noge!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

maksifor

Primećen član
Poruka
874
...ne znam da li sam potrefila pravi poforum pa ako nisam premjestajte me...
e ovako...imam strasan problem sa butinama i listovima, i zanima me koji vid rekreacije bi bio najbolji za mrsanje u tom dijelu...??
 
Bajs,trcanje...cak i brzo hodanje,pilates,cucnjevi....
Meni su od trcanja i bajsa noge postale misicave i extra oblikovane,ali za to je potrebno naravno duze vreme,za svaki rezultat potrebno je vreme.Pretpostavljam da pitas ovo zbog leta koje nam predstoji,bazena,mora....pa ako racunamo da pravo leto pocinje u junu,imas jos dva meseca,a to je dovoljno ukoliko nemas bas neki zestok problem. :) Pripazi na ishranu,smanji unos ugljenohidrata,pij sto vise vode (najbolje izmedju 1i 2l na dan,mozes dodati i limun)) i praktikuj ove vezbe.
A da,takodje ti je dobra i ona vezba kad malo rasiris noge u stajacem polozaju pa polako spustas zadnjicu i radis "siroke" cucnjeve.
Javi mi se na pp ako ti treba jos neki savet.
 
hvala na svim dosadasnjim savjetima..a kako bi mogla i da skinem masti s obzirom da su kod mene prisutnije od misica:oops:...nije zbog ljeta no sam konacno odlucila da bi bio red i da ja jednom obucem suknju(ipak sam zensko:lol:) a i da nesto ucinim povodom svoje linije!!
 
hvala!!visoka sam 173cm, a teska 70kg sto je malo previse...gornji dio tijela mi je sasvim ok, stomak sasvim ravan..jedino je problem u nogama...tu je uglavnom sva moja masa,ugljeni hidrati,cokoladice,i sl...:-(
 
Da..licno mislim da je tim gore..odnosno teze skinuti ako nije ravnomerno rasporedjeno..ali veruj da se sve moze kad se hoce.
Zameni slatkise..medom..dosta voca..cajeva..tecnosti..gazirano obavezno izbaci ako pijes..izbegavaj uvece jesti kasno.Isto ako jedes masnu brzu hranu..beli hleb..to regulisi..jedi vise ribe..na maslinovom ulju..povrce..salate..i najvaznije..dobar bajs.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top