"Očinsko šamaranje"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
muke_pravednoga.jpg


01.04.2943 Zemun

U hramu „Sv. Vaistinu Voislava“ danas je prigodnom svecanoscu obiljezen zavrstak radova na ikoni “Muci Presvijetloga Istinoljubimca Alexandra”. Tema rada je bibliski progon pravoslavnih mucenika u Srbiji, zbog njihovog djelovanja na ucvrscivanju porodicnih veza za vrijeme antiorganske diktature demokrata na starom kontinentu.
Iz tog perioda je poznata recenica zbog koje je Mucenik Alexandar bio proganjan i skoro utamnicen: “Ocinski samg aos a Mario” -a sto na prevodu sa Starosrpskog znaci “Bez porodicnih veza nema ni covjeka”.
 
Pa razumem Tijanica u ovom slucaju.. ldp-ovci igrajuna kartu izazivanja coveka na ovakve reakcije govereci mu najgore uvrede i stvari... ali oapk trebao je da se uzdrzi.

Uostalom... ko je to video.. gde je snimak... rekao neki ldp-ovac da je tako bilo pa mi sad kao verujemo ... snimak, sliku ili priznanje Tijanica or stfu :lol:
 
muke_pravednoga.jpg


01.04.2943 Zemun

U hramu „Sv. Vaistinu Voislava“ danas je prigodnom svecanoscu obiljezen zavrstak radova na ikoni “Muci Presvijetloga Istinoljubimca Alexandra”. Tema rada je bibliski progon pravoslavnih mucenika u Srbiji, zbog njihovog djelovanja na ucvrscivanju porodicnih veza za vrijeme antiorganske diktature demokrata na starom kontinentu.
Iz tog perioda je poznata recenica zbog koje je Mucenik Alexandar bio proganjan i skoro utamnicen: “Ocinski samg aos a Mario” -a sto na prevodu sa Starosrpskog znaci “Bez porodicnih veza nema ni covjeka”.

Спрдати се са живим људима па ма ко они били - ОК, у реду. Али извргавати РУГЛУ И СКРНАВИТИ ИКОНЕ КОЈЕ СУ ПРЕДМЕТИ ВЕРСКОГ ОБРЕДА ПРАВОСЛАВНИХ ХРИШЋАНА - је и срамно и бедно и представља чист Сатанизам који се уводи на овај пдф.

Нема никакве разлике између тебе и оних који су спаљивали, минирали и рушили православне богомоље.
 
Pa ja sam vlasnik Krste:roll:...na zhalost...tvoju...:lol:

Ukoliko ovo nije tačno očekujem reakciju moderatora (lаžno predstavljanje, narušavanje ugleda itd.).

Ako je delimično tačno, pretpostavljam da se radi o nekoj rodbinskoj vezi sa vlasnikom. U tom slučaju, El Muerte II, pazi šta pričaš jer možeš da naneseš čoveku štetu.

Ako je tačno, u šta sumnjam, žalim takvog vlasnika :-)
 
Ukoliko ovo nije tačno očekujem reakciju moderatora (lаžno predstavljanje, narušavanje ugleda itd.).

Ako je delimično tačno, pretpostavljam da se radi o nekoj rodbinskoj vezi sa vlasnikom. U tom slučaju, El Muerte II, pazi šta pričaš jer možeš da naneseš čoveku štetu.

Ako je tačno, u šta sumnjam, žalim takvog vlasnika :-)


a jes' primetiJo one smajlije razlichitih raspolozhenja...:roll::lol::)
 
nisam clan ni jedne partije niti podrzavam neku politicku opciju (jos sam str8)

ali podrzavam batine- Ako ga je udario !:rolleyes:


znachi...ja sad mogu da te ishamaram, da si mi blizhi...i da prodjem nekazhnjeno od strane drzhave...kakva su onda tvoja prava u drzhavi Srbiji, jer svaki put kada me sretnesh...bice po tebe...
glasash za ANARHIJU sa tvojim str8 stavom???
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top