moderatori uaaaaaa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nevenaa

Aktivan član
Poruka
1.119
Nemojte bas licno da me shvatite:D
Bauljam ja tako po ovom forumu....kad-kad nesto napisem, ali vise citam nego sto pisem(evo, ne mogu da verujem koliko sam se zacitala,vec 3 sata sam za kompom:( )...i tako mi nesto pade na pamet...gledam nesto, mnogo mi ovaj forum lici na skolu moju "dragu"....na sve strane "no,no" :
no,no offtopic...srusice se svet ako skrenes sa teme, mislim stvarno, zamisli nekog ko cita morace da preskoci taj post:roll:
no,no vredjanje, a psovanje -ni sluuuuuuuucajno...ma bre, moze neko da se potrese sto ga vredja tamo neki avatar(nekako sve forumase gledam kroz avatar:lol: ) sa foruma
no,no postavljanje tema: cekaj,stani, procesljaj, vidi da nema slucajno pre 5 godina otvorena neka slicna :lol:
no,no postavljanje pitanja:cek, prvo prelistaj onih 50 linkova sto sam tamo postavila:lol: jer ja nikako ne mogu da ti ne odgovorim ako me mrzi:roll:
no,no postavljanje "takvih i takvih" tema, ne mogu da je preskoce oni koje smara:roll:
si,si:D zakljucavanje teme ako je vec izlizana-nece ljudi sami sa nje nestati ako je izlizana, nego cu ja da odlucim kada je izlizana:lol:
u suprotnom-izadji napolje, dobices ne opravdani:lol::lol::lol:
Zar vam se ne cini malo suludo da postoji toliko pravila na jednom FORUMU, aman to je SAMO forum...ma neeeee, ne pokusavam ja da izvedem revoluciju na krstarici, nego samo da cujem vase misljenje....
P.S. Da ne govorim o tome kako religijske teme ne smeju da postoje ni u kakvom kontekstu,jer...kako ono bese "iskustva sa podforumom religija su pokazala da tu nema tolerancije, bla, bla..." pa sta? Pa nece se niko poklati, aman , TO SU SAMO RECI :roll:
P.P.S. E, ako zakljucate, onda ste pristrasni :-P ma znam ja da niste vi krivi:razz:
 
Da, da.... Mene je cenjeni moderator KadLupimLupim opomenuo, izbrisao moj post na temi "ko je ovde pushac" i dao mi jedan poen (shta god to znacilo) zbog navodnog spama (na temi na kojoj niko nije ni govorio o temi)...:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Dajte bre moderatori....nemojte tako selektivno da kaznjavate....ili budite isti prema svima, ili s oproshtenjem ne ser'te :lol:
 
jes vala jes...i ja to kazem...samo bilo bi dobro da sam procitao to sto si pisala...kren`o al se smoriJo posle 2 reda :lol:
jes vala i ja kazem moderatori uaaaaa...oni su krivi za sve nedace ovog sveta....narocito zato sto sam se jutros digo u pola 8 da idem na fax...pa posle od 10 do 2 spav`o k`o zaklan umesto da ucim za kolokvijum koji je u 3 :lol: :mrgreen:
sve bi ja to na neomascen kolac...narocito zakija...mlogo se nesto promangupirao od kad je postao mod...a davno to bese :rotf:
ipak je jedan Cale :worth:
a sad da otvorimo kladiJonicu dokad ce da prezivi ova tema...ako prezivi do jutra kvota je 2.25...do podneva 4.25...do sutra uvece 6.00...a do ponedeljka 12.00 :lol: :D
ajde navali narode prikupljam uloge :D :lol: :D
ako nemate kes uplatite na racun 041/222-333 i trazite ribu koja skuplja pare za ziletovo tropsko ostrvo:rotf: :lol: :D
 
Krstarica je prsla, nigde kvalitenih diskusija...pocinje da lici na vrtic...mada je i tamo zabavnije...:P

kako čovjek i da diskutuje,kad mu odmah u startu začepe usta...

te ova tema bila,te ova ne može iz samo njima znanih razloga,te provociraš ako se nešto buniš,te neke kazne koje se proizvoljno određuju za bezazlene izjave...ubijaju muve,a međedi prolaze...volšebno zaključavanje tema koje su mjesecima bile zanimljive...i odjednom više nisu...i sl
... naročito me nervira kad kažu za temu od 500 stranica,pročitaj prije postovanja...i tako dalje ,i tako bliže...

ne volim ni totalnu anarhiju,ali mi se ne sviđa ni sadašnja diktatura na ovom forumu...nikako da nađu pravu mjeru...
 
ma nisu modovi problem, nego taj novi talas forumasa kojem i ti pripadas :lol:
mislim da bi najbolje bilo da se uvede obavezni iq test uz registraciju naloga, ko ima preko 100 moze da pise, bice svima lakse :roll:

Da, samo onda bi se broj forumasa sveo na vrlo mali broj.
I nisu svi moderatori isti, zavisi od foruma.
Ima sasvim solidnih, a ima i onih za koje se pitas po kom su kriterijumu moderatori.
 
i treba dat neku zabranu djeci od 12-13 god za pojedine teme...ma dodju mi tamo i onda mi ti veeliki umovi nesto filozofiraju..a ja ne smijem da ih posaljem u **** jer odma moderatori reaguju...e.e.e.e.e...ma trebalo bi dozvolit svadje i prepirke,kad neko izjavi neku glupost (a to se desava svakih po minuta) pa mora da se reaguje.....a brisat bi trebalo sve one glupe komentare sto nemaju veze s vezom!!rado bi imenovala pojedine, al da ne pretjerujem...;D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top