Male sise = mala kita

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
Svedoci smo da bi sve žene htele veliku k.itu,20+ ,a da pri tome imaju male s.ise,2-, nije li to licemerno, mislim ,kada su im već male s.ise ( što je deficit u svakom slučaju ) zašto se ne zadovolje i sa malom k.itom , nije da mi smeta , ali eto da čisto raskrinkam njihovu (žensku) licemernost.

Po mojoj slobodnoj klasifikaciji , pošteno bi bilo sledeće:

s.isa..........k.ita
1 i manje.....12 i manje
1-2 .......12-13
2-3 .......13-15
3-4 .......15-17
4-5 pa i više ....... 17-30

Pa ako neko ima smislen komentar neka izvoli.....:lol::lol::lol:.....
 
Svedoci smo da bi sve žene htele veliku k.itu,20+ ,a da pri tome imaju male s.ise,2-, nije li to licemerno, mislim ,kada su im već male s.ise ( što je deficit u svakom slučaju ) zašto se ne zadovolje i sa malom k.itom , nije da mi smeta , ali eto da čisto raskrinkam njihovu (žensku) licemernost.

Po mojoj slobodnoj klasifikaciji , pošteno bi bilo sledeće:

s.isa..........k.ita
1 i manje.....12 i manje
1-2 .......12-13
2-3 .......13-15
3-4 .......15-17
4-5 pa i više ....... 17-30

Pa ako neko ima smislen komentar neka izvoli.....:lol::lol::lol:.....

Zbog ovakvih smaranja i imaš takav avatar.
 
Svedoci smo da bi sve žene htele veliku k.itu,20+ ,a da pri tome imaju male s.ise,2-, nije li to licemerno, mislim ,kada su im već male s.ise ( što je deficit u svakom slučaju ) zašto se ne zadovolje i sa malom k.itom , nije da mi smeta , ali eto da čisto raskrinkam njihovu (žensku) licemernost.

Po mojoj slobodnoj klasifikaciji , pošteno bi bilo sledeće:

s.isa..........k.ita
1 i manje.....12 i manje
1-2 .......12-13
2-3 .......13-15
3-4 .......15-17
4-5 pa i više ....... 17-30

Pa ako neko ima smislen komentar neka izvoli.....:lol::lol::lol:.....
Evo šta na tu temu kaže Vatsjajana:

"Muškarci se prema veličini penisa dele u tri klase: zec, bik i konj. Žene se prema dubini svoje joni dele na srne, kobile i slonice." Primetićete da su kobile uparene sa bikovima, što nikako ne ide na ruku ženama.
"U tim jedinstvima nejednakih, kada muškarac prevazilazi ženu, jedinstvo sa ženom koja je samo malo manja od njega naziva se visoko sjedinjenje... Jedinstvo sa ženom čija je veličina najudaljenija od njegove naziva se najviše sjedinjenje..... Kada veličina žene prevazilazi veličinu muškarca, njeno jedinstvo sa samo malo manjim muškarcem naziva se nisko sjedinjenje... dok njeno jedinstvo sa muškarcem čija je veličina najudaljenija od njene naziva se najniže sjedinjenje.....
Dakle, među devet jedinstava podeljenih po dimenzijama najbolja i najprijatnija su jedinstva jednakih, a najviše i najniže sjedinjenje su najgori, dok su preostala sjedinjenja osrednja, a međuu njima je visoko sjedinjenje bolje od niskog" :mrgreen:
Na tvoju veliku žalost, veličina sike nigde nije pomenuta.

Mislim da bi veličina sike mogla negde da se ušporedi sa brojem dlaka koje su vam ostale (na žalost samo) na glavi. M?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top