Da li...

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Da li je moguce da vas neko voli, a da bude sebican?
Da li je moguce da vas neko voli, a da tesko iskazuje svoja osjecanja (na pitanja odgovara pitanjem i tesko govori "volim te")?
Da li je moguce da vas neko voli, a da ne osjeca potrebu da vas vidi bez razloga, da vas cuje bez povoda...?
Da li je moguce da vas neko voli a da joj je najvise stalo sta drugi misle o njoj?
Da li je moguce da vas neko voli a da ne zeli govoriti o zajednickoj buducnosti?
Da li je moguce da vas neko voli a da osjeca strah od svega, vezivanja, ljudi, gubitka, osjecanja?

Ja sam po prirodi vrlo emotivan, a volim osobu koja je zatvorena, hladna, nesigurna, koja ne voli da govorimo o zajednickoj buducnosti, koja ne osjeca strast, koja se ponasa na nacin koji me ne ispunjava i ne zadovoljava.

A ja je tako volim i ne mogu bez nje...

Uostalom koja je to ljubav zasnovana na razumu i racionalnom!
 
Mozda je vec nekad bila povredjena .... Ja sam hladna i racionalna osoba (iz pomenutog razloga) ali se nikada tako ne ponasam prema osobi do koje mi je stalo .....
 
Da li je moguce da vas neko voli, a da bude sebican?
Da li je moguce da vas neko voli, a da tesko iskazuje svoja osjecanja (na pitanja odgovara pitanjem i tesko govori "volim te")?
Da li je moguce da vas neko voli, a da ne osjeca potrebu da vas vidi bez razloga, da vas cuje bez povoda...?
Da li je moguce da vas neko voli a da joj je najvise stalo sta drugi misle o njoj?
Da li je moguce da vas neko voli a da ne zeli govoriti o zajednickoj buducnosti?
Da li je moguce da vas neko voli a da osjeca strah od svega, vezivanja, ljudi, gubitka, osjecanja?

Ja sam po prirodi vrlo emotivan, a volim osobu koja je zatvorena, hladna, nesigurna, koja ne voli da govorimo o zajednickoj buducnosti, koja ne osjeca strast, koja se ponasa na nacin koji me ne ispunjava i ne zadovoljava.

A ja je tako volim i ne mogu bez nje...

Uostalom koja je to ljubav zasnovana na razumu i racionalnom!

1. da
2. da
3. ne
4. da
5. da
6. da

Boldovana reč ključna je za razumevanje te osobe.
Nedostatak sapomouzdanja je, nažalost, teško izlečiva boljka.
 
Mozda je vec nekad bila povredjena .... Ja sam hladna i racionalna osoba (iz pomenutog razloga) ali se nikada tako ne ponasam prema osobi do koje mi je stalo .....
Boze, daj mi smirenosti da prihvatim stvari stvari koje ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim one koje mogu, i mudrosti da razlikujem jedne od drugih ...
 
Evo konkretnije... Da li da vam neko koga volite posalje poruku "Znas, tek kada sam sa tobom osjecam se kompletnim, dusa mi je potpuna... Ti si moja prava ljubav... Nadam se da ti ne komplikujem zivot jer te beskrajno volim!"

Da li je ovo poruka na koju biste odgovorili samo cimanjem?!

Ili recimo kada joj kazem "volim te", nekada odgovara pitanjem, nekada "i ja tebe", a vrlo rijetko "volim te". Da li je moguce da je nekome tako tesko reci "volim te" s obzirom da mi to ona kaze bez razloga vrlo rijetko?
 
Da te voli, imala bi potrebu da to cesce govori, bez povoda i pitanja...
A mozda je samo mlada, zbunjena, ima neki problem...
Ipak, mi neznamo sve detalje...
Pusti je malo, mozda je i ti gusis na neki nacin svojim ljubavnim izjavama...
 
Evo konkretnije... Da li da vam neko koga volite posalje poruku "Znas, tek kada sam sa tobom osjecam se kompletnim, dusa mi je potpuna... Ti si moja prava ljubav... Nadam se da ti ne komplikujem zivot jer te beskrajno volim!"

Da li je ovo poruka na koju biste odgovorili samo cimanjem?!

