(ne)RECI SVE!!!!

Brankicca

Zainteresovan član
Poruka
130
E,ovako: kako da pocnem??:think:

mrzelo me da proveravam da li ovakva tema postoji,al aj da probam!!!:rtfm:

Ovde mozete sve da kazete sto obicno bi precutale ili ste precutale svom dragom,prijateljima,al neobavezno,sta i da saznaju!!! To bi bilo recimo,izvede vas iz takta a vi se skroz zatvorite,a rekle bi mu sve i svasta,sto kasnije vam tek dolazi u glavu!!!!
Jel pravite kompromise?
Da li se povucete kad je gusto,ili krecete u napad bez obzira na sve!!!
Sta vas nervira u vasoj vezi,a to nikako da kazete,ili ne znate kako da to srocite!!! Koji je pravi trenutak za ispoljavanje gneva,nezadovoljstva!!! Da li ste nekad nezadovoljne i zbog cega!!! Ko vas takvima cini!!?

Ako mi jos neko podpitanje padne na glavu,otpasce mi kosa,hhehehehe;):kiss:
Tema moze da se siri samo sa vama,pa aj onda u akciju,evribadi na livadi,beru cvece!!!:whistling:
 
Retko sta precutim:-( Puknem u sekundi a onda se, normalno, kajem. Evo i sad se kajem sto sam se izdrala na jednu osobu koja mi zeli dobro ali mi je u trenutku kad sam iz desetih razloga bila nervozna postavila milion i jedno nebitno pitanje i ode mast u propast. Jos jedno pola sata pa cu je obrnem i izrazim pokajanje:-)
A inace mnogo puta kad se naljutim, iako kazem sve sto mi u trenutku padne napamet, posle svadje napravim jos bolji scenario, ma za Oskara. I onda se pojedem ziva u stilu "Ih sto jos nisam rekla to to i to, uuuuu a tek sta bi bilo da sam to rekla!":twisted: , a onda posle tih besnih 15 minuta bude mi drago sto sam precutala. Ovo se naravno odnosi na osobe koje su mi drage, kod ovih drugih je prisutan iskljucivo prvi deo prethodne recenice:D

Da li se povucete kad je gusto,ili krecete u napad bez obzira na sve!!!

Nisam bas najbolje razumela o kojim situacijama pricas. Ako je u vezi i radi se o nekoj svadjici, onda se retko kad povlacim osim ako bas ali baaaaaaaas nisam u pravu. Ako su neke ozbiljnije zivotne stvari, mucnem glavom.

Koji je pravi trenutak za ispoljavanje gneva,nezadovoljstva

Naravno, kad se smire strasti. To je dobro kao savet al u praksi, bar u mom slucaju tesko izvodljivo.

Da li ste nekad nezadovoljne i zbog cega!!! Ko vas takvima cini!!?

Ko nije? A sad ko nas takvima cini... Znas, postavljas suvise opsta pitanja:think:
 
pa ,da,obicno to kad je gusto,mislim na svadjice,!! Smatram da se nekad treba povuci kad vidis da tok razgovora pokazuje da i nismo totalno u pravu,pa ti ponos ne da da odustanes,ali treba preci preko toga,i reci--'da,ti si u pravu',a u sebi pomislis sta hoces--najcesce--'pokazacu ti ja vec'!!!:):twisted:
I meni bude zao,milion puta,kad u afektu kazem svasta,pogotovo u poslednje vreme sam nesto sva svadljiva,al ne treba dati na sebe!!!
Trenutno u mom zivotu sam najvise osvecena mom malom Stefanu(3,5god),ali mi nekad smeta sto nemam vise slobode za neke svoje bubice,pa se sa muzem svadjam dosta oko toga,nemogu da odem na kaficu kod prijateljice,najvise sam u kuci,pa me to ubi!!!:(
Mislim ide u vrtic,al me nekad cini jako nezadovoljnom ta cinjenica da neko drugi kroji tvoje vreme!!! Ne zalim se,dete nije krivo, volim ga najvise na svetu,ali se eto tako nekako osecam u nekim periodima,kad mislim da se sve okrenulo protiv mene,pa cak i vi na pf!!!hehehhe
:):kiss:
 
