Prijava u Specijalnu Jedinicu

Cao, na aerodromu u najlepsem gradu Srbije (citaj Nisu) boravi i radi 63.Padobranski bataljon.
Ne znam da li te interesuje sluzenje vojnog roka ili rad u vojsci. Ako je ono prvo nemas mnogo srece, mislim da vise nema redovne vojske u 63. a sto se tice posla tamo je konkurs otvoren stalno, samo ne znam kakvi su kriterijumi za one koji nisu ves 11115 tj padobranac-diverzant-izvidjac.Najbolje je da skoknes do aerodroma i raspitas se. Pozdrav od rezerviste 63.PB iz Panceva.
 
Potrebno je da ste psiho-fizicki spremni i veoma motivisani kao i da bezgranicno volite vojni poziv i da ste spremni na valika odricanja koja sobom nosi zanimanje,a sve ostalo se stice iskustvom u jedinici,konkurs je stalno otvoren za prijem kako iz vojnih skola tako iz gradjanstva,starosna granica je 28 godina,a mozete konkurisati iz gradjanstva osim vojnika po ugovoru i za podoficira po ugovoru,a ugovor sklapate u jedinici.opsirnije se mozete obavestiti kod personalca u jedinici,sto je i najbolje.pozdrav
 
postujem Grke kao ljude,ali kao vojnici se nisu pokazali,ali bi bilo lepo da Bog da da izadju na tri mora i jos od carigrada uz nasu,Srpsku pomoc naprave novi Konstantinopolj.

Evo mene, eto vas. Rat Turcima!
russian_artillery.jpg
 
Moras imati najmanje srednju skolu zavrsenu i biti psiho-fizicki predispozicioniran za sluzbu u specijalnoj jedinici,gde posle pripravnog perioda postajes profesionalac,a svoju nadogradnju obavljas u jedinici gde vremenom stices znanja i vestine i napredujes u vojnoj hijerarhiji.
 
Da li neko zna koje testove je potrebno proci da bi se uslo u neku specijalnu jedinicu, i ako neko ima iskustvo neka ga podeli sa ostalima.Unapred hvala!

Moja preporuka ti je da dobro razmislis. Pre svega sto trebas proci obuku koja ukljucuje potpuno fizicki, ali narocito psihicki sposobne osobe. Fizicki mozemo biti svi spremni ali psihicki te ubije sve ono vezano za obuku, ukljucujuci i maltretiranje od strane instruktora (sto inace spada u obuku) do raznih uspomena koje ti kroz takvu obuku prodju kroz glavu, pa se mnogi raspekmeze - u stilu "sta ce meni sve ovo, bas sam lepo ziveo i pre..."
Pravi specijalac je onaj koji moze izdrzati sve moguce psihicke napore, fizicke mozemo izdrzati svi, jer u realnim situacijama sam gledao ljude koji nisu bili bas fizicki spremni, ali koji su u kriticnim situacijama izvlacili iz sebe neverovatan fizicki maksimum.
Poenta: Bolje 10 odabranih i potpuno spremnih specijalaca - nego 50 "specijalaca" koji su tu negde na granici da zaplacu kada im bude tesko...:bye:
 
У сваку СПЕЦИЈАЛНУ ЈЕДИНИЦУ је богами тешко ући,треба да си здрав као дрен,да ниси осуђиван да нема ни најмањи досије у МУПУ,да имаш средњу школу МУПА, ако си у Војсци био Диверзант,Војна Полиција,снајпериста + ако имаш препоруке то ћети помоћи.


Али само знај у СПЕЦИЈАЛНЕ ЈЕДИНИЦЕ тешко се упада тј тешко је ући,ако ти неко има досије у породици(не дај боже) одма можеш заборавити СПЕЦИЈАЛНУ ЈЕДИНУЦУ
 
Zapravo, dovoljno je samo da si bio u Vojsci (bilo koji rod), da nisi osudjivan i da se ne vodi postupak protiv tebe. Naravno, podrazumeva se da prodjes zdravstvene preglede. Potrebno je da sa uspehom savladas potrebne kriterijume pre, u toku, i na kraju obuke.
 

Back
Top