Парастос Зорану Вујовићу испред амбасаде САД

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

b.brdo

Zainteresovan član
Poruka
259
Позивамо све слободољубиве Србе да дођу на парастос србском мученику Зорану Вујовићу у уторак 1. априла у 16 часова испред амбасаде САД.

СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!

Молио бих грађанске талибане и усташе на овом форуму да не крену са разноразним увредама на рачун Зорана Вујовића
Хвала
 
Позивамо све слободољубиве Србе да дођу на парастос србском мученику Зорану Вујовићу у уторак 1. априла у 16 часова испред амбасаде САД.

СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!

Молио бих грађанске талибане и усташе на овом форуму да не крену са разноразним увредама на рачун Зорана Вујовића
Хвала

Mozel koja opaska na racun tvoje organizacije onda?
Recimo: pa zar ga i mrtvog uzimate kao taoca?!
 
Позивамо све слободољубиве Србе да дођу на парастос србском мученику Зорану Вујовићу у уторак 1. априла у 16 часова испред амбасаде САД.

СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!

Молио бих грађанске талибане и усташе на овом форуму да не крену са разноразним увредама на рачун Зорана Вујовића
Хвала


A gde je sad forumash Opshte dobro???

A jel' to Amfilohije proglasio nove muchenike SrBstva...tj. OBRAZSTVA...:shock:
Ej SrBo naZZi...nemo' i danas da palite Ambasade...Srozace te DSS ispod cenzusa o'ma...:mrgreen:
 
Позивамо све слободољубиве Србе да дођу на парастос србском мученику Зорану Вујовићу у уторак 1. априла у 16 часова испред амбасаде САД.

СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!

Молио бих грађанске талибане и усташе на овом форуму да не крену са разноразним увредама на рачун Зорана Вујовића
Хвала

Slobodoljubljiv si do jaja. Ne znas ti sta je sloboda. Okovan si idejama svoga ispranog mozga. SrBskom kazes. Tupavost za ginisa.
 
To je pitanje. Sta ce on na tudjoj teritoriji:?::!:

Upravo tako. Znam da nije lepo da ja sad kritikujem dečka od 20 godina posebno zato što je prošao tako kako je prošao ali po meni je njegov postupak sve osim patriotizma. Ako je organizovan moleban onda ako si patriota treba da odeš sa ostatkom svog naroda i čuješ šta će reći na pomenutom molebanu, ma koliko taj Amfilohije bio odvratan, nego da se praviš pametan i ideš da vandalizuješ okolo. Najlakše je proglasiti se patriotom pa onda dok ljudi koji su na vlasti u tvojoj državi i predstavnik tvoje crkve pričaju ti umesto da slušaš luduješ okolo da bi ispao faca pred društvom. Da se razumemo, ako se nekoga užasavam to su Koštunica, Amfilohije i ona Ivana Žigon ali svejedno mislim da je momak sam kriv ...
A što se parastosa tiče ne vidim zašto bi bilo ko od nas morao da ide. Nije taj momak poginuo ni zbog mene, ni zbog vas nego zato što nije pazio. Da je dečko samoubica ili poginuo za neki ideal ja bih razumela, ali niti je on imao nameru da gine niti je to čin nekog patriotizma. On je hteo tamo na tuđoj teritoriji da pali i luduje a to što je poginuo je samo splet okolnosti. Smatram da je ovaj poziv na parastos isto kao kada bih ja sad otvorila temu i pozvala vas na parastos svoje mame --- totalno bezveze.
A lokaciju parastosa sam već komentarisala ... užas.
 
СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!

Молио бих грађанске талибане и усташе на овом форуму да не крену са разноразним увредама на рачун Зорана Вујовића
Хвала

:rolleyes::rolleyes: Dobar fazon. Pripadnik "obraza" proglašava normalne građane ove zemlje talibanima, ne shvatajući da je njihova ideologija upravo identična toj - "talibanskoj".:D
 
@Ljudmila, slazem se sve. Moleban je debilna stvar doduse sto se mene tice. Jos plus Amfilohije dobijes fasisticki moleban

Za Amfilohija je potrebna posebna tema, taj čovek je izrod kakvog nema :-| ako je već pop neka se moli Bogu i preskoči trpanje u politiku.


