kakav bi život detetu odabrali

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

More_bre

Primećen član
Poruka
819
odmah ću reći, ovu temu sam prvo postavio na Ženskom kutku, jer me u stvari zanimalo žensko razmišljanje o ovom tragičnom izboru,
međutim tamo su temu iz prve zaključali, što je na neki način i odgovor,
i reakcija veoma lako objašnjiva ako se uzme u obzir ženska psiha.
Nadam se da na ovom forumu ima spremnih da diskutuju na ovu temu, sa iskrenom
nadom da će to zauvek ostati samo mašta.



Kada bi vam se nekim čudom ukazala prilika da birate, kakvo bi dete odabrale,
ili bolje rečeno, kakav bi život detetu odabrale;

A ovo su opcije, i nema međurešenja:

1.vaše dete je veoma uspešno, lepo, zdravo, poželjno, voljeno, pametno, srećno,
učiniće nešto korisno i upamćeno za velik broj ljudi....ali u 30-toj godini života
će se to sve pokvariti, i vaše dete će u kratkom roku skončati.

2.vaše dete je tunjavo, šonjavo, traljavo, ružno, sporo uči, kratko pamti, ima govornu manu,
ima iritantan glas, po koži ima sva ona
sranja koja niko ne voli (bubuljice, bradavice, osipe, dlake...) ...
Ne mora baš sve navedeno da ga zadesi, nabrojao sam sve ovo više da bih naslikao sliku
nekoga ko nije ništa od onoga što bi neko poželeo, ali poenta je da je nesrećno, nema prijatelje, nikada neće imati sexualne odnose, i celoga života će
tavoriti u samopreziru, živeće dug vek, ali kad umre to niko neće primetiti, kao što niko nije
mario ni dok je bilo živo.
 
odmah ću reći, ovu temu sam prvo postavio na Ženskom kutku, jer me u stvari zanimalo žensko razmišljanje o ovom tragičnom izboru,
međutim tamo su temu iz prve zaključali, što je na neki način i odgovor,
i reakcija veoma lako objašnjiva ako se uzme u obzir ženska psiha.
Nadam se da na ovom forumu ima spremnih da diskutuju na ovu temu, sa iskrenom
nadom da će to zauvek ostati samo mašta.



Kada bi vam se nekim čudom ukazala prilika da birate, kakvo bi dete odabrale,
ili bolje rečeno, kakav bi život detetu odabrale;

A ovo su opcije, i nema međurešenja:

1.vaše dete je veoma uspešno, lepo, zdravo, poželjno, voljeno, pametno, srećno,
učiniće nešto korisno i upamćeno za velik broj ljudi....ali u 30-toj godini života
će se to sve pokvariti, i vaše dete će u kratkom roku skončati.

2.vaše dete je tunjavo, šonjavo, traljavo, ružno, sporo uči, kratko pamti, ima govornu manu,
ima iritantan glas, po koži ima sva ona
sranja koja niko ne voli (bubuljice, bradavice, osipe, dlake...) ...
Ne mora baš sve navedeno da ga zadesi, nabrojao sam sve ovo više da bih naslikao sliku
nekoga ko nije ništa od onoga što bi neko poželeo, ali poenta je da je nesrećno, nema prijatelje, nikada neće imati sexualne odnose, i celoga života će
tavoriti u samopreziru, živeće dug vek, ali kad umre to niko neće primetiti, kao što niko nije
mario ni dok je bilo živo.

Мушкарци су много чешће незадовољни што не могу да бирају дете.

Те им тако смета што није мушко већ женско и сл. :mrgreen:

Ти си неки стручњак за женску психу? :lol:


Бирам да дете буде срећно. :D

Сигуран си да ће дете под 1. бити срећно, а под 2. несрећно?
 
Bez ikakve ljutnje,ali moram da ti kazem da ti je tema besmislena.
Imala bi smisla da si dao drugacije mogucnosti za izbor.Ovako,i u prvom i u drugom smislu ishod tog zivota je tragican.
Biti srecan,voljen,pametan,ali na neki nacin,osudjen na smrt i to sto je najgore preranu i tragicnu nikako nije dobro.
Ovu drugu opciju ne zelim da komentarisem,cvrsto verujem da niko takav ne moze da se rodi,da kazem bez ikakvih predispozicija za uspeh i srecu vec samo sam svojom zaslugom moze da svoj zivot napravi takvim.Isto kao,sto mnogi ljudi imaju sve uslove da budu srecni,a opet naprave pogresne poteze i zivot pretvore u pakao.
Ovo prvo sigurno bolje zvuci,ali nikada ne bih odabrala takav kraj za moje dete.
Mozda jer imam jedno takvo iskustvo....
Ovo drugo kazem,ne zelim da komentarisem jer mi zvuci nemoguce.
Tako da to bib io moj odgovor na ovu temu.
 
