Visoki momci

Pa ne znam.Ja to i kazem.
Bila sam 4,5god s deckom 1,97 i sve je kod njega bilo vece nego sto (mi) treba, i nikad vishe.

Sto se mene tice,otrov i lek se u male bocice pakuje.:)
ali opet ne bih ispod 170 , ali ni iznad 180
 
Meni su simpaticni niski momci, ali bas bas..........kao djecacici!
Samo, ne mogu da im se bacim u zagrljaj, onako iz zaleta...............sve me nesto strah!
Glasam za visoke............
Savrsena visina za muskarca je oko 190cm!
 
Pa ne znam.Ja to i kazem.
Bila sam 4,5god s deckom 1,97 i sve je kod njega bilo vece nego sto (mi) treba, i nikad vishe.

Sto se mene tice,otrov i lek se u male bocice pakuje.:)
ali opet ne bih ispod 170 , ali ni iznad 180

Ovo mi zvuci samo kao utjeha za izrazito niske djevojke, poput onog 'bolje da ljulja...'!
Nize jesu skladnije, ali visoku ribu ne mozes da ne zapazis!
Za razliku od zena ne vidim nikakvu prednost niskih muskaraca!
 
Pa ne znam.Ja to i kazem.
Bila sam 4,5god s deckom 1,97 i sve je kod njega bilo vece nego sto (mi) treba, i nikad vishe.

Sto se mene tice,otrov i lek se u male bocice pakuje.:)
ali opet ne bih ispod 170 , ali ni iznad 180

da ali i stolica kad se daje na analizu :mrgreen:


mislim visina
zar je bitna
ili što kaže jedan moj drugar koji je u sinketovom fazonu:
ma kad stavimo pupak na pupak iste smo visine ili ti dužine (reč je o horizontali)
 
Hm,i ja sam imala jednog 1,97...uh muka je to bila...:lol: Al da je bio baja bio.MAda,ni viseg coveka ni veceg papuchica :roll:

Elem,ja sam 167...i prilicno sam sitna,i volim vise tipove iskrena da budem.Al ne previsoke,onaj je bio experiment.Moj sadasnji je,mislim 187,i moram na prste da se penjem da se cmoknemo,ali mi ta visina opet mnogo vise odgovara neg da je samo glavu recimo visi od mene...nekako bas me ovo lozi.Pa kad me stisne,podigne,spusti,baci,prebaci,ubaci...:rolleyes:
 

Back
Top