Sta da radim?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Sta da radim?

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta da radim?

Upoznala sam jednog decka koji mi se dosta svideo i sa kojim imam dosta toga zajednickog.U pocetku je bilo super ali sad je stalno u nekoj frci,milion obaveza i jako se retko vidjamo.Rekao mi je da mu se svidjam,da to nije zbog mene ali se ipak ne osecam bolje.Ne znam sta da radim.Da li da mu dam jos vremena da se sredi ili da prekinem?

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

probaj da pratish njegov ritam...znaci da imash gomilu obaveza i onda ce ti retka vidjanja sa njim biti utochishte,anti-stres date
    -ako sedish kod kuce i cekash njegov poziv...bolje produzi dalje :wink:

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sta da radim?

nije zaljubljen u tebe, ne voli te i to ce ici samo na gore. verovatno bi i on da raskine, ali mu je lakse ako ti to uradis

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma ne sedim kod kuce samo sam navikla da kada imam decka mnogo vise vremena provodimo zajedno.Inace,pricala sam sa njim i rekla sam mu da ako ne zeli da budemo zajedno,mozemo odmah da prekinemo ali on je odmah krenuo sa pricom da mu se svidjam,da sam super,mogu da ga zovem kad hocu...bla,bla,samo on ne zna koliko ce jos dugo biti u haosu. Nervira me sto treba ga lovim samostrelom

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio cantgetnosleep
    Ma ne sedim kod kuce samo sam navikla da kada imam decka mnogo vise vremena provodimo zajedno.Inace,pricala sam sa njim i rekla sam mu da ako ne zeli da budemo zajedno,mozemo odmah da prekinemo ali on je odmah krenuo sa pricom da mu se svidjam,da sam super,mogu da ga zovem kad hocu...bla,bla,samo on ne zna koliko ce jos dugo biti u haosu. Nervira me sto treba ga lovim samostrelom
    -ja sam imao slicnu situaciju...bio sam sa devojkom koja mi se svidjala ali nisam imao vremena za nju....obaveze su proshle ali nje vishe nije bilo...u svakom slucaju bolje da budesh sa deckom koji radi nego sa nekim blejacem koji ce da plasira prazne price o ljubavi....drzi ti njega i pokazi ljubav i razumevanje...to je ono shto njemu treba a ne josh i kukanje sa tvoje strane pored svih obaveza :wink:

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hmmm...pa...znas kako..ako ce te njegove obaveze da traju doveka nije bas pametno da vi nastavite tako..Jer pre ili kasnije ce to tebi dojaditi da se ne vidite po ko zna koliko.I sve te njegove obaveze ce njemu postajati jos vece i vece i na kraju pitanje je na sta ce da veza uopste da ispadne.Najbolje je da sednete i da popricate i da se skontate sta je najbolje.Verovatno je da te voli..cim si ga pitala ako zeli da raskinete da to odmah uradite ali ako je on odricno odgovorio onda to znaci da ipak ima neka osecanja prema tebi...ali opet ne moze ljubav da opstane bez da se dvoje ljudi srece, gleda i ostalo sto ide uz to..sve je to meni sumnjivo najbolje ti je da lepo izvidis teren da razgovaras sa njim i da ti na neki nacin da odgovor kada ce te njegove obaveze prestati..ako one nece prestati u skorije vreme onda ne vredi nastavljati dalje jer jednostavno ce se oladiti ili on ili ti ili oboje..

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Mislim da si u pravu Obicno odmah prekinem vezu kada mi se nesto ne svidja ali kad smo zajedno uvek mi je lepo i imamo o cemu da pricamo.Ni to nije lako pronaci.

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Johnny,vec sam obavila informativni razgovor Rekao mi je da ne zna koliko ce to jos trajati ali da mu je zao,da mu se svidjam i da mu je lepo sa mnom.Problem je u tome sto smo mi relativno kratko vremena zajedno i nismo toliko bliski.Da je duza veza u pitanju ne bi bilo problema.Ovako,on ima neku frku ali nece da prica o tome i ako ja zelim da mu pomognem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

razumevanje, strpljenje, negovanje emocija........................................... .................................................. .................................................. .................. ljubav

Domaćin Snezna_kraljica (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano Re: Sta da radim?

