Sta radite kad...???

stvarno se trudim da mi ni jedan dan ne bude ocajan...a i ne dozvoljavam da me bas tako lako iznerviraju...
medjutim ima dana kada se i bez nekog veceg razloga osecam bas lose - e tada idem u shopping, sta bi drugo ovde? :) Ako bas nisam pri nekoj lovi, bar se naprskam najskupljim parfemima na svetu, sednem za neki stand sa kozmetikom i kad me nasminkaju i pogledam se u ogledalo...hmmm, vec mi je mnogo bolje 8) :)
 
pomislim koliko smo mali i beznacajni u odnosu na cijelu planetu, svemir :roll: - kako su glupi problemi koji nas muce, sutra me moze (ne-daj-boze) udariti autobus :shock: , a ja se tu nerviram zbog nekog/necega :? - vjeruj mi, odmah mi se vrati dobro raspolozenje! 8)
 
Odlicna tema!
Posto radim izuzetni frustirajuci posao, (ustvari sef je taj koji je isfrustriran i ima pik na mene) cesto mi dodje da ujedam, grizem, sutiram, placem, Jedno vreme sam posecivala jednu veliku boks vrecu u teretani u bloku ali posto mi je to malo monotono onda sam jedno vremem uspevala da transformisem energiju iz negativne u pozitivnu uz voljenu osobu....

Medjutim odkad ni nje nema tu svaki put kad je potrebno nasla sam divan izvor pozitivne energije, zove se trening i u pitanju je capoeira! Preporucila bih je svakome.....

Pomaze i muzika pojacana do daske (moguce jedino kad eliminises ukucane) i djuska po sobi onako blesaveci se za svoju dusu....

Mada najpametniji odgovor je dao neko gore poredeci nase probleme sa onim PRAVIM problemima, takvo poredjenje isto moze da pomogne....


POZDRAV :wink:
 
baaka:
Vanilla:
sredjujem kucu! i to detaljno! pa me na pola pusti bes... onda pobesnim sto sam pocela da sredjujem kucu!

tebe vredi uzeti za zenu i samo se svadjati s tobom, dakle, gospodo, ako vam je kuca zapustena, treba vam neko za praznjenje, neozenjeni i pri tom volite dobar liz, hehe :)

djuvegije gde ste da steeeeeeeeeeeeeeee
htela bih da znaaaaaaaaaaaaaam!
 
Ja obicno kada nisam raspolozena tada i sitnica moze d ame iznervira i onda stanem i razmislim koliko mi je zivot sra*je(:roll:)i onda opet popizdim. . . .
-pa obicno pustim muziku ako sam sama glasno i igram po sobi, lomim sve :lol:
-ili se istusirm i jednostavno se opustim i sredim sve sto treba. .

but THE BEST sto mozete da uradite su naveli gore je jednostavno da vidite koje probleme ljudi imaju, ozbiljnih problema a mi kukamo zbog gluposti. . .:super:
 

Back
Top