da li vas je otromboljenost iznenadila

More_bre

Primećen član
Poruka
819
pitanje za muškarce iznad 30-te kojima se telesni izgled pogoršao sa godinama;

mnogi muškarci, neko pre a neko kasnije, ali uglavnom oko 30-te,
dođu dotle da im je fizički izgled dosta lošiji nego oko 20-te.

ja se još, kako-tako držim, ali vidim mnoge u okolini da ih je mladalačka vitkost
napustila, gotovo "preko noći".
žale se da za istu količinu napora pri rekreaciji imaju mnogo manje rezultata u tonusu
mišića i u gubitku sala.
svi znamo tu istinu o usporenju metabolizma itd...

ono što ja pitam, ako ovde ima muškaraca koji su to prošli, da mi kažu koliko se to brzo desilo, da su shvatili pri pogledu u ogledalo da jednostavno nisu više mladi.
Želim da mi opišu taj deo života, u kojem su od mladića postali...pa ne više mladić.

(ko kaže da je mlad onaj ko se tako oseća i slična sranja, neka ide na ženski forum)
 
Морам те разочарати, али се ништа није променило.
Можда само ове старачке флеке, што су ми изашле по рукама...:-(

Него шта имаш против женског форума и жена генерално?
 
Морам те разочарати, али се ништа није променило.
Можда само ове старачке флеке, што су ми изашле по рукама...:-(

Него шта имаш против женског форума и жена генерално?

posebno protiv žena nemam ništa, a što u isto vreme nemam protiv muškaraca i hermafrodita.

samo se teme razlikuju a principi po kojima većina sveta sebe uljuljkuje u samozavaravanjima je isti za oba pola.

Čak šta više, meni su žene (zbog nežnosti, ljubavne, telesne i druge sladostrasti) možda jedini valjani motivator za mnogo toga u životu.
 
evo ti

OCAJNA PESMA

Upij se u mene zagrljajem jednim,
Ko groznica tajna struji mojom krvi,
Krepko stegni moje telo, nek se smrvi,
I daj mi poljupce za kojim žednim.
Kao Hermes stari i s njom Afrodita,
Stopi se u meni strašću tvojom celom,
Da sav iznemognem pod vitkim ti telom,
I da duša moja bude sitaÂ…
-Kada pomislim, draga, da će doći vreme
Kad za mene neće postojati žene,
Kad će čula moja redom da zaneme,
I strasti da prođu kao dim i pena,
A da će, još uvek, pokraj mene svuda
Biti mesečine pod kojom se žudi,
I mladih srdaca što stvaraju čuda,
I žena što vole i voljenih ljudi,
Vrisnuo bih, draga, riknuo bih tada
Kao bik pogođenom zrnom posred čela
Što u naporima uzaludnim pada
Dok iz njega bije krv crna i vrela
Upij se u mene zagrljajem jednim,
Ko groznica tajna struji mojom krvi,
Krepko stegni moje telo, nek se smrvi,
I daj mi poljupce za kojim žednim
Milan Rakic

to ti je to, a posle imas forum, pa će da pisemo....
 
Auuu, kad si otromboljan sa 30+ , kakav li ćeš sa 40+ da budeš??! cccccc
Jer da znaš da smo se na onoj temi "...da li su najbolji savremeni u 40-tim...blablabla..." (tako nekako beše, ne znam kako da postavim link k'O Žuto pile!!!) svi(e) složili(e) JEDNOGLASNO - DAAAAAA....
 
Auuu, kad si otromboljan sa 30+ , kakav li ćeš sa 40+ da budeš??! cccccc
Jer da znaš da smo se na onoj temi "...da li su najbolji savremeni u 40-tim...blablabla..." (tako nekako beše, ne znam kako da postavim link k'O Žuto pile!!!) svi(e) složili(e) JEDNOGLASNO - DAAAAAA....
Trebalo bi da nadjem i onu davnashnju temu, gde se raspravljalo o stomacima. Pa je gomila zhena raznezheno prichala o bojlerima svojih dragih. Uz sve one poshalice o brdu i qqruzu.
 
pitanje za muškarce iznad 30-te kojima se telesni izgled pogoršao sa godinama;

mnogi muškarci, neko pre a neko kasnije, ali uglavnom oko 30-te,
dođu dotle da im je fizički izgled dosta lošiji nego oko 20-te.

ja se još, kako-tako držim, ali vidim mnoge u okolini da ih je mladalačka vitkost
napustila, gotovo "preko noći".
žale se da za istu količinu napora pri rekreaciji imaju mnogo manje rezultata u tonusu
mišića i u gubitku sala.
svi znamo tu istinu o usporenju metabolizma itd...

ono što ja pitam, ako ovde ima muškaraca koji su to prošli, da mi kažu koliko se to brzo desilo, da su shvatili pri pogledu u ogledalo da jednostavno nisu više mladi.
Želim da mi opišu taj deo života, u kojem su od mladića postali...pa ne više mladić.

(ko kaže da je mlad onaj ko se tako oseća i slična sranja, neka ide na ženski forum)
Pa uglavnom to ne ide bas tako, preko noci.
Taj proces dosta zavisi i od genetike, predjasnjeg nacina zivota, trenutnog nacina zivota i volje da se vitalnost odrzi.

Ako izuzmemo JNA, gde sam se po prvi put ugojio 10 kg, ali sam se do kraja vratio na svoju tezinu (jedino sto mi se konstitucija pomalo izmenila), prvi put sam vec 25-26 godina primetio da vise ne mogu da popijem svako vece pola gajbe piva, a da se to ne odrazi na stomak.
I tako sam smanjio pivo, a sabijao sam kratko u narednom periodu.
I opet, ne bih rekao da drasticno propadam. Ponekad mi se cini da sam koliko juce mnogo bolje izgledao, a onda ukapiram da je to ''juce'' bilo pre petnaest godina, pa mi ostaje ako ne vec da budem zadovoljan, onda da se pomirim sa cinjenicom da vreme prolazi.

S jeseni i tokom zime mi se narocito cini da nisam vise ni za sta. Gledam se ogledalu onako beo i dlakav i mislim se koliko li nesrecna mora biti zena koja mi se dragovoljno podaje.
A onda dodje prolece i leto, pocnem da se krecem, provodim vreme na plazi i suncu, zategnem se, pa sasvim pristojno izgledam, sto je, naravno, licno misljenje; i duboko sam ubedjen da su nase zene jako stidljive i neodlucne jer me ne startuju na ulici.
I tako iz godine u godinu...
 
Gledam se ogledalu onako beo i dlakav i mislim se koliko li nesrecna mora biti zena koja mi se dragovoljno podaje.
:lol::lol::lol::lol:

inace sto se tice otromboljavanja posebno mi je zanimljiva ona grupa muskaraca koji evo sad u ranim dvadesetim izgledaju ko da imaju 50 godina.i koje ja sad posle gimnazije ne mogu da prepoznam jer su se pretvorili u svinje - od konstantnog opijanja,i zdranja pljeskavica posle istog.i onako kad ih vidis oni mlohavi ko pihtije :neutral: fuj...kako ce izgledati kada stvarno budu imali 50 godina :neutral:

a da moze da se izgleda dobro i u tim godinama - moze - dovoljno rekreacije,nesto vezbi,zdrava ishrana - primer iz kuce :)
 

Back
Top