Chemtrails

Vanzemaljci?
Chemtrails?
Prirodna pojava?

Licno mislim da je u pitanju nesto izmedju vanzemaljaca i chemtrailsa.

Pa kako može biti nešto izmedju?
Ili je jedno ili je drugo. Nije to plavo, zeleno, pa nešto izmedju. :)
Chametrails je ljudskih ruku delo, zar ne? A vanzemaljce možemo smatrati čak i prirodnom pojavom. U svakom slučaju, nisu ljudskih ruku delo.
Ne može nikako biti nešto izmedju.

A moje mišljenje povodom ovog snimka... iskreno, ne znam. Ovakav oblak nikada nisam videla. Hmmm, možda je rezultat zagadjenja? ( ne mislim na namerna zaprašivanja iz aviona, već na standardna, industrijska zagadjenja vazduha ).
Možda je i nešto drugo.
A možda je i neka montaža, ko bi znao?
U stvari, kad bolje razmislim i nije ko bi znao. Neko sigurno zna. Verujem da neko svakako zna šta je ovo.
 
Ovako nesto nikad nisam video, ovo oblak nije sigurno, ovakav oblik, ******, kao u filmu "Dan nezavisnosti", neverovatno, ali ovo nije film, nema sanse za montazu, sve svetske agencije su objavile(a cudno, nase bas i nisu... :roll: ) i vidi se da je zivi snimak, ovo mora nesto da znaci, ne znam sta, ali mora....

Mnogo puta i previse je vidjeno i govoreno da vanzemaljci POSTOJE, i previse je toga da bi bila laz, a ovo je samo jedan od dokaza, mozda i najrelevantniji, jer je zivi snimak, a ne verujem da "oni tamo" imaju prijateljske namere, jer je tako bilo i u gorepomenutom filmu....

Sve vise mislim i posmatram, da su svi filmovi, mogu reci svi noviji filmovi ove generacije, poput "Dan nezavisnosti", "Dan posle sutra", "2012" filmovi koji nas upozoravaju i filmovi koji ce se obistiniti, jer Maji, 2012, istrazivaci o Ledenom dobu, Dan posle sutra, a sada ovo, Dan nezavisnoti.... Strasno!!!!!!!!!
 
Sve vise mislim i posmatram, da su svi filmovi, mogu reci svi noviji filmovi ove generacije, poput "Dan nezavisnosti", "Dan posle sutra", "2012" filmovi koji nas upozoravaju i filmovi koji ce se obistiniti, jer Maji, 2012, istrazivaci o Ledenom dobu, Dan posle sutra, a sada ovo, Dan nezavisnoti.... Strasno!!!!!!!!!

Pa, sto bi deca rekla, dobro jutro Kolumbo.

I ne samo ti koje si nabrojao, vec i serijali "Star Wars", "Taken", "X-Files", pa "Matrix", "Gospodar Prstenova", "Bliski Susret Trece Vrste" i tako u nedogled...

Oni ne mogu da izadju i kazu vam sve u lice...ali zato mogu kroz filmove subliminalno da salju poruke i govore vam stvari.

To se ne radi samo kroz filmove vec i kroz mnogo sitnije stvari, kao sto su na primer online igrice, pogledajte samo Bitefight, i mnoge ostale koje se pojavljuju u poslednje vreme, "postanite vukodlak", "utolite zedj za krvlju" i ostale poruke...sve sami reptili i shapeshifteri. Polako se naivan narod privikava. Naravno ko ima nesto u glavi, ne treba mu mnogo.
 
Pa, sto bi deca rekla, dobro jutro Kolumbo.

I ne samo ti koje si nabrojao, vec i serijali "Star Wars", "Taken", "X-Files", pa "Matrix", "Gospodar Prstenova", "Bliski Susret Trece Vrste" i tako u nedogled...

Oni ne mogu da izadju i kazu vam sve u lice...ali zato mogu kroz filmove subliminalno da salju poruke i govore vam stvari.

To se ne radi samo kroz filmove vec i kroz mnogo sitnije stvari, kao sto su na primer online igrice, pogledajte samo Bitefight, i mnoge ostale koje se pojavljuju u poslednje vreme, "postanite vukodlak", "utolite zedj za krvlju" i ostale poruke...sve sami reptili i shapeshifteri. Polako se naivan narod privikava. Naravno ko ima nesto u glavi, ne treba mu mnogo.

Oni su ustvari dobri i nece da potresaju narod mnogo pa malo po malo saopstavaju da su tu. Ne znam sta bi ljudi i radili da im lepo odmah kazu da su tu. Sta bi ti Nikko radio da ja dodjem kod tebe i da ti pokazem svoje pravo jevrejsko-zmijoliko lice? Sta bi uradio?
 
Oni su ustvari dobri i nece da potresaju narod mnogo pa malo po malo saopstavaju da su tu.

Ne bih ulazio u to koliko su dobri, jer vecina nije, ali to je nacin na koji rade. Stiven Spilberg sigurno nije los, ali je opet dao mnogo clue-ova kroz svoje filmove. Dakle, ne treba ih sve svrstati u jednu grupu...i nije jedina poenta svega toga "da su oni tu", to je jasno vecem delu covecanstva do sad...radi se o mnogim drugim detaljima.

Ne znam sta bi ljudi i radili da im lepo odmah kazu da su tu.

