10 x više prašine čak i u Srbiji u vezi 17. marta 2008 nego 17. marta 2007. godine...
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: 10 x više prašine čak i u Srbiji u vezi 17. marta 2008 nego 17. marta 2007. godine...

Aktivan član
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano 10 x više prašine čak i u Srbiji u vezi 17. marta 2008 nego 17. marta 2007. godine...

I kako na kraju neko od stranih Vlada, građana, medija da se stavi na stranu Srbije kada mi sami sebi kopamo oči.

Srpske televizije su mnogo više pažnje posvetile incidentima koje su izazvali srbi ovog 17. marta nego etničkom čišćenju sa mnogo većim posledicama koje su izazvali šiptari prošle godine.
    Ta "pažnja" je negativnog karaktera. Od vesti osuda prema tom incidentu do citiranja UNMIKA i drugih o istragama protiv srba, povređenima, umešanosti Vlade RS, itd itd.

Jedan političar je jednom rekao "ne trebaju mi atomske bombe, dajte mi par televizija i osvojiću svet"

Aktivan član Ved_Ran (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: 10 x više prašine čak i u Srbiji u vezi 17. marta 2008 nego 17. marta 2007. godin

Pa za ova i sva ostala pitanja u zemlji postoji samo jedno jedino resenje i pitanje svih pitanja:

Skidanje izdajnika sa vlasti, odstranjivanje njihovog uticaj iz ekonomskog, kulturnog, prosvetnog, medijskog i svakog drugog prostora. Bez toga nam nema napredka pa taman da nam usa, eu, rusija... daju svak po 100 milijardi evra. TO su krvopije koje su se zarile duboko u srpsko drustvo i izsisavaju mu zivot unistavajuci sve sto je lepo i dobro a ubrizgavaju najgore otrove koje jedno drustvo moze da primi. Ovih post-titoista tj. njihove dece i unuka, pa ponekad i njih samih (npr. Micunovic) se moramo otresti jednom zauvek jer su oni gangrena srpskog drustva i svih gradjana.

Bez resavanja ovog pitanja, svako drugo pitanje je nemoguce resiti. Ovo je esencija problema.
    Poslednji put ažurirao/la Ved_Ran : 28.03.2008. u 10:47

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: 10 x više prašine čak i u Srbiji u vezi 17. marta 2008 nego 17. marta 2007. godin

Citat Original postavio Slavic Land Pogledaj poruku
    I kako na kraju neko od stranih Vlada, građana, medija da se stavi na stranu Srbije kada mi sami sebi kopamo oči.

Srpske televizije su mnogo više pažnje posvetile incidentima koje su izazvali srbi ovog 17. marta nego etničkom čišćenju sa mnogo većim posledicama koje su izazvali šiptari prošle godine.
    Ta "pažnja" je negativnog karaktera. Od vesti osuda prema tom incidentu do citiranja UNMIKA i drugih o istragama protiv srba, povređenima, umešanosti Vlade RS, itd itd.

Jedan političar je jednom rekao "ne trebaju mi atomske bombe, dajte mi par televizija i osvojiću svet"
    kakvo etnichko chishchenje, proshle godine, shta lupash i o chemu ti to

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ved_Ran Pogledaj poruku
    Pa za ova i sva ostala pitanja u zemlji postoji samo jedno jedino resenje i pitanje svih pitanja:

Skidanje izdajnika sa vlasti, odstranjivanje njihovog uticaj iz ekonomskog, kulturnog, prosvetnog, medijskog i svakog drugog prostora.

Bez resavanja ovog pitanja, svako drugo pitanje je nemoguce resiti. Ovo je esencija problema.
    Pa skinuli smo izdajnike sa vlasti 5. oktobra 2000. godine. Nema više izdajnika na vlasti niti će ih biti. Pali su toliko nisko da je pitanje da li će uopšte preći cenzus.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Slavic Land Pogledaj poruku

Па ко је крив за ово?
    Да није можда Прица?
    Власт је крива...тек кад жути оду с власти, ствари ће доћи на своје.

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Pa skinuli smo izdajnike sa vlasti 5. oktobra 2000. godine. Nema više izdajnika na vlasti niti će ih biti. Pali su toliko nisko da je pitanje da li će uopšte preći cenzus.
    bravo, bravo. i to nikada ne smemo da zaboravimo. zato a predlazem da svakog 5-og palimo skupstinu i igramo kolce na pepelistu. i narod da se nauci i turisti da se privuku...
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Eh, kad ti kazes, mora biti da je tako .... al kad bi se salili.

Mada, slazem se da nece preci cenzus... ali ldp

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio JABUCHILO Pogledaj poruku
    bravo, bravo. i to nikada ne smemo da zaboravimo. zato a predlazem da svakog 5-og palimo skupstinu i igramo kolce na pepelistu. i narod da se nauci i turisti da se privuku...
    Predlog odbijen. Godine 2000. smo morali zapaliti Skupštinu, da bi izgoreli milioni glasačkih listića na kojima je bilo zaokruženo Miloševićevo ime pet dana pre izbora koji se nikad nisu održali. Skupština je obnovljena i lepša je nego pre paljevine. I da ne zaboravim. To je sada Skupština Srbije a ne Jugoslavije. Nema više Miloševića, ali nema više ni njegove države. Hvala bogu.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ved_Ran Pogledaj poruku
    Eh, kad ti kazes, mora biti da je tako

Mada, slazem se da nece preci cenzus... ali ldp
    Tako je nego kako.

LDP i SPS su tu negde. Ovaj drugi neće preći cenzus. Ja sam član DS ne možeš me uvrediti ako vređaš LDP.

Aktivan član
    Učlanjen
    04.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio epoc
    kakvo etnichko chishchenje, proshle godine, shta lupash i o chemu ti to
    Aljbanac, samo da znaš, mnogo je srba baš tada isterano iz svojih domova.
    U žiži je tada bio most u K. Mitrovici i džamija u Nišu ali danima posle brojalo se koliko se srba iselilo iz unutrašnjosti Kosova pod prisilom...

dakle, nisam izmislio, to su srpski političari (pojedini) tako okarakterisali taj događaj...
    a nije daleko od istine da je to bilo mini etničko čišćenje...

Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Tako je nego kako.

LDP i SPS su tu negde. Ovaj drugi neće preći cenzus. Ja sam član DS ne možeš me uvrediti ako vređaš LDP.
    Gde ja vredjam ldp?

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Hvala bogu.
    nema na cemu.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Izvinjavam se postavljaču teme, ali ne znam da se desilo etničko čišćenje Srba s Kosova 2007. godine. Znam za 2004. godinu, ali.... 2007. nemam pojma.

Slične teme

1. Kongres USA održao tajni sastanak 13. marta 2008
    Autor Titus. u forumu Politika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 02.01.2009., 00:12
  2. gde su postovi od 8. marta ?
    Autor katana_blade u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.03.2005., 15:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor