Smajlovićka obrala zelen bostan

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Boris Tadić zatražio je danas od rukovodstva dnevnika "Politika" da nadležnim državnim organima odmah dostave sva saznanja i dokaze na osnovu kojih je pisan tekst o imovini pokojnog gradonačelnika Beograda Nenada Bogdanovića.
Ako su tačne sumnje o Bogdanovićevom imovinskom stanju koje je "Politika" objavila na naslovnoj strani, u pitanju ozbiljno krivično delo koje nadležni organi moraju u najhitnijem roku da rasvetle.
"Međutim, ukoliko navodi nisu tačni, radi se o pokušaju narušavanja ugleda preminulog gradonačelnika i dovođenja u opasnost njegove porodice", istakao je Tadić.

Uh,ala će uskoro nekim kokoškama da leti perje...
 
Један од коментара гласи:

A zasto nije prikazana poreska prijava da je placen porez na tih 100 i nesto hiljada evra, pa bi se na taj nacin vrlo lako i kao sto se voli danas reci transparentno, videlo iz kog posla je taj novac zaradjen. Svuda u svetu se pokazuje izvod iz poreske uprave, samo kod nas ne. I dalje je ostalo pitanje kako je zaradjeno tih 100 i nesto hiljada eura, da li je za njih placen porez ili ne, da li su polozene na racun odma po otvaranju istog ili naknadno.. Puno pitanja a nimalo odgovora. Da ne bude zabune PRVI SAM DA SE JAVNO OBJAVI NA PRVOJ STRANI NOVINA IZVINJENJE, kad se dokaze lagalnost novca, ali do tada, se moraju dati odgovori na pitanja, bez obzira bio to ja, Vi, Vas komsija, rodjak ili politicar..!
 
sad je i politika postala radikalsko glasilo :lol:

ostadose samo jos b-92 i blic da brane lopovluke demokrata :lol:

sto se tice bogdanovica jasno je da njegovi milioni nisu bili u domacim bankama nego u inostranim.

samo glup covek moze da drzi pare koje je pokrao udomacim bankama.

pametan covek ,a bogdanovic , dinkic, djilas i djelic jesu svakako pametni lopovi - osnuje offshore firmu i onda pare uplacuje na racun te offshore firme. offshore firme nude potpunu zastitu privatnosti i poslovanja za vlasnike, nude totalno odsustvo bilo kakvih taksi i poreza na profit i totalnu anonimnost.

idealno za lopove poput nasih politicara na vlasti.

ja sutra da dodjem na vlast i da hocu da kradem, isto bih to radio kao demokrate.

osnujes 10 offshore firmi sa bankovnim racunima u british virgin islands, sejselima, barbadosu , belizeu i u vanuatuu i onda kad treba da uzmes neki mito ili proviziju , samo ispostavis bankerske instrukcije i kazes uplati firmi Zuta Banda Trade sa Sejsela, 2 miliona eura na ime troskova savetovanja u procesu restruktuiranja sopstvenog preduzeca ili tako neku fiktivnu uslugu.

Pa setite se slucaja Janusevic i Kolesar . Pare su pomenutim legale sa racuna offshore kompanija nepoznatih koje su naravno u njihovom vlasnistvu al to niko ne moze da dokaze.
 
Ljiljana Smajlovic je unistila "Politiku" i treba da da otkaz ne samo zbog toga...
Ona je prva urednica ovog lista u njegovog istroji koja je objavila pohvalni text o koncertu jedne pevaljke (Svetlane, naravno)..
Ona jedina nije imala prikladan text o godisnjici Djindjicevog ubistva...
Ko ju je postavio taj je pojeo g...
 
evo kako je djelic sakrio da ima 11 miliona eura akcija u Meridijan Banci.

Kupac akcija je anonimni investicioni fond iz Holandije koji je inace u njegovom 100% vlasnistvu te tako je vlasnih tih akcija neki anonomni fond iz holandije a ime bozidara djelica se nigde ne pominje :lol:

onda je poreskoj upravi prijavio da ima 3000 deonica tog fonda a nigde nije pomenuo tih 11 miliona eura u domacoj banci :)

i naravno akcije u vlasnistvu stranog pravnog lica ne moze niko da mu oporezuje :)

a u holandiji ga ne oporezuju jer je rezident srbije tj u svim zemljama se oporezuju samo domaci rezidenti :)

i tako je djelic sakrio svojih 11 milioncica i plus nije morao da plati porez drzavi na kapitalnu dobit u iznosu od 20% :)

pa eto pogledajte privatizacije u srbiji na 90% privatizacija kupac je neka anonimna offshore kompanija, naravno u vlasnistvu nekog domaceg lopova koji preko te offshore firme krije i pere svoje prljave pare.