Bajka koju smo trebale da cujemo kad smo bile male:
>
>--------------------------
> Nekada davno
>--------------------------
> U nekoj dalekoj zemlji
>-------------------------
> Lepa,nezavisna
>------------------------
> Samopouzdana princeza
>-------------------------
> Naletela je na zabu dok je sedela
>------------------------
> Na obali nezagadjene bare,
>--------------------------
> I zelenoj poljani blizu svog zamka
>-------------------------
> Razmatrajuci ekoloska pitanja!
>-------------------------
> Zaba je uskocila u princezino krilo
>----------------------
> I rekla:'' Elegantna Damo,
>----------------------
> Ja sam jednom bio naocit princ,
>----------------------
> Sve dok me nije zla vestica zacarala,
>----------------------
> Medjutim,jedan tvoj poljubac
>------------------------
> Ponovo ce me preobratiti u
>--------------------------
> Lepog i mladog princa,sto ja i jesam
>-------------------------
> I tada ,moja draga,mi cemo se vencati
>-------------------------
> I zasnovati porodicu u tvom zamku
>--------------------------
> Sa mojom majkom
>---------------------------
> Gde ces mi ti kuvati
>---------------------------
> Prati moju odecu,radjati moju decu, i pritom
>---------------------------
> Osecati vecnu zahvalnost i srecu za to!!!
>------------------------
> I te noci
>-----------------------
> Dok je princeza raskosno vecerala
>------------------------
> Lagano przene zablje batake,
>--------------------------
> Zacinjene belim vinom
>----------------------------
> U krem umaku od belog luka,
>-----------------------------
> Tiho se nasmejala
>-----------------------------
> I pomislila:
>--------------------------
> " Pa ne bih bas rekla"!!!!!

:kiss: Eto,drage moje,kako je princeza pametna devojcica!!!! Kako ona vidi sta je za nju najbolje,trebalo bi da se ugledamo na nju,osim,naravno,da ne pojedemo naseg princa,stooo....Pa ne bih bas rekla!!!! Jedino sto bih rekla je: Mrzim predrasude,a vi??:kiss:
 
Bajka koju smo trebale da cujemo kad smo bile male:
>
>--------------------------
> Nekada davno
>--------------------------
> U nekoj dalekoj zemlji
>-------------------------
> Lepa,nezavisna
>------------------------
> Samopouzdana princeza
>-------------------------
> Naletela je na zabu dok je sedela
>------------------------
> Na obali nezagadjene bare,
>--------------------------
> I zelenoj poljani blizu svog zamka
>-------------------------
> Razmatrajuci ekoloska pitanja!
>-------------------------
> Zaba je uskocila u princezino krilo
>----------------------
> I rekla:'' Elegantna Damo,
>----------------------
> Ja sam jednom bio naocit princ,
>----------------------
> Sve dok me nije zla vestica zacarala,
>----------------------
> Medjutim,jedan tvoj poljubac
>------------------------
> Ponovo ce me preobratiti u
>--------------------------
> Lepog i mladog princa,sto ja i jesam
>-------------------------
> I tada ,moja draga,mi cemo se vencati
>-------------------------
> I zasnovati porodicu u tvom zamku
>--------------------------
> Sa mojom majkom
>---------------------------
> Gde ces mi ti kuvati
>---------------------------
> Prati moju odecu,radjati moju decu, i pritom
>---------------------------
> Osecati vecnu zahvalnost i srecu za to!!!
>------------------------
> I te noci
>-----------------------
> Dok je princeza raskosno vecerala
>------------------------
> Lagano przene zablje batake,
>--------------------------
> Zacinjene belim vinom
>----------------------------
> U krem umaku od belog luka,
>-----------------------------
> Tiho se nasmejala
>-----------------------------
> I pomislila:
>--------------------------
> " Pa ne bih bas rekla"!!!!!

:kiss: Eto,drage moje,kako je princeza pametna devojcica!!!! Kako ona vidi sta je za nju najbolje,trebalo bi da se ugledamo na nju,osim,naravno,da ne pojedemo naseg princa,stooo....Pa ne bih bas rekla!!!! Jedino sto bih rekla je: Mrzim predrasude,a vi??:kiss:

Kako da ti kazhem...zhivish u iluziji...koju si sama iskrojila...a na kraju cesh je sama i pocepati...da ne bi ostala sama...:lol:

" Vidi Bog da je Adamu dosadno samom u Raju...pita ga kako da mu pomogne...kazhe Adam : Bozhe, napravi mi "neshto", shto ce da mi kuva, pegla, drka...ne mogu sve sam -
na to ce Bog : Mozhe Adame, napravicu ti to shto zhelish, ali ce te to koshtati ili jedne ruke, ili jedne noge...Razmishlja Adam, pa pita Boga :.. a shta cu dobiti za jedno rebro ???:lol:
 