Шта је сврха постављања ове теме, ако смем питати?

Питање је сасвим хипотетичко и стога бесмислено, а поента навођења људи (то јест, колико видим само жена) да ''бирају'' између два зла за живот свог детета је???? Која???
 
More bre moram da ti kazem iako rizikujem da budem banovana ( htela sam i prosli put al me preduhitrila Hanibalka sa ključem ) ...ti si sine jedna budaletina. :-x

Tema ti je idiotska, morbidna , i potpuno nepotrebna ...

Pitati roditelje kakvo bi dete zeleli, pa jos ponuditi ovakav izbor je bolesno .
Kakvo bi ti dete zeleo, i kakvu sudbinu mu prizeljkujes??
Sto se nisi izjasnio sam kad već otvaras temu?

Osim toga , kad bi pitali tvoju mamu kakvo bi dete izabrala, sigurno bi rekla da nije htela debila kao sto si ti ,a to je dobila..

Zato jadna tvoja majka!

I sad molba za HELLEN - pošto sam rekla šta sam imala ( i povredila pravila foruma vrlo svesno) radi šta treba da uradiš ali molim te da zaključaš ovu retardiranu temu, ili je obriši...
 
au kakva GLUPOST od teme! :shock:

Tema ti je idiotska, morbidna , i potpuno nepotrebna ...
Pitati roditelje kakvo bi dete zeleli, pa jos ponuditi ovakav izbor je bolesno .
Kakvo bi ti dete zeleo, i kakvu sudbinu mu prizeljkujes??
Sto se nisi izjasnio sam kad već otvaras temu?
I sad molba za HELLEN - pošto sam rekla šta sam imala ( i povredila pravila foruma vrlo svesno) radi šta treba da uradiš ali molim te da zaključaš ovu retardiranu temu, ili je obriši...
slazem se potpuno.
 
Kada bi vam se nekim čudom ukazala prilika da birate, kakvo bi dete odabrale,
ili bolje rečeno, kakav bi život detetu odabrale;

A ovo su opcije, i nema međurešenja:

1.vaše dete je veoma uspešno, lepo, zdravo, poželjno, voljeno, pametno, srećno,
učiniće nešto korisno i upamćeno za velik broj ljudi....ali u 30-toj godini života
će se to sve pokvariti, i vaše dete će u kratkom roku skončati.

2.vaše dete je tunjavo, šonjavo, traljavo, ružno, sporo uči, kratko pamti, ima govornu manu,
ima iritantan glas, po koži ima sva ona
sranja koja niko ne voli (bubuljice, bradavice, osipe, dlake...) ...
Ne mora baš sve navedeno da ga zadesi, nabrojao sam sve ovo više da bih naslikao sliku
nekoga ko nije ništa od onoga što bi neko poželeo, ali poenta je da je nesrećno, nema prijatelje, nikada neće imati sexualne odnose, i celoga života će
tavoriti u samopreziru, živeće dug vek, ali kad umre to niko neće primetiti, kao što niko nije
mario ni dok je bilo živo.[/QUOTE]

Gde sebe vidis u svemu ovome? Jedino ogromnom iskompleksiranoscu mogu da vidim smisao ove teme.:confused:
 
A mene evo kopka šta je to u ženskoj psihi što je karakteristično za izbor ovde, ili komentare?

Default: "muška psiha".

Sva odstupanja - defekti, "ženska psiha" i njihove osobenosti. Sve to nije normalno.
Tako, recimo, imamo "snažnog muškarca" koji se ne zgražava na ovu temu i odlučno vrši izbor, i ženu plačipičku, koja je toliko jadna da ne može da izabere nego se sablažnjava.

Samo mi nije jasno što je uvek početno, prvo, pretpostavka broj jedan, aksiom, ono što je poteklo od penisa...

Znaš li da su našli način da žena oplodi ženu? Nešto urade sa jajnom ćelijom, i ona se ponaša kao spermatozoid. Ili baš postane to..... šta to govori?
 
Znas kako, kad vec postavljas ovakvu temu onda bar dobro razmisli o cemu pises jer druga opcija je potpuno nemoguca s'obzirom da jedna majka uvek brine i voli svaje dete bez obzira kakvo je, tako da ce bar ona primetiti ako umre, tako da ti je pitanje glupo i nerealno (sva sreca sto nisi zensko)
A o celoj temi nemam reci i mislim da joj dajemo mnogo vecu vaznost nego sto zasluzuje ali i sam znas da psihopate znaju da isprovociraju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top