PEDJA SE OZENIO!

yebote, pa vi niste normalni..
pA STA AKO SE OZENIO!!
je l' mozda nije smeo, mozda trebao vas da pita za savet??!!!!

je l' ti od zivotnog znacaja to da li se on ozenio pa zelish da nas obavestis?
mislim, stvarno ne kapiras, a trudim se mame mi!!!
 
mozda vam je tesko da skapirate,ALI I ONI IMAJU SVOJ PRIVATNI ZIVOT!!nikome nece biti svejedno ako ne budu igrali,ali ako im treba odmor jer osecaju da ne mogu da daju 100%-onda neka naprave pauzu.
a vi gundjajte koliko hocete-nista se tu mi ne pitamo
 
zbunjena..:
mozda vam je tesko da skapirate,ALI I ONI IMAJU SVOJ PRIVATNI ZIVOT!!nikome nece biti svejedno ako ne budu igrali,ali ako im treba odmor jer osecaju da ne mogu da daju 100%-onda neka naprave pauzu.
a vi gundjajte koliko hocete-nista se tu mi ne pitamo
nista se ne pitamo samo dobijamo infarkte zbog njih...Pred TV-om....A uostalom neki od njih su toliko dobri da iako daju 60% bude super! :P :twisted:
 
snaja88:
zbunjena..:
mozda vam je tesko da skapirate,ALI I ONI IMAJU SVOJ PRIVATNI ZIVOT!!nikome nece biti svejedno ako ne budu igrali,ali ako im treba odmor jer osecaju da ne mogu da daju 100%-onda neka naprave pauzu.
a vi gundjajte koliko hocete-nista se tu mi ne pitamo
nista se ne pitamo samo dobijamo infarkte zbog njih...Pred TV-om....A uostalom neki od njih su toliko dobri da iako daju 60% bude super! :P :twisted:
pa nemoj gledati tekmu ako ne mozes da izdrzis.ako nekom od nasih treba odmor-hoce da se zeni,da ide na letovanje,leci povredu itd.-ti ga neces spreciti..
 
To za gledanje tekme je jace od mene.Umrlaa bih da ne gledam neku vaznu utakmicu!Kako neko od njih moze da misli na letovanje a prvenstvo je??? :?:
Onda je bas neo nepatriota.To Divac i Pedja nikada ne bi uradili.
jedino Marko moze da sese nesto.
 
snaja88:
To za gledanje tekme je jace od mene.Umrlaa bih da ne gledam neku vaznu utakmicu!Kako neko od njih moze da misli na letovanje a prvenstvo je??? :?:
Onda je bas neo nepatriota.To Divac i Pedja nikada ne bi uradili.
jedino Marko moze da sese nesto.
pa o cemu onda raspravljamo??to ionako nije tema ovog topic-a...
a to da se pedja ozenio,to je samo trac(bar se nadam..)

ma nek' zivi covek svoj zivot xxxxxxxxxxx
 

Back
Top