Ili recimo kada joj kazem "volim te", nekada odgovara pitanjem, nekada "i ja tebe", a vrlo rijetko "volim te". Da li je moguce da je nekome tako tesko reci "volim te" s obzirom da mi to ona kaze bez razloga vrlo rijetko?
E Rade Rade ! a zasto ti sebi zagorcavas zivot ptanjima bez odgovora ? sam si rekao kakve odgovore dobijas . Zasto onda insistiras da cujes nesto sto ocigledno neces cuti? uzivaj sad i ovde.. kako ti je tako ti je..nemozes ti nekoga ko mozda nije emotivan koliko i ti da izmenis iz korena da pocene da ti pise pesme ,place na ramenu .To su minus i plus,vruce i hladno ,crno i belo...
 
Da li je moguce da vas neko voli a da osjeca strah od svega, vezivanja, ljudi, gubitka, osjecanja?


Uostalom koja je to ljubav zasnovana na razumu i racionalnom!

Ljudi koji imaju strah od svega emotivno su blokirani, neki emotivno hendikepirani. Kakva crna ljubav.
Sto se tice ovog drugog, gresis ako mislis da je ljubav iracionalna, to je sve samo nije ljubav. :P
 
Evo konkretnije... Da li da vam neko koga volite posalje poruku "Znas, tek kada sam sa tobom osjecam se kompletnim, dusa mi je potpuna... Ti si moja prava ljubav... Nadam se da ti ne komplikujem zivot jer te beskrajno volim!"

Da li je ovo poruka na koju biste odgovorili samo cimanjem?!

Ili recimo kada joj kazem "volim te", nekada odgovara pitanjem, nekada "i ja tebe", a vrlo rijetko "volim te". Da li je moguce da je nekome tako tesko reci "volim te" s obzirom da mi to ona kaze bez razloga vrlo rijetko?

Da, mnogim ljudima je teško da kažu "volim te".:-|
Mnogi ljudi ne pridaju važnost rečima jer misle da reči izližu osećanja.
To može ali i ne mora da ima veze sa tvojom situacijom.

Koliko primećujem, na ovoj temi ima mnogo "okatih" :lol:; ja, nažalost, nisam svevideća, niti iko od prisutnih jeste. Moraćeš sam da saznaš da li te devojka voli i koliko.
Pitaj je, čoveče.
Jednostavno: "Da li ti mene zaista voliš?";)
 
Ja sam po prirodi vrlo emotivan, a volim osobu koja je zatvorena, hladna, nesigurna, koja ne voli da govorimo o zajednickoj buducnosti, koja ne osjeca strast, koja se ponasa na nacin koji me ne ispunjava i ne zadovoljava.
a koliko godina imate kad vec imas na umu zajednicku buducnost?

ustvari mislim da prerane price o zajednickoj buducnosti bas mogu da uguse ljude u vezi :neutral:
 
Evo konkretnije... Da li da vam neko koga volite posalje poruku "Znas, tek kada sam sa tobom osjecam se kompletnim, dusa mi je potpuna... Ti si moja prava ljubav... Nadam se da ti ne komplikujem zivot jer te beskrajno volim!"

Da li je ovo poruka na koju biste odgovorili samo cimanjem?!

Ili recimo kada joj kazem "volim te", nekada odgovara pitanjem, nekada "i ja tebe", a vrlo rijetko "volim te". Da li je moguce da je nekome tako tesko reci "volim te" s obzirom da mi to ona kaze bez razloga vrlo rijetko?

Jao... smaras je kao zensko tipa... :lol:
Mene bi takvo ponasanje zesce davilo... Sto insistiras da ti to govori... pusti je da prica sta hoce... ionako reci nisu bitne... vec samo dela... ;) Optrerecujes se previse...
 
Moguche je sasvim da te ona voli. Samo to iskazuje na neki nachin koji se razlikuje od tvog.
Da te ne voli ne bi ti bio s njom a da mislish da je hladna...
Nauchi njen jezik...svi smo tako razlichiti...nije samo nash nachin jedini ispravan...
Ako je dobra prema tebi, ne vara te, ne ponizava te, brine za tebe, ne podsmeva ti se...onda su dobre shanse da te voli...koga briga za rechi, one mogu biti tako prazne...
 
Tvoj problem je chini mi se u tvojim ochekivanjima...ti uradish ovo, a onda bi ona trebala da uradi ono...ako insistirash na tome, vrlo brzo che ta veza biti one-man-show...sam pitash, sam odgovarash kako ti odgovara...
 

Back
Top