Za mene veliki problem!
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Za mene veliki problem!

lara-
    Guest

Podrazumevano Za mene veliki problem!

Sa muzem sam relativno kratko u braku. medjutim primecujem da me on strasno povredjuje, ne postuje me, cak ne ceni ni to sto sam mu rodila jednu divnu devojcicu. Necu vas zamarati sa tim kako je on neodgovoran i sve sto ide uz to jer da nije takav ne bi ni moja prica bila ovde.
    Problem je taj da ja nemam bas puno para, zivim u Toronto, sto sam dobila Notice da moraam da napustim stan do 04/04. Nemam para da platim stan, a muz nije bas neko ko je vojan da zaradi bar osnovno. I da nam omoguci barem pristojan zivot. Moram da idem u selter sa cerkom koja ima 17 meseci.
    Nemam nikoga ovde u Torontu sa kim bih popricala, jer muz mi je tako dobar muz, da nisam ni jednom izasla posle 8 iz kuce, a sto se tice setnje preko dana govorio bi mi kako nije talibanac pa da me seta, mogu ja sama sa cerkom (a ne znam Toronto).
    Ne znam kako cu izdrzati selter, a predala sam za housing, odnosno drzavni stan.

LARA CROFT
    Guest

Podrazumevano

Zar ti vec nisi pisala,a mi te lepo savetovali??! :shock:

lara-
    Guest

Podrazumevano

Meni je ovo prvi put da se upustam u bilo koju diskusiju ovde na forumu ili na bilo kojem drugom. Ako je neko imao slican problema zao mi je.

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

to je ,izgleda ,masovna pojava tamo ,nazovimo ga Toronto sindrom!

lara-
    Guest

Podrazumevano

Kako sam vam i rekla muz se ne brine o nama, i doslo mi je da moram da napustim stan do 04/04. Jer nemam gde drugo moram u selter. Treba mi neko ako je rposao kroz ovo i bio u selter da mi kaze kako je tamo, i sta i kako dalje da radim. Nemam pojma vise cu da presvisnem.

Primećen član
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Šta reći, kako te posavetovati? Use i u svoje kljuse i preguraj ovo iskušenje. Mani se crnih misli i nešto će se pojaviti. Staćeš na noge, a tada promisli kako si u sve ovo upala. Dobro promisli pre no što zakoračiš. A i sama vidiš gde si i sa kim si. Valjda će ti postati jasno kakvo društvo ćeš birati u buduće.

vaspitacica
    Guest

Podrazumevano

Tuga jedna!
    Uvek poludim kad čujem za žene koje se ovako za*ebu, pa se onda zlopate sa malim detetom.
    Ima li šanse da nađeš neki posao a da dete daš u neke jaslice?
    Kako je grozno kad se žena osloni na muškarca, a on ih oboje povuče na dno.

Guest

Podrazumevano

Izvini i meni se cini da si se vec javljla, zar ti nije muz onaj sto se izivljava preko net-a kojekakvim klinkama...??? Ako nisi ta, ok izvini, ali provrti malo ove teme naici ces na osobu sa istom pricom, pa joj se javi mozda nadjete neko zajednicko resenje?!

Psiho-savetnik
    Guest

Podrazumevano

Vi ste nam vec ispricali svoju pricu-NE ZNAM ZASTO TO PORICETE????Mozda zbog toga sto ste ignorisali moje misljenje,a poslisali savete ljudi koji su vas doveli u jos tezu situaciju!!Interesuje me kako su se stvari odvijale ! Necete nista postici time sto krijete svoj identitet Simpatiko!!Ja sam vas odmah prepoznala!!Pozdrav!

lara-
    Guest

Podrazumevano

Stvarno mi nije jasno zasto em usporedjujete sa nekim odavde. Ja jesam na sympaticov provajder ali na njega je pola Kanade. Ustvari en znam ni zasto sam vas pitala. Hvala svima koji su pokusali da mi daju savet. Mene je sramota da odam sve to prijateljicama, a nemam nikoga svog ovde. Jer sam ih lagala da zivim super da me voli, zato sto em bilo stid.
    Hvala jos jednom.

Guest

Podrazumevano

zato sto draga, pravis iste gramaticke greske kao i pre!!! Vrati se malo na stare odgovore, secam se da je bilo puno raznih predloga - nemoguce da ti nista nije pomoglo.Bar ceni vreme tudjih ljudi koji muckaju glavom kako da rese tvoj problem, a ne da se vredjas sto si nas pitala uopste!
    Tvoja prica je bila ista malo dete, muz koji je nepazljiv, pise gluposti po netu klinkama i obecava im svasta, seks bez granica, tebi i detetu ne da da spavate u sobi, nego u dnevnom boravku, pa treba da ides u selter ili kako se vec zove.Javljali su ti se ljudi i davali ti kontekte rodjaka tamo u Kanadi, da ti pomognu, ma hajde sada!!!