OK,vidim da je tema otisla u nekom glupom pravcu,bez nekog posebnog smisla za humor;)

Aj sad da ovde prenesete utisak dana,bilo cega,da li ste nesto interesantno procitale sto vas je ostavilo bez reci,ili vam se nesto lepo ili ruzno desilo,ili ste nesto tako slicno dozivele,danas,juce.....Neko vam je rekao < Volim te >,pa iako ste tu rec mozda cule milion puta,opet vam je srce zadrhtalo....:D Eeeee,ta carobna rec..:heart: A,postoje i obrnute situacije:-(
Sta vam se desilo danas......?:think:
 
Kako da ti kazhem...zhivish u iluziji...koju si sama iskrojila...a na kraju cesh je sama i pocepati...da ne bi ostala sama...:lol:
Imate strašnu potrebu da sebi skrojite život uveravajući se kako će žene pomreti same i kako je njima isto kao i vama očajan život ako nema nikoga da im ga zagorčava..... Alo buđenje! Ne osećaju se svi kao ti... :wink:
 
prema nebitnim ljudima uglavnom sam korektna, cesto i indiferentna po sistemu idem linijom manjeg otpora. Nazalost, prema onima koje najvise volim umem da budem grozna, a narocito prema onima za koje znam da me vole i da mi ta njihova ljubav prosto pripada. Tada umem i da se zalim, dda padam u niske pH vrednosti i da pricam o onome sto me tisti.
Tako svi misle u bre tebi je uvek sve super, samo se smejes i zivot sa tobom je vecito lete.
a moja porodica zna da nije uvek bas tako.
 
OK,vidim da je tema otisla u nekom glupom pravcu,bez nekog posebnog smisla za humor;)

Aj sad da ovde prenesete utisak dana,bilo cega,da li ste nesto interesantno procitale sto vas je ostavilo bez reci,ili vam se nesto lepo ili ruzno desilo,ili ste nesto tako slicno dozivele,danas,juce.....Neko vam je rekao < Volim te >,pa iako ste tu rec mozda cule milion puta,opet vam je srce zadrhtalo....:D Eeeee,ta carobna rec..:heart: A,postoje i obrnute situacije:-(
Sta vam se desilo danas......?:think:
moj utisak dana je smanjenje broja !!!!!!!! kod brankicce. :-)
tako, sunce sija, lep dan, ima li sta lepse?
 
moj utisak dana je smanjenje broja !!!!!!!! kod brankicce. :-)
tako, sunce sija, lep dan, ima li sta lepse?

Eto vidis kako nekad neka kritika urodi plodom--na visestruku radost. Mozda je bas stvar u tome da kazemo sta smeta,nista ne gubimo,mozemo samo da dobijemo(samo da nisu niski
udarci) i zadovoljstvo ne izostaje,ako se kritika prihvati na pametan nacin:D
I,da,dan je uvek lep kad umemo da tako ga vidimo,ma makar sekire padale,pa bile same ili ne......Ja nisam sama,dosta je vremena proslo od tog perioda,sad imam dete,i zivot mi je ispunjen,muza koji me je trenutno zvao da mu posaljem poruku sta da kupi u prodavnici...... Tako da me sad ceka spremanje rucka,u ovom lepom,mirnom danu,hehehe:D
pozdrav do veceras kad budem uspela da ugrabim komp i vreme za sebe.....:kiss:
 
prema nebitnim ljudima uglavnom sam korektna, cesto i indiferentna po sistemu idem linijom manjeg otpora. Nazalost, prema onima koje najvise volim umem da budem grozna, a narocito prema onima za koje znam da me vole i da mi ta njihova ljubav prosto pripada. Tada umem i da se zalim, dda padam u niske pH vrednosti i da pricam o onome sto me tisti.
Tako svi misle u bre tebi je uvek sve super, samo se smejes i zivot sa tobom je vecito lete.
a moja porodica zna da nije uvek bas tako.

Da,kad dodje zuta minuta,najdrazi uvek ispastaju,tako je i kod mene...:)Nekako se uvek na njima ispraznim,al znam da ce me oni najbolje razumeti,i sve oprostiti,a ja cu ih zbog toga nagraditi..........vecom paznjom,vecom ljubavlju.........:D Ivecnom odanoscu....:mrgreen::heart:
 

Back
Top