Astrosimbolika

Evo ja cu da se oprobam kao ortodoksni pocetnik..
Saturn pravi konj. sa Uranom(nesreca) u 3-oj kuci(prevoz) u strelcu(veliko prevozno sredstvo-autobus), ciji je vladar u 8-oj kuci(smrti)-Jupiter(regeneracija-operacija),a vladar 8-me kuce je u 12-oj=Mars koji pravi trigon sa Ju.
Merkur(prevoz-autobus) kao prirodni vladar 3-ce kuce je u 12-oj(kuca smrti) i pravi kvadrat sa UR i ME u trecoj.
Kao sto sam vec rekla,nju je udario autobus,pa je prezivela,kao i operaciju,ali je umrla greskom lekara-sto je Neptuni objasnila.
Vi me ispravite i dopunite..
 
nešto fali ovdje. saturn i uran istina donose nesreću, međutim ta nesreća za početak završava dobro jer je jupiter = sreća u 8 polju /zaštita/ trigon mars osoba dospijeva u bolnici a ovaj aspekt govori i o operaciji mars.

međutim saturn i uran moraju imati neki napet aspekt sa nekom drugom planetom pa rekao bi čak i vladarem horoskopa jer moraju nečime biti potaknuti na djelovanje.

merkur istina dopunjava situaciju, no kad pratimo lančani niz ovdje merkur uletava. treba vidjeti od kud od dolazi.
 
Dovoqan je jedan napet aspekt i da se poklope tranziti i eto ti smrti...pa se tite se samo Tošea Proeskog...ćovek je imao samo da l' Me0Ma180Ur ili Me0Ur180Ma...ko hoće može da baci pogled na temu o njemu, ali tranziti + primarne direkcije i imao je oko 8 pokazatelja skončavanja života ( a dovoljna su 4 da bismo mogli tvrditi sa sigurnošću...)...ovoj devojci se jasno vidi skončavanje u bolnici, čim se karta pogleda.
 
Heh, i opet čuvena priča o grešlama lekara...na koju imam alergiju...LJUDI ZNATE LI VI ŠTA JE SEPSA?

Znamo Sevilja,neki od nas su zavrsili medicinsku skolu,mozda to nije bila greska lekara-moguce je da majka devojke preuvelicava,ali ne bi me iznenadilo jer sam se negledala svacega kad je u pitanju rad lekara i medicinskog osoblja,nista nije nemoguce..
 
Znamo Sevilja,neki od nas su zavrsili medicinsku skolu,mozda to nije bila greska lekara-moguce je da majka devojke preuvelicava,ali ne bi me iznenadilo jer sam se negledala svacega kad je u pitanju rad lekara i medicinskog osoblja,nista nije nemoguce..
А неки од нас завршише и тај мед. факултет и тврдим да је сепса стање које се јако тешко препознаје. чак и кад неко има вишедеценијско искуство иза себе.;)

А најближи, као најближи, хоће да нађу разлог за зло које их је задесило, па опале с тешким оптужбама...зато, није лепо да напишеш да је умрла због лекарске грешке, ако већ ниси сигурна да ли јесте или није.;)

Са 6. пољем у Рибама, могуће су грешке, али могућа су и стања која су нејасна, непрепознатљва, препознамо их тек на крају кад више нема помоћи...неко се роди и са таквом судбином.;)
 
Kako god bilo,postavila sam kartu upravo zbog toga da nadjemo sta je dovelo do toga..
Zapravo,postavljena je tacna dijagnoza ali ja sam zaboravila sta je jos u pitanju,neka gangrena koja je dovela do toga,ali se se ne secam tacno cega..
 
Уран у 6. пољу 180 Сунце, Марс, Венера у 12. пољу.
Плутон се угњездио између Сатурн-Уран коњункције, па све у опозицији са хироном.
У овој опозицији је Венера као сувладар афликтована, а Меркур( афликтован) као владар већ на рођењу даје предиспозицију за овако нешто.
У соларном јој Плутон квадрирао Марс као владар 8. наталног поља, што говори и у прилог тако рећи насилне смрти.
Сунце ледирано од Урана, Месец квинкункс исти онај Марс, па још у коњункцији са Нептуном...
Ово прво упада у очи...

Шта би могло да донесе сепсу? Немам појма...из медицинске тачке гледишта, знам одговор, али из астролошкг угла не знам- тражим помоћ! :)
 

Back
Top