Citat Original postavio cantgetnosleep
    Upoznala sam jednog decka koji mi se dosta svideo i sa kojim imam dosta toga zajednickog.U pocetku je bilo super ali sad je stalno u nekoj frci,milion obaveza i jako se retko vidjamo.Rekao mi je da mu se svidjam,da to nije zbog mene ali se ipak ne osecam bolje.Ne znam sta da radim.Da li da mu dam jos vremena da se sredi ili da prekinem?
    Ne filosofiraj previse.
    Decko ima da uci, i to je dobro, slazem se sa svim onim sto ti je rekao ‘goodday’. Pokazi mu razumevanje.
    Moj decko i ja se vidjamo relativno retko – dvaput nedeljno. A kad okolnosti to zahtevaju – bilo da on ima da uci, bilo ja, bilo da nesto iskrsne – nekad prodje i po 8 dana da se ne vidimo. (i to vrlo tesko pada oboma, ali sta ces… Ipak se zna neki red, sta je najprece u zivotu)
    Savet – posto on sigurno nije u kuci non-stop – ako se desi da tako dugo vremena ne mozete da se vidite, onda lepo organizujte pracenje do fakulteta ili setanje do kuce onog drugog, ili svratite do parka, sad je lepo vreme. Provedite barem sat-sat ipo zajedno, ne mora to biti izlazak u pravom smislu. To mnogo olaksava stvari.

Primećen član
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Uzmi koliko daje. Ako daje.
    Šta si nezadovoljna, malo ti ga je?
    Daj mu dovoljno razloga da se reorganizuje i raščisti mesto za tebe u svom životu. U koliko si to u stanju, a on te postavi za prioritet, onda je to to. Sve drugo je zezanje.

Primećen član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

U je*ote, al si ti neka, covek trenutno ima obaveza i ti odma' aj' cao. Malo razumevanja.

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Nije bitno koliko se vidjas sa nekim, vec koliko te ispunjava vreme koje provedete zajedno.
    Ja sam se zbog obostranih obaveza sa mojim bivsim deckom vidjala otprilike jednom do dva puta nedeljno, ali su mi trenutci provedeni sa njim bili najlepsi u zivotu.
    Prema tome uzivaj u njemu kad si sa njim...

anakin
    Guest

Podrazumevano

pa sta vam je...normalno je da ljudi imaju obaveza. sa godinama one ce biti sve vece.
    ne znam kako to neko zamislja da sa nekim provodi po ceo dan. svaki dan. da li ce vas izdrzavati roditelji do kraja zivota da imate vremena da blejite?
    osim toga, kako bi se ti osecala da imas puno obaveza a neko te ostavi zbog toga?

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano poslusaj sto cu ti reci

Ma pusti njega nije vredan zovi mene!!!!!!

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: poslusaj sto cu ti reci

Citat Original postavio uvek tu
    Ma pusti njega nije vredan zovi mene!!!!!!
    pošto si nov da ti šapnem nešto:

postoji forum lični kontakti i tamo možeš slobodno da se prijaviš kao moguči kadidat i da se nabacuješ na svakoj temi... a ovde se diskutuje o temama vezanim za Ljubav & Sex...

pozdrav 8)

Primećen član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

strpljen spashen
    al ne treba ni u tome preterati.sacekaj neko vreme da vidis kako se stvari odvijaju. daj i njemu vremena da te upozna pa onda ako mu je stalo do tebe nalazice on vise vremena za vidjanje s tobom, bar ce te ukljuciti u svoju svakodnevnicu gde bi ga mozda mogla pratiti
    ako se od toga nista ne desi posle nekog vremena, idi dalje, ne gubi vreme

Početnik
    Učlanjen
    20.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

OSTAVIO ME JE!!Koja sam ja budala,mislila sam da me izbegava i da nema bas toliko obaveza da bi se tako retko vidjali ali su mi svi rekli,ukljucujuci i njega da se ne radi o tome.Rekao mi je da nista ne oseca prema meni i da nije preboleo bivsu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Dodji dedi u krilo i reci sta te muci.
    Znas kako se kaze "klin se klinom izbija"

Slične teme

1. sta da radim
    Autor mandarina011 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 88