Ko ne uživa u jelu ne uživa ni u seksu

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
Mogli bi ovo nazvati kao jednu od onih "starih narodnih mudrosti", ali čini mi se da u tome ima istine. Pri tome ne mislim na klasično prežderavanje, već onako gurmansko uživanje u jelu. Mislim da se to vrlo lako može preslikati na seksualne aktivnosti. Sa kuvanjem slična stvar.Sposobnost dodavanja pravih začina u pravom trenutku odaje čoveka/ženu s maštom. Puno mi je bliže zamisliti da je neko takav sposoban tu maštu pretočiti u dobar sex ( dobro ga "začiniti" i ne biti dosadan).
Kad vidim da je neko sposoban stalno mlatiti kombinaciju meso-pomfrit imam osećaj da nije daleko odmakao od misionarca, a i ne namerava.
Šta kažete?
 
Mogli bi ovo nazvati kao jednu od onih "starih narodnih mudrosti", ali čini mi se da u tome ima istine. Pri tome ne mislim na klasično prežderavanje, već onako gurmansko uživanje u jelu. Mislim da se to vrlo lako može preslikati na seksualne aktivnosti. Sa kuvanjem slična stvar.Sposobnost dodavanja pravih začina u pravom trenutku odaje čoveka/ženu s maštom. Puno mi je bliže zamisliti da je neko takav sposoban tu maštu pretočiti u dobar sex ( dobro ga "začiniti" i ne biti dosadan).
Kad vidim da je neko sposoban stalno mlatiti kombinaciju meso-pomfrit imam osećaj da nije daleko odmakao od misionarca, a i ne namerava.
Šta kažete?

...Isitnis dve glavice crnog luka,2 cena belog..bacis da se dinsta u dubljem tiganju u vodi...
Pola kilograma mesa svinjskog isitnis na kockice,dodas u tiganj kada se luk prodinsta...i naravno,nastavis sa dinstanjem uz blago dodavanje vode ako zatreba...ovo zaciniti sa karijem i biberom...U posebnu posudu,isitnjene sampinjone,zaciniti sa vegetom i origanom...dodati u tiganj..dinstati dok se ne skuva...skinuti sa ringle...Tri jajeta uliti u tanjir,dodati 3 supene kasike belog brasno..( bilo koji tip )..i 1 deci jogurta...sve to dobro umutiti i uliti u tiganj sa dinstanim mesom...U prethodno zagrejanu rernu,zapeci dinstano meso sa pecurkama...posluziti toplo uz belo vino..
 
Mogli bi ovo nazvati kao jednu od onih "starih narodnih mudrosti", ali čini mi se da u tome ima istine. Pri tome ne mislim na klasično prežderavanje, već onako gurmansko uživanje u jelu. Mislim da se to vrlo lako može preslikati na seksualne aktivnosti. Sa kuvanjem slična stvar.Sposobnost dodavanja pravih začina u pravom trenutku odaje čoveka/ženu s maštom. Puno mi je bliže zamisliti da je neko takav sposoban tu maštu pretočiti u dobar sex ( dobro ga "začiniti" i ne biti dosadan).
Kad vidim da je neko sposoban stalno mlatiti kombinaciju meso-pomfrit imam osećaj da nije daleko odmakao od misionarca, a i ne namerava.
Šta kažete?

BAs naprotiv!

One koje misle samo na hranu ne misle na sex! I poznato je da se mrsave bolje tandare.
 
tu je kuvar da oceni.....8)

Moja kuhinja bi ti presjela, sto ne znaci da bi i nesto drugo!
355307es37iyi3u7.gif

Ali, nikada necemo saznati!
355295mh94kcucny.gif
 

Back
Top