help :)

myzy :******** :D
@tab503 ofc sve sam ja to yradila nashla shta sam mogla...al' opet pitam i ovde mozda ima josh neko neshto shto moze da pomogne;p tnx y svakom slychajy ;)
 
veryj mi da ni ja ne znam shta treba konkretno...profesorka je dala temy i sad ja treba da isqtzam deset i vishe strana y word-y o tome...na fory shta sy internet pretrazivachi...kako rade...koji sy...pa sad neshto o google-y,yahoo-y i nekim nashim najpoznatijim pretrazivachima...bla bla bla :)
 
Nije problem uraditi seminarski na tu temu.Svaki dan koristis taj servis,tako da vec imas dovoljno znanja o tome.
Slazem se da je to jako sirok pojam,ali zato kako god da uradis i sta god da napises neces pogresiti.
Ja bi za pocetak nabrojao sve poznate pretrazivace.
http://www.autentik.net/pretrazivaci/pretrazivaci.php
Zatim kako se vrsi pretraga,neke cake koje ce ti olaksati pretrazivanje.O tome imas na nekih 4-5 strana ovde.
Onda kako taj pretrazivac vrsi indeksiranje.Ovde.
Na ovom poslednjem linku sa leve strane imas jos nekih interesantnih stvari koje mozes iskoristiti.
Sa svim ovim imas sigurno 8 strana,a mozda i vise.
Eto,ovo je bilo pet minuta posla.Jos dvadesetak da se to sredi,10-15 min. da se doda jos 1-2 strane,15 min. da se prekontrolise i to je to.Ukupno ne vise od sat vremena.Ja mislim da je to i vise nego prihvatljivo. ;)
 

Back
Top