Doslo bi do totalnog urusavanja celog sistema, sto normalno nikako ne odgovara ovima koji vode svet, tako da ce pokusati da sakriju stvari do poslednje sekunde. Ali kao sto rekoh, to nije jos dugo.

Sta bi ti Nikko radio da ja dodjem kod tebe i da ti pokazem svoje pravo jevrejsko-zmijoliko lice? Sta bi uradio?

Prvo, ne znam sta znaci ovo "jevrejsko", ali dobro...ako bih bio slep da ne provalim na vreme, ne znam. Verovatno bih samo otisao, ili ne bih nikako reagovao...sve zavisi.
 
Ne bih da ti objasnjavam sta znati "jevrejsko", ali me zanima kako to do sada nije doslo do urusavanja celog sistema kada je vec vecem delu covecanstva jasno da oni postoje?
I cemu tolika galama oko svega ovoga, ako bi ti, u slucaju da se dokazu tvoje tvrdnje, samo okrenuo glavu i otisao? U cemu je stvar onda?
 
Ne bih da ti objasnjavam sta znati "jevrejsko", ali me zanima kako to do sada nije doslo do urusavanja celog sistema kada je vec vecem delu covecanstva jasno da oni postoje?

Zato sto to jos uvek nije dovoljno, i zato sto vecini od te vecine, mora da se servira nesto na tanjiru da bi stvarno shvatili i prihvatili neke stvari. Takav je jadan, izmanipulisan covek, i to oni vrlo dobro znaju. Nije dovoljno samo da nekom bude "jasno" da nesto postoji, vecina mora da se udari u facu sa tim. Tako funkcionise um.

I cemu tolika galama oko svega ovoga, ako bi ti, u slucaju da se dokazu tvoje tvrdnje, samo okrenuo glavu i otisao? U cemu je stvar onda?

Stvar je u tome sto sam to ja, i sto je pitanje sta bi bilo sa mnogim drugim ljudima. Naravno tu ima jos mnogo stvari, oni nisu ovde samo da bi se pokazivali i plasili ljude..
 
Pa pazi. Ljudi su u odnosu na zivotinje superiorniji i iskoriscavaju zivotinje onako kako njima to odgovara. Isto su ih koristili za genetsku manipulaciju, hranu, kao radnu snagu itd... Ako to ljudi smeju sa zivotinjama jer je niza vrsta, onda i visa vrsta od ljudi sme isto to i sa ljudima....
 
Pa pazi. Ljudi su u odnosu na zivotinje superiorniji i iskoriscavaju zivotinje onako kako njima to odgovara. Isto su ih koristili za genetsku manipulaciju, hranu, kao radnu snagu itd... Ako to ljudi smeju sa zivotinjama jer je niza vrsta, onda i visa vrsta od ljudi sme isto to i sa ljudima....

Pa naravno da sme.

Samo sto jedna stvar mora da bude jasna...oni jesu superiorniji, ali nisu "visa vrsta", tj. mi nismo "niza". To je velika razlika. Mi za razliku od vecine pilica imamo sansu da se izvucemo i budemo samostalna bica. Ali to zavisi od svakog pojedinacno.

Problem je sto covek nije ono sto misli da jeste, i sto je u stvari mnogo mocniji od toga.
 
Poslednja izmena:
Koliko ti pilicima dozvoljavas da budu samostalni, toliko ce i ovi iznad tebe da dozvoljavaju tebi.

Greska. Odnos je slican, ali nije isti, mi imamo skrivena oruzja koja nikad ne koristimo. To je jedini problem...da covek shvati stvarno ko je i sta je i da spozna svoju pravu prirodu, da prestane da bude jadan i nemocan samo zbog toga sto mu ceo zivot govore da je jadan i nemocan.
 
Pa, sto bi deca rekla, dobro jutro Kolumbo.

I ne samo ti koje si nabrojao, vec i serijali "Star Wars", "Taken", "X-Files", pa "Matrix", "Gospodar Prstenova", "Bliski Susret Trece Vrste" i tako u nedogled...

Oni ne mogu da izadju i kazu vam sve u lice...ali zato mogu kroz filmove subliminalno da salju poruke i govore vam stvari.

To se ne radi samo kroz filmove vec i kroz mnogo sitnije stvari, kao sto su na primer online igrice, pogledajte samo Bitefight, i mnoge ostale koje se pojavljuju u poslednje vreme, "postanite vukodlak", "utolite zedj za krvlju" i ostale poruke...sve sami reptili i shapeshifteri. Polako se naivan narod privikava. Naravno ko ima nesto u glavi, ne treba mu mnogo.


A Hari Poter?? :lol:

Sala mala, a stvarno, kako mislis, i pod sta podrazumevas, Gospodar prstenova??

Ma, Bitefight ni ne igram, priglupo mi je, ajde, da je stvarno tuca vampira i vukodlaka.... :D


sa ovim se slazem potpuno, cak me podsetilo na film predator :)

Jos i Predator da je stvaran pa.... :eek:
 
^napisao sam predator zato sto mi je to nesto slicno sa lovcima.. .on lovi iz zabave, ljudi love iz zabave. samo sto on lovi ljude pa je automatski "zao" . to da li je stvaran ili ne nema nikakve veze sa ovom temom.
 

Back
Top