komsije

danas sam bio svedok mojih komsija ali ne namerno ****** kad se sve vidi i cuje elem da ne duzim cujem ti ja curi voda sa terase kad ono mali se usro a oni peru dole, pre neki dan ga drzali golog na terasi, valjda ga ucili gde treba da njake:thumbdown:

mi smo se doselili u ovu kuću pre godinu i po dana...a sa jedne strane imamo komšiju barabu, mamicu mu...ima sina od 22 godine, koji radi kao barmen negde u gradu..no u svakom slučaju njegovo radno vreme se zvršava negde oko 4 ujutru, pa dođe kući i odvrne muziku da sve trešti....naše kuće su zalepljene,imamo jedan zajednički zid...e sad neko vreme sam trpela,ljubazno zamolila i tako to, ali sam izgubila živce, pa pošto sam ranoranilac, samo sam čekala da on stiša muziku i po mojoj pretpostavki zaspi,pa sam onda ja odvrnula muziku na sav glas do 1o sati...pa onda opet odvrne, pa tako se nadmetali ko može glasnije,ali se zeznuo jer imam pojačalo i baš sam dobro snabdevena zvučnim stvarčicama...:orkestar:
e sad to nadmetanje je trajalo neko vreme pa je on otišao u vojsku...sad se vratio i sve je počelo ponovo...e sad, pošto imam bebicu više ne mogu da puštam muziku da mu vratim pa sam ja pozvala u zoru policiju,oni izvršili uviđaj...taj dan prepodne sam i otišla do njih i dala im do znanja da ako se ovo ponovi zovem prijatelja iz MUP-a, ali onda se to neće završiti samo na uviđaju...i tako od tada je tišina...milina...
 
ne to se neodvija u zgradi sto je mnogo gore, to je trojna kuca , nesto kao sveto trojstvo, dakle strasno, da vidis kada tip izvuce ujutru shljmaru i otrese dole komsinici, STOKA :evil::evil:
 
o Bože,stvarno sam bez reči...jel se sećaš da sam pisala o komšiji koji je pravio buku,a ja pozvala policiju?..e...ženi se taj sin...došli da pitaju dal smeju da budu glasni jedan vikend zbog svadbe...hahaha...
 
Moje su super. Svakog dana pijemo kafu zajedno, dvorista su nam spojena, izmedju ima ograda do pola. Kad mi klinac dodje iz vrtica, ne mogu da ga svrtim, cas u jedno dvoriste, cas u drugo.. Ako me nema celo popodne, zovu da vide dali je sve u redu.. Zivimo kao jedna kuca. Stvarno ih mnogo volim
 
Moje su super. Svakog dana pijemo kafu zajedno, dvorista su nam spojena, izmedju ima ograda do pola. Kad mi klinac dodje iz vrtica, ne mogu da ga svrtim, cas u jedno dvoriste, cas u drugo.. Ako me nema celo popodne, zovu da vide dali je sve u redu.. Zivimo kao jedna kuca. Stvarno ih mnogo volim

takve su bile moje komshije na zvezdari...divni ljudi,vise kuca u jednom dvorishtu,svi divni i civilizovani
a ovde :roll:

blago tebi
 
Ja sam ranije ,u staroj zgradi,imala uzasne komsije,sve babe i dede,namrgodjeni,sve im smetalo,te pas u liftu,te pas sto silazi stepenicama,te navodna buka...Uzas.
A oni sami bacali djubre s terase.:neutral:

A ovde,gde sada zivim,divne su komsije.

Ima dosta starijih ljudi,ali svi su jako fini,prijatni.

Ima i mnogo dece,beba,mladih i starih ljudi,i pasa.

