hitni potreban help

Umetnica 93

Početnik
Poruka
16
Danas je konačno lik na koga se palim već 3 meseca prišao, rekao mi kako sam ja jedina normalna u školi, kako jedina imam stila, kako samo ja nisam fufica...
Toliko sam se iznenadila što mi uopšte zna ime. Ja sam inače jako stidljiva i uvek se pravim da sam coolerka, tako da je do sada padao samo po neki mali, stidljivi pogled koji on verovatno nije ni primetio. Mislim da mu se svidjam jer me gleda nekim čudnim pogledom, al nisam 100% sigurna. Sledećih nedelju dana neći ići u školu zato što idem u Austriju na takmičenje, ali kako da se ponašam kad se vratim???????
Please help, ponavljam, jakooooooooo sam stidljiva i mogu d a kažem da sam se čak zaljubila u njega, i rado bih bila s njim samo da skontam da li mu se svidjam...
 
ma znam, ali sve vreme u busu me zapitkivao nešto, i gledao me baš onako da nisam mogla uopšte da mu takav osmeh. Mozda sam cak i pocrvenela...Da li da sledeći put budem ista kao pre, skroz cool, ili da stisnem zube i pokažem da mi se svidja?'??
 
Znam, ali sve vreme u busu me zapitkivao o raznim stvarima, i sve vreme me gledao u oči nekako jako čudno, mislim da mu se stvarno sviđam. Da li da sledeći put kad ga vidim cooliram ili da mu stavim do znanja da mi se sviđa?
 
Danas je konačno lik na koga se palim već 3 meseca prišao, rekao mi kako sam ja jedina normalna u školi, kako jedina imam stila, kako samo ja nisam fufica...
Toliko sam se iznenadila što mi uopšte zna ime. Ja sam inače jako stidljiva i uvek se pravim da sam coolerka, tako da je do sada padao samo po neki mali, stidljivi pogled koji on verovatno nije ni primetio. Mislim da mu se svidjam jer me gleda nekim čudnim pogledom, al nisam 100% sigurna. Sledećih nedelju dana neći ići u školu zato što idem u Austriju na takmičenje, ali kako da se ponašam kad se vratim???????
Please help, ponavljam, jakooooooooo sam stidljiva i mogu d a kažem da sam se čak zaljubila u njega, i rado bih bila s njim samo da skontam da li mu se svidjam...

Slobodno mu pridji i reci mu da ti se on swidja.....and this is all.


Znam da si nawela da si mnooooogo stidljiva....ali kad se mora,mora se!!!
 
e cim ti je prisao i rekao ti to,to znaci da mu je malo stalo do tebe i da mu se svidjas,pa ne bi ti bilo ko tako prisao(i tako te gledao)i reko to sto ti je on reko!
nastavi da kuliras ,i kad se vratis ,ponasaj se kao i do sada (samo ga malo vise gledaj)i ako ti ponovo pridje TO JE TO!
 
Jao, ne slushaj ove budale! Idi obavezno u Austriju, nabaci malo shmeka (kao riba sam, putujem, ovo ono) i kad se vratish, ako te i dalje bude "shmekao" (kako god to izgledalo), pridji mu, ili mu poshalji poruku! Retko koji frajer ce da se dvaput cima oko ribe koja mu uopshte ne pokazuje, pa ishta! Iz iskustva ti govorim, ne propushtaj te prilike... I da te iskulira, pa on je taj koji ti je prishao...
 
Ne.
Daj vam shansu, probajte, pa ako nije to to. Bar ces znati. Drugacije neces moci nikako da saznas. Bez rizika nema dobitka. Nemoj se bojati da ces biti povredjena, jer ces se eventualno prerano i previse zaljubiti, a on mozda nece i sl... od toga ti 'leba nema. Stisni petlju, probaj.
 
Jao, ne slushaj ove budale! Idi obavezno u Austriju, nabaci malo shmeka (kao riba sam, putujem, ovo ono) i kad se vratish, ako te i dalje bude "shmekao" (kako god to izgledalo), pridji mu, ili mu poshalji poruku! Retko koji frajer ce da se dvaput cima oko ribe koja mu uopshte ne pokazuje, pa ishta! Iz iskustva ti govorim, ne propushtaj te prilike... I da te iskulira, pa on je taj koji ti je prishao...[/QUOTE]



Delimicno se slazem.Samo pazi da nisi ti nesto umislila pa da samu sebe ispalis.Koliko vidim on te je samo gledao , nista vise (i nesto zapitkivao u busu;))...;) pozdrav i srecno:)
 
Hvala svima:heart::heart::heart:
Noćas krećem, tako da ću ga videti tek sledećeg ponedeljka.:( Odmah ću mu stavti do znanja sta osećam, makar umrla od stida:smile::smile::smile:
pisaću kad se vratim
pozzzzzz

nemoj,bolje ti to malo bolje proberi i ponasaj se normalno da ne pomisli da si klinkica koja je poludela za njim,malo ga gledaj itd,,,,,,,i dovoljno da shvati da ti se ponovo javi
 
Pa, ako ti se on svidja, pokusaj nekako da mu pridjes i da ga pitas da li se i ti njemu svidjas. Ako ti on potvrdi, onda ga pitaj da li bi bio sa tobom ili ne. Ako se smuvate i ako te voli, onda ne bi bio nikakav problem da ti odes na takmicenje, jer ti je sigurno vazno! Srecno :) ;)
 

Back
Top