ZAMISLIMO II

Gde je onda po tebi resenje?

Pa prvo da vidimo taj SRS mada sumnjam da ce da urade ono sto bi trebalo tj da pociste kriminalce ali aj prvo da vidimo.E ako to ne urade onda sta reci...... Jedino da se nadamo da ce nekome puci i izvrsiti drzavni udar i pocistiti taj olos. Mnogim zemljama je krenulo tek posle vojnih udara.
Kod nas je ta bagra toliko povezana da je to strasno.Pa primer ti je Zoran Djindjic i istina o njegovom ubistvu koja ce se zaista saznati tek kada se ovi sto su danas na politickoj sceni sklone sa nje posto su svi toliko povezani da ako jedan padne padaju svi.Ko je ovde od krupnih riba platio cenu???? Niko. I tih par krupnijih koje su nagazili nista im ne fali od Karica preko Stanka Subotica.... E da je srece da svi mi prodjemo kao Bogoljub.
 
Pa prvo da vidimo taj SRS mada sumnjam da ce da urade ono sto bi trebalo tj da pociste kriminalce ali aj prvo da vidimo.E ako to ne urade onda sta reci...... Jedino da se nadamo da ce nekome puci i izvrsiti drzavni udar i pocistiti taj olos. Mnogim zemljama je krenulo tek posle vojnih udara.
Kod nas je ta bagra toliko povezana da je to strasno.Pa primer ti je Zoran Djindjic i istina o njegovom ubistvu koja ce se zaista saznati tek kada se ovi sto su danas na politickoj sceni sklone sa nje posto su svi toliko povezani da ako jedan padne padaju svi.
U pravu si.I ja mislim tako i mislim da treba dati sansu SRS-u!
 
U pravu si.I ja mislim tako i mislim da treba dati sansu SRS-u!

Jeste da su oni kao bili u nekoj vladi sa Slobom ali jasno je da su oni tu nisu imali moc pravog odlucivanja.Tako da u principu jedino jos oni ostaju da ih vidimo u pravom smislu na delu. Ostale smo gledali . Mada kazem ...sumnjam da ce se nesto drasticno promeniti ali videcemo.
 
imali su šansu sa slobom i mirom.
jel misliš da su je dobro iskoristili?

Ma zar ti zaista verujes da su oni tu nesto bitno odlucivali. Sloba im je dao satro neke funkcije i prividnu moc ali zna se ko je tu odlucivao.
To je isto kao i prica koju prosipa trenutno G17 o inflaciji i novcanicama sa gomilom nula za vreme SRS vladavine a dobro se zna da SRS nema nikakve veze sa tim.
 
Pa prvo da vidimo taj SRS mada sumnjam da ce da urade ono sto bi trebalo tj da pociste kriminalce ali aj prvo da vidimo.E ako to ne urade onda sta reci...... Jedino da se nadamo da ce nekome puci i izvrsiti drzavni udar i pocistiti taj olos. Mnogim zemljama je krenulo tek posle vojnih udara.
Kod nas je ta bagra toliko povezana da je to strasno.Pa primer ti je Zoran Djindjic i istina o njegovom ubistvu koja ce se zaista saznati tek kada se ovi sto su danas na politickoj sceni sklone sa nje posto su svi toliko povezani da ako jedan padne padaju svi.Ko je ovde od krupnih riba platio cenu???? Niko. I tih par krupnijih koje su nagazili nista im ne fali od Karica preko Stanka Subotica.... E da je srece da svi mi prodjemo kao Bogoljub.


Slazem se skroz! Dati sansu SRS ako su i oni kao ovi danasnji, kolektivno ih sve pokaciti po banderama i progasiti nekog Divca ili Djokovica za imperatora!
 
Zar to nije licemerno, sedis u Becu , u bogatoj zemlji EU,a protiv si da i mi udjemo u Evropu

Ja nisam protiv ulaska Srbije u EU.
Ali ovi uslovi koje EU postavlja nisu postavljeni svim clanicama EU,zajedno.
Takvi i ti uslovi se postavljaju onim zemljama(Srbija,Turska),koje EU ne zeli da primi u svoje clanstvo.
 
Ja nisam protiv ulaska Srbije u EU.
Ali ovi uslovi koje EU postavlja nisu postavljeni svim clanicama EU,zajedno.
Takvi i ti uslovi se postavljaju onim zemljama(Srbija,Turska),koje EU ne zeli da primi u svoje clanstvo.

Jasno je to onima koji zele da im to bude jasno!

A i Bec nije sigurano isto sto i Bukurest, Sofija ili Bratislava! U EU je vec formirano vise klasa, u prvoj su Englezi, Francuzi, Nemci, onda ovi izmedju, i na kraju ova iskoriscena socijala sa istoka...
 
Dogovoreno.Ja ovde zivim 17 godina i znam sta je i kako je u EU.

ti tu zivis 17 godina kao fizicki radnik ili neka druga trash pozicija i zaradjujes malo vise od veoma sposobnih i inteligentnih ljudi u Srbiji...i onda kazes: "pa, malo je bolje ali nije to nista specijalno..."

E pa jeste specijalno, zato sto kada bi ljudi sa takvim potencijalom koji ovde zaradjuju malo manje od tebe tamo imali otvorena vrata razlika bi bila vise nego ocigledna ;);)
 
Jasno je to onima koji zele da im to bude jasno!

A i Bec nije sigurano isto sto u Bukurest, Sofija ili Bratislava! U EU je vec formirano vise klasa, u prvoj su Englezi, Francuzi, Nemci, onda ovi izmedju, i na kraju ova iskoriscena socijala sa istoka...

U svakom slucaju.
Malo je smesno da Nemci,Englezi,Francuzi.....itd. dozvole da se Istocna sirotinja "popne" na njihov nivo.
 
Sve ili nšta? Bar jednom bi svaka stranka trebalo da pobedi sa ubedljivom većinom, pa da ne mogu da se vade na opstrukciju.Onda bi znali kakvi su išta rade. Samo nemamo toliko vremena, mnogo ih je, a nama gori pod nogama.
 
ti tu zivis 17 godina kao fizicki radnik ili neka druga trash pozicija i zaradjujes malo vise od veoma sposobnih i inteligentnih ljudi u Srbiji...i onda kazes: "pa, malo je bolje ali nije to nista specijalno..."

E pa jeste specijalno, zato sto kada bi ljudi sa takvim potencijalom koji ovde zaradjuju malo manje od tebe tamo imali otvorena vrata razlika bi bila vise nego ocigledna ;);)

Ja nisam fizicki radnik ili nesto slicno.Nisam mislio samo na zaradu(ja inace zaradjujem 3000 Eura mesecno) kada sam rekao da znam kako je u EU.A koliko vidim tvoj pojam ,ulazak u EU, znaci bezanje u istu?
 

Back
Top