Divota jedna!:mrgreen::D

Ima pra mrguda,sto se nikome zivome ne javljaju,al za nih me briga.
 
dakle ovo spada u verovali ili ne: juce kod mog komse iz nevezanog dodje druga komsinica sa sestrom jer je ovoj palo na pamet da se useli kod njih, kao podstanar ona hoce da plati i hoce bas tu kucu bas se frisko razvela od muza i hoce bas tu ali da ludilo bude vece ovi ni ne izdaju kucu ni sobe, ali ni ova se nije dala kako oni zive sami u tolkoj kuci pa drz nedaj i jedva oterase ludu, mora da je sunce bili jako :dontunderstand:
 
Kod mene u zgradi ima jedna luda babuskera koja u 2 ujutru pocne da se dere i psuje i udara u serpe. Pominje neke ***** i nekog muskarca...ocigledno joj je neko pre tri veka slomio srce.
 
Ovo nije slucaj sa mojim komsijom, tj sa stanarima iz moje zgrade nego ladaci iz zgrade preko puta.
Matori kreten je ladno precednik kucnog saveta, i svako vece pola kraja nespava od nega zato sto urla i juri zenu po stanu i zgradi pa se onda mlate, lome namestaj, flase, piksle, ona mu baca stvari sa terase on nju gura preko terase hoce covek da je izbaci (sa cetvrtog sprata) kada su u jurnjavi po zgradi ona lupa komsijama na vrata i vristi i to se sve redovno desava od 01-04h koji problem nastrane u to doba nemam pojma ali smo svi odlepili od njih.Ispod njihove terase niko se vise ne parkira auto (nisu ludi) a on sutra kada te sretne smeska ti se kad da je filmska zvezda, (i ona isto) Nerazumem kakvi su to bolesnici!!! E preksinoc me je jako iznervirao jer je toliko urlao i bacao flase na terasu i sa terase a ona je toliko vristala na istoj toj terasi (posto je izgleda nju i gadjao) da sam i pozvala policiju (sto iz njihoove zgrade jos niko nikada nije uradio) lepo se prestavila i rekla da covek (dusevni bolesnik) pokusava da ubije zenu. Oni dosli, odveli ga, a on je urlao kao volina kao da ga kolju. Neznam sta je dalje bilo ali se nadam prvo da ce se smiriti jer cu mu ja sigurno svaki sledeci put pozvati policiju, a drugo da ce ga smeniti sa funkcije precednika kucnog saveta jer je to sramota.
 
kakve su vam komsije?
moje komsije su super!
zgrada je polu prazna jer zivimo u turistickom mestu, pa se vecina stanova iznajmljuje leti
ispod nas zivi jedan stariji gospodin koji se rano budi, ali smo se vec navikli na njegove jutarnje radove u bastici sa unutrasnje strane zgrade, tacno ispod prozora nase spavace sobe
mnogo je fin, uvek nam u svemu pomaze, pa nam je tako nedavno kada nam je ciknuo neki glavni osigurac pozajmio struju (koja nije uopste jeftina ovde na Malti)
iznad nas ima jedan mladi par, oni su stalno na plazi jer tamo imaju kafanu, uvek su jako naparfemisani te tako znamo da su prosli kroz hodnik pre par sati ili bas nedavno u zavisnosti od koncetracije...
preko puta imamo neke lude engleze koji se dovikuju sa nama preko terase, a prvo su sa nama dosta pricali rukama dok nisu provalili da bolje pricamo engleski od njih... oni dolaze s vremena na vreme, zive i u Engleskoj... nemam pojma cime se bave, ali nisu bas tako matori za penziju, a covece... odakle im toliko para za taj rasipnicki zivot :super:
iznad engleza zive neki baba i deda... dedu zovemo Elvis, mrzi me da objasnjavam, a inace mu je ime John... ma ne smem vise da pisem, znam sve o svom komsiluku, postala sam prava baba tracara...
 
Sta reci...u svakom zitu ima kukolja,ni mi nekom ne odgovaramo iz njemu/njoj znanih razloga,ali treba zapamtiti jednu stvar,a to je: da je komsija uvek blizi nego brat! Ko razume shvatice.
 
posto su oni dosli iz zgrade a tamo nisu placali nista a bogami ni sada iskljuce njima struju i 6meseci nisu imali istu kakav se to smrad sirio pa to nije normalno, pisaju u flasu i onda niz krov pa u oluk :sad2::sad2::sad2:
 

Back
Top