LARA CROFT
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    zato sto draga, pravis iste gramaticke greske kao i pre!!! Vrati se malo na stare odgovore, secam se da je bilo puno raznih predloga - nemoguce da ti nista nije pomoglo.Bar ceni vreme tudjih ljudi koji muckaju glavom kako da rese tvoj problem, a ne da se vredjas sto si nas pitala uopste!
    Tvoja prica je bila ista malo dete, muz koji je nepazljiv, pise gluposti po netu klinkama i obecava im svasta, seks bez granica, tebi i detetu ne da da spavate u sobi, nego u dnevnom boravku, pa treba da ides u selter ili kako se vec zove.Javljali su ti se ljudi i davali ti kontekte rodjaka tamo u Kanadi, da ti pomognu, ma hajde sada!!!
    Sta vam je ljudi?!Mozda je izgubila pamcenje-nek opet isprica svoju pricu,a mi cemo joj naravno pomoci odgovorima! :wink:

brateeeee
    Guest

Podrazumevano Re: Za mene veliki problem!

Citat Original postavio lara-
    Sa muzem sam relativno kratko u braku. medjutim primecujem da me on strasno povredjuje, ne postuje me, cak ne ceni ni to sto sam mu rodila jednu divnu devojcicu.
    Ostatak tvoje price je strasan i u to necu ulaziti, jer smatram da bilo koji muskarac koji je pod svoju odgovornost uzeo bilo koga, pa makar i najgoreg zenskog raspada sa ulice, mora tom nekom da obezbedi najbolji standard koji je u stanju da obezbedi. I sebi, naravno.

Ali ono sto me je uvek zivciralo, a kod moje zene pogotovo je:

ZASTO MISLITE DA TREBA DA VAS CENIMO ZATO STO STE NAM RODILI DETE?

To je u principu mogao bilo ko. Bas kao sto je i tebe mogao da oplodi bilo ko. Zasto ti njega ne cenis zato sto ti je napravio divnu devojcicu?

1-2-1
    Guest

Podrazumevano ok

Da nije i on musliman?

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Pa stvarno ste surovi!
    Znate li koliki je Toronto? I koliko ima nasih ljudi tamo? I koliko njih ima problem slican ovom?!
    Ko moze garantovati da je ista osoba u pitanju?! I na osnovu cega?

Početnik
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio smeh
    Pa stvarno ste surovi!
    Znate li koliki je Toronto? I koliko ima nasih ljudi tamo? I koliko njih ima problem slican ovom?!
    Ko moze garantovati da je ista osoba u pitanju?! I na osnovu cega?
    Da, surovi....Isto tako uzmi stvari u svoje ruke.Zaboravi muza,zahvali mu se za sve sto nije ucinio..Budi sama odgovorna za svoj zivot...Takav muskarac ti ne treba, budi sigurna!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pa Yebi ga, koji vam je djavo ljudi, kad vec moram tako ruzno da se izrazavam! Citam ovu temu kao i vecinu ostalih tema ciji autori kao da su sa obe noge do kolena u grobu! Pa gde vam je snaga, energija, zelja i ceznja za napretkom????
    Ok, jasno mi je da nismo svi isti, ali covek kad se nadje u tako reci bezizlaznoj situaciji tek tad dobija snagu da pomogne sebi, pogotovo svom detetu ako je i ono umesano u pricu, kao sto u ovom slucaju jeste! Pa nikad nije sve tako crno! Za sve postoji resenje! Samo treba biti jak, boriti se i istrajati! Nemoj na sve gledati tako crno, glkedaj stvari s avedrije strane. Klones duhom jer si u problemima, ali ne dozvoli sebi da padas jos dublje. Digni glavu i budi malo optimista za promenu! Ti ne poznajes Toronto, pa kako mi tek onda odavde da ti pomognemo, kako mi da znamo Toronto?! Raspitaj se, snadji se, puna je Kanada nasih ljudi. Nadji neki kontakt, posao, jaslice za dete. Nesto! Tamo si gde si, glavu gore i snadji se!
    Ili se vrati u nasu ti milu i dragu Srbiju! Ajd da se menjamo. Evo tebi moj zivot ovde, a ja preuzimam tvoje probleme vrlo rado! Eh, da mi je da sam ti tamo! Snasla bih se ja ne zvala se ovako kako se zovem! 8)

Slične teme

1. veliki veliki problem
    Autor Registrovan Korisnik u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 24.04.2008., 01:09
  2. Veliki problem
    Autor opušteno u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.08.2005., 01:35
  3. Veliki Problem
    Autor tab503 u forumu Hardver
    Odgovora: 4