Sarajevo - hoteli

Prosle nedelje sam bila u Sarajevu, u Holiday Inn -u ali taj hotel nije bas u centru; treba ti 20 minuta peske. Saraj hotel je nadomak centra u brdu tako da se spremi na dobro pesacenje od oko 15-20 minuta uzbrdo. Postoji nekoliko manjih privatnih hotela u centru. Trenutno nemam listu pored sebe ali sam sve informacije dobila na:

http://www.tripadvisor.com/Hotels-g294450-Sarajevo-Hotels.html

ili mozes da izaberes verziju pansiona, zavisi sta ti odgovara.
Poz
 
Pozdrav svima,

Interesujeme da li je neko ne tako davno bio u lepom gradu Sarajevu.
Imam zelju i volju da odem u posetu kuminoj mami koja je ostala u Bosanskom delu,
a treba i kuma iz Nemacke da dodje sa decicom.Posto idem u federaciju da li neko zna koliko je sigurno(mislim da povedem i dete) i da li bih mogla autom sa Beogradskim tablicama i sta mi je sve potrebno od papira.
Cula sam da mi treba pasos, a neko mi je rekao da je dovoljna samo l.k.
Unapred se svima zahvaljujem na svakoj informaciji:ok:
 
Pozdrav svima,

Interesujeme da li je neko ne tako davno bio u lepom gradu Sarajevu.
Imam zelju i volju da odem u posetu kuminoj mami koja je ostala u Bosanskom delu,
a treba i kuma iz Nemacke da dodje sa decicom.Posto idem u federaciju da li neko zna koliko je sigurno(mislim da povedem i dete) i da li bih mogla autom sa Beogradskim tablicama i sta mi je sve potrebno od papira.
Cula sam da mi treba pasos, a neko mi je rekao da je dovoljna samo l.k.
Unapred se svima zahvaljujem na svakoj informaciji:ok:

igrom slučaja, ne stigoh za praznike do SA, ali može da se ide sa lk, kažu da nema problema za kola, a opet ako sumnjate uvek možete auto ostaviti u srpskom delu (Dobrinji) pa trolom do čaršije ili gde već
srećan put
 
Poslednja izmena:

Back
Top