@ Markowac, ako nisi znao talibani ne progone one koji drugačije misle, tako da poređenje nije na mestu. Kada neko od tvojih saboraca odleti u vazduh onda možeš da nas porediš. Za sada smo samo grupa ljudi koja se brani od primitivizma i gluposti.
 
pa vi jeste gradjanski talibani.

progonite i maltretirate sve koji drugacije misle.

Kad bi to bilo tako, srce moje, ti bi odavno bio prognan. Ovako, ne može čovek da te ućutka.:D:D

A što se tiče progona, priseti se malo. Kome je svojstveno zatvaranje TV stanica, hapšenje neistomišljenika i slično? 'Ajde, malo se napni, setićeš se.:D
 
А није у реду ни да се покојни младић напада, као типа, шта је имао да тражи на туђој територији јер ситуација никако није црно-бела. Прво што кажњавање за упад у туђе државне институције (ипак није приватни посед) није метак у чело, него привођење и казна затвором. А друго што он није упао тек тако, и што није у питању било чија амбасада, већ амбасада државе која му је бомбардовала град, која му је (њему лично) онемогућила нормалан живот на родном Косову, и која је извршила правно и војно насиље над његовом државом.

И још све то након јавних говора премијера Србије у којима директно напада и оптужује САД, и уз организован навијачки напад на амбасаде (за који је свако знао да ће се догодити), а без адекватне полицијске заштите. Без обзира на све, што је најбитније, страдали младић се тамо нашао највероватније верујући да ради праву ствар, и зато не би требало по њему толико пљувати, већ једино по онима и ономе због чега је он имао такав став какав је имао. Мислим, није га убио власник куће пумпарицом, јер је покушао да му украде телевизор. Уместо да је вече провео са девојком или са породицом, он је свесно изашао у физички сукоб са полицијом и у напад на амбасаду најмоћније државе на свету, а тако нешто би неко учинио једино ако верује да је оно што чини једина исправна ствар у том тренутку.
 
А није у реду ни да се покојни младић напада, као типа, шта је имао да тражи на туђој територији јер ситуација никако није црно-бела. Прво што кажњавање за упад у туђе државне институције (ипак није приватни посед) није метак у чело, него привођење и казна затвором. А друго што он није упао тек тако, и што није у питању било чија амбасада, већ амбасада државе која му је бомбардовала град, која му је (њему лично) онемогућила нормалан живот на родном Косову, и која је извршила правно и војно насиље над његовом државом.

И још све то након јавних говора премијера Србије у којима директно напада и оптужује САД, и уз организован навијачки напад на амбасаде (за који је свако знао да ће се догодити), а без адекватне полицијске заштите. Без обзира на све, што је најбитније, страдали младић се тамо нашао највероватније верујући да ради праву ствар, и зато не би требало по њему толико пљувати, већ једино по онима и ономе због чега је он имао такав став какав је имао. Мислим, није га убио власник куће пумпарицом, јер је покушао да му украде телевизор. Уместо да је вече провео са девојком или са породицом, он је свесно изашао у физички сукоб са полицијом и у напад на амбасаду најмоћније државе на свету, а тако нешто би неко учинио једино ако верује да је оно што чини једина исправна ствар у том тренутку.
Pa jeste ali iako je bilo raznoraznih spekulacija i izmisljotina kako je on tamo streljan , zaklan ,otrovan i istraga i obdukcija je utvrdila da je poginuo od pozara koji su demonstranti postavili , dakle nesrecni mladic je bio pre svega zrtva sopstevene gluposti,na stranu to sto je stradao vrseci krvicno delo .Njegova sudbina je tuzna i tragicna al ga to ne cini mucenikom iako nije on glavni krivac za svoju smrt vec su mnogo odgovorniji oni koji su pozivali na nasilje i pricali kako je lomljenje ambasada "demokratija " .
 
Pa jeste ali iako je bilo raznoraznih spekulacija i izmisljotina kako je on tamo streljan , zaklan ,otrovan iako je istraga i obdukcija utvrdila da je poginuo od pozara koji su demonstranti postavili , dakle nesrecni mladic je bio pre svega zrtva sopstevene gluposti,na stranu to sto je stradao vrseci krvicno delo .Njegova sudbina je tuzna i tragicna al ga to ne cini mucenikom iako nije on glavni krivac za svoju smrt vec su mnogo odgovorniji oni koji su pozivali na nasilje i prticali kako je lomljenje ambasada "demokratija " .

potvrdno klimam glavom...kao na mitinzima...sve one face iza Glavnog govornika...:lol::lol::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top