Chemtrails

Sva sreća što je ova tema takva da ne mora niko nikome i niušta da veruje. Dovoljno je samo da pogledaš u nebo kad je vedro ,svojim sopstvenim očima, i da obratiš pažnju na tragove aviona. Ako su tragovi avona 35 godina izgledali na jedan način, a ona odjednom sasvim drugačije, onda mi nemoj reći da ja nisam sposobna da razmišljam, ako shvatim da nešto tu ipak nije uredu.

Pa nee, ne razumes....Spectre ceka da mu jave na vestima da drzava truje svoj sopstveni narod, kontas...on je "razuman" covek...ne slusa budalastine koje nadje na internetu, ali veruje onima na vestima... :smajli koji puca sebi u glavu:
 
Kako ste smesni to je neverovatno.

Klasicna taktika vas dokonih paranoicara jeste kada neko iznese argumente koji vam se ne svidjaju predjete na licne napade i vredjanje, jer argumente nemate. Tako je i ovo sa vestima, jer posto Nikko nezna sta da kaze, on mene jednostavno optuzi da sam budala koji samo gleda TV i da ja nista ne znam, tako se Nikko oseca pametniji. Nikko, vesti dugo ne gledam, tako da te tvoje price mozes da okacih macki o rep.

U avione se razumem daleko bolje od vas i znam razne sitnice o njima. A za vas sto se tripujete da avioni nisu ostavljali tragove pre, evo vam par slika iz Drugog Svetskog Rata.

topcoverphotow.jpg


dogfight%20over%20London%201940.JPG


bbf009.jpg


Na ovim slikama tragovi nisu uopste drugaciji od danasnjih, iako je avijacija dosta napredovala na nekim poljima od WW2.

Naravno, poznavajuci vas, vi cete samo sve ovo preskociti, reci da sam ovca koja samo gleda TV i opet se osecati ko da ste pobedili i da ste ispali pametni.

Tuzno je to.
 
Poslednja izmena:
Kako ste smesni to je neverovatno.

Klasicna taktika vas dokonih paranoicara jeste kada neko iznese argumente koji vam se ne svidjaju predjete na licne napade i vredjanje, jer argumente nemate. Tako je i ovo sa vestima, jer posto Nikko nezna sta da kaze, on mene jednostavno optuzi da sam budala koji samo gleda TV i da ja nista ne znam, tako se Nikko oseca pametniji. Nikko, vesti dugo ne gledam, tako da te tvoje price mozes da okacih macki o rep.

U avione se razumem daleko bolje od vas i znam razne sitnice o njima. A za vas sto se tripujete da avioni nisu ostavljali tragove pre, evo vam par slika iz Drugog Svetskog Rata.

topcoverphotow.jpg


dogfight%20over%20London%201940.JPG


bbf009.jpg


Na ovim slikama tragovi nisu uopste drugaciji od danasnjih, iako je avijacija dosta napredovala na nekim poljima od WW2.

Naravno, poznavajuci vas, vi cete samo sve ovo preskociti, reci da sam ovca koja samo gleda TV i opet se osecati ko da ste pobedili i da ste ispali pametni.

Tuzno je to.

Pusti decu da se igraju...
 
Kako ste smesni to je neverovatno.

Klasicna taktika vas dokonih paranoicara jeste kada neko iznese argumente koji vam se ne svidjaju predjete na licne napade i vredjanje, jer argumente nemate. Tako je i ovo sa vestima, jer posto Nikko nezna sta da kaze, on mene jednostavno optuzi da sam budala koji samo gleda TV i da ja nista ne znam, tako se Nikko oseca pametniji. Nikko, vesti dugo ne gledam, tako da te tvoje price mozes da okacih macki o rep.

U avione se razumem daleko bolje od vas i znam razne sitnice o njima. A za vas sto se tripujete da avioni nisu ostavljali tragove pre, evo vam par slika iz Drugog Svetskog Rata.

topcoverphotow.jpg


dogfight%20over%20London%201940.JPG


bbf009.jpg


Na ovim slikama tragovi nisu uopste drugaciji od danasnjih, iako je avijacija dosta napredovala na nekim poljima od WW2.

Naravno, poznavajuci vas, vi cete samo sve ovo preskociti, reci da sam ovca koja samo gleda TV i opet se osecati ko da ste pobedili i da ste ispali pametni.

Tuzno je to.

Ako sam dobron razumela avioni ostavljaju tragove sada, a pre toga su u drugom svetskom ratu ? Ali u drugom svetskom ratu je i sve ostalo radjeno iz dobrih namera i za dobrobit čovečanstva i ljutske rase.
 
Ono sto hocu da kazem je da su avioni uvek ostavljali tragove za sobom kada su leteli na tim visinama. To nije niti je ikad bila neka nova pojava i poznata je u avijaciji otkad se leti na tim visinama.
 
Poslednja izmena:
Na prvi pogled bele pruge ostavljene na nebu iza nekog aviona? izgledaju kao mlaznice, medjutim, za razliku normalnih mlaznica koje su sacinjene uglavnom od vodene pare i vrlo brzo nestaju, ove ostaju da vise dugo vremena u vazduhu i polako se sire.
Mnogi su istrazivali i uzimali su uzorke i navodno nalazili u njima od bioloskih supstanci - bakterije, viruse, mikoplazme pa cak i ljudska crvena krvna zrnca. Ovi mikroorganizmi “upakovani” su u fina polimerska vlakna koja se u vidu paucine spustaju na zemlju.
Od neorganskih supstanci, cini se da prednjace aluminijum i barijum.

Primeceno je da stanovnistvo u jace izlozenim podrucjima oboljeva vecinom od respiratornih bolesti.
Najverovatnije, kreira se neka vrsta neutralne “supljine” kako bi se lakse propagirali ELF talasi u svrhu kontrole uma i mentalnog programiranja ljudske populacije. Isto tako i rasprsavaju se prioni, belancevine koje se u odredjenim uslovima mogu da pretvore u kristale i izazovu razna oboljenja kod ljudi i zivotinja, u zavisnosti u kojoj su talasnoj frekvenciji ovi izlozeni (HAARP).
 
Ima nesto u tim tragovima... Sad kako spominjete ranije nisu ostajali ti tragovi do 15 minuta.
Leti vidjam ne jedan avioncic koji ostavlja tragove, ali ti tragovi bas su dugo tamo. Nikad se nisam zapitao kako, zasto, ko, gde, truju nas, ne truju nas...mada ono da nas kontrolisu ? Kako to da par nas koji pisemo ovde nismo pod nicijom kontrolom?
 
Ima nesto u tim tragovima... Sad kako spominjete ranije nisu ostajali ti tragovi do 15 minuta.
Leti vidjam ne jedan avioncic koji ostavlja tragove, ali ti tragovi bas su dugo tamo. Nikad se nisam zapitao kako, zasto, ko, gde, truju nas, ne truju nas...mada ono da nas kontrolisu ? Kako to da par nas koji pisemo ovde nismo pod nicijom kontrolom?

To sve zavisi od tvoje licne snage, tj. svesti. Tehnologijom koju poseduju mogu direktno da uticu na frekvencije mozga, i samim tim kontrolisu raspolozenje masa. O ovom direktnom trovanju tela da i ne pricam..
 

Back
Top