i normalni prema strancima i da nam je glavni grad jedna od glavnih destinacija za dobar provod?
 
isto tako se dive i Kubi, raj na zemlji, ovo ono, a da je sutra bombarduju i rasture, ne bi ni glas digli.
dive se zato što ovde mogu što kući ne mogu, ali ipak preziru.

ne vidim ništa lepo u tome što je ovo celodnevni raj roštiljanja, trube, prasića, devojaka, droge i alkohola.

Banalizovanje stvari nikada nije mudro. Ibiza je takođe plejada svega toga mnogostruko više, pa ne vidim da se Španci bune što kasiraju milijarde godišnje od nje.
 
isto tako se dive i Kubi, raj na zemlji, ovo ono, a da je sutra bombarduju i rasture, ne bi ni glas digli.
dive se zato što ovde mogu što kući ne mogu, ali ipak preziru.

ne vidim ništa lepo u tome što je ovo celodnevni raj roštiljanja, trube, prasića, devojaka, droge i alkohola.


Slažem se s tobom. Retko se uključujem u ovu vrstu diskusija, zato što ne mislim da nam je to dobra osobina. Taj nerad, celonedeljno opijanje, devojke i momci iz Strahinjića Bana..... 8) Ne znam, možda sam staromodna, ali mislim da bi bilo daleko bolje da se takve "akcije" organizuju samo petkom i subotom. Ne i preko nedelje kad bi svako normalan trebalo da ide u školu, na fakultet ili da radi.
 
pa ako je njima dobro, samo napred. a Ibiza je ostrvo-zabit, a ne prestonica.
ja bih ipak više voleo da naša prestonica bude zaista poštovanija u svakom drugom smislu, osim u smislu džabalebarenja, droge, alkohola i hrane.
Rećićeš da jedna prestonica poput Amsterdama nije poštovana?
Protiv džabalebarenja sam i ja sam. To nam smatram najvećom manom. Mrzim ljude koji se žale, a ne rade i to pravdaju nesposobnšću vlade, nedostatkom posla i ostalim glupostima.
Članak je namenjen odličnom provodu u Beogradu. Ne vidim zašto je problem što je naša kuhinja tražena i obožavana. Tvrdim da Beograd nema ni veće ni manje probleme sa alkoholom i drogom od ostalih velikih evropskih gradova. Jedini je problem džabalebarenje, ali akcenat teksta nije na tome.
Slažem se s tobom. Retko se uključujem u ovu vrstu diskusija, zato što ne mislim da nam je to dobra osobina. Taj nerad, celonedeljno opijanje, devojke i momci iz Strahinjića Bana..... 8) Ne znam, možda sam staromodna, ali mislim da bi bilo daleko bolje da se takve "akcije" organizuju samo petkom i subotom. Ne i preko nedelje kad bi svako normalan trebalo da ide u školu, na fakultet ili da radi.

Tekst iznad je odgovor i na tvoje tvrdnje.
 
Nema sta ja da 'ladim! Ja samo ljudima ovde pokazujem da je jedina vrednost koja vas zute u zivotu vodi novac. Da ste moralni i duhovni bogalji koji bi i porodicu prodali za "bolji zivot"!

Sram te bilo!
a na osnovu cega si dosao do ovog dubokoumnog zakljucka?

mislim odakle ti ideja da na tako nizak nacin optuzuje ljude,a posebno bez dokaza,m?
 
Nema sta ja da 'ladim! Ja samo ljudima ovde pokazujem da je jedina vrednost koja vas zute u zivotu vodi novac. Da ste moralni i duhovni bogalji koji bi i porodicu prodali za "bolji zivot"!

Sram te bilo!
Prvo, nisam 'žuti', jer nisam iz Srbije, mada gajim simpatije prema DS-u.

Drugo, sa DS, G17+, LDP i tako tim 'bogaljskim' (:roll::confused:) strankama se identifikuje skoro pola Srba. Ja da delim to tvoje nakaradno i, nadasve netačno, mišljenje ja bih se odavno ubio zbog tuge i razočarenja, zato što su Srbi na takvoj stranputici.

Ja tebe ne smatram apsolutno nikakvim patriotom, jer iskazuješ mržnju prema polovini tvojih sunarodnjaka. Zato vas i zovu patriJote, zato što ste hodajući paradoks koji svakom normalnom patrioti remeti apetit.
 

Back
Top