I svi znaju ko je pravi vlasnik firme jer vide ko izdaje naredjenja sta da se radi al niko to ne moze zakonski da dokaze.
 
Da me ubiješ, ništa te ne razumem.

Ćosić: Izvinjavam se porodici, ali radikalima nikako...

Autor "Poligrafa" Jugoslav Ćosić kaže za Kurir da smatra da je postupio ispravno i da novinar ima pravo da pita bilo šta one koji vode ovu državu:
- Ponoviću ono što sam rekao u "Poligrafu", a to je da sam dobio informaciju iz FK "Partizan" da Tomislav Nikolić ima stan na toj adresi. Proverili smo u "Telekomu" i na toj adresi se zaista vodi telefon na Tomislava Nikolića. U tom trenutku tom nam je bilo dovoljno... - kaže Ćosić. Na našu sugestiju da je trebalo pozvati taj broj, kako se neki obični građani ne bi doveli u neprijatnu situaciju, Ćosić je odgovorio:
- Nismo objavili broj stana, a ja u emisiji nisam tvrdio da je dobio taj stan na Vračaru, već sam pitao Nikolića da li je to tačno. Izvinjavam se porodici koja živi na toj adresi ako je zbog moje emisije imala neprijatnosti, ali radikalima nemam nameru da se izvinjavam. Podsećam javnost da je njihov lider pretio likvidacijama novinarima, a očigledno je da gospodinu Vučiću nedostaje njegov zakon o informisanju, kako bi u medijima bilo samo ono što oni žele - ističe Ćosić.
хјкхјк
 

Ćosić bi trebalo da odgovara zbog toga, a da sam na mestu te porodice Nikolić, ja bih ga tužila zbog uznemiravanja. Onda bi ubuduće proveravao da li je to Tomislav Nikolić koga želi da optuži, ili neki drugi. Odgovoran novinar ne objavljuje svakojake gluposti koje načuje, nego proveri informaciju pre objavljivanja.

Druga je stvar što je u Srbiji pojam odgovornosti nepoznat pojam.
 
Nemojte da zaboravite da je "Politika" oklevetala cak i Prof. Dr. Prim. Obrena Joksimovica pre nekih godinu - dve. Ovaj cestiti covek, koji je olicenje postenja i sposobnosti je, zacudo, izgubio sudski spor protiv "Politike"!

Zar da Politika okleveta takvog uglednog domacina i sposobnog politicara!!? Puj, 'bem ti zivot i nas koji popljujemo svakog cestitog coveka. Zar prim. prof. dr Obren Joksimovic to zasluzuje. :lol::lol:
 
Најстарији дневни лист на Балкану.
Први број изашао 25. I 1904.
Оснивач Владислав Рибникар.

http://www.politika.co.yu

:):):) :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

I bas zbog toga je steta da ga uredjuje neko kao sto je Smajlovicka...
Znam njen etekstove dok je pisala u "Evropi" po meni to je tada dobro radila...Ali ovo sto sada radi - prosto zena nije taj kapacitet..Pocev od naslovne strane koja je katastrofa od kada je ona dosla....
 
Замислите, БоТи се већ опасно дрма престо, кад оно БУУУМ, па испаде да постоје докази како је лично његов градоначелник био лопов над лоповима.

Једва чекам расплет.:D

А и волела бих сад да могу Богдановића да питам за шта му сад паре служе?
 
Заборавио сам у вези чега....


Али је после његовог разоткривања рекао следеће:

Oн је рекао да су и новинару радници ко и сваки други. И новинари имају право на грешку.

ХААА!!!

""...mi Noz, nismo chitali, ali ga najoshtrije osudjujemo!''"
dakice, devojchice...:confused:koji nick cesh da smislish, kad Smajlovicka bude "placala" za klevetu???
 
Замислите, БоТи се већ опасно дрма престо, кад оно БУУУМ, па испаде да постоје докази како је лично његов градоначелник био лопов над лоповима.

Једва чекам расплет.:D

А и волела бих сад да могу Богдановића да питам за шта му сад паре служе?

:evil:"svaka ti chast":evil:

kakva kombinacija, zlobe i gluposti, pozavideli bi ti chak i neki tvoji "istomishljenici
 

Back
Top