jeste li pronašle pravu meru..

dive

Legenda
Poruka
61.139
...u svom životu?

uspele da uspostavite ravnotežu između obaveza i uživanja?

kažu da je trenutno najaktuelnije radno mesto ličnog menadžera životnog stila!

tu je da organizuje i završi u našem privatnom životu sve što sami zbog obaveza ne stižemo..
dotle još nisam stigla..kad malo bolje razmislim - na uštrb svog slobodnog vremena..

jeste li zadovoljne svojim poslom?

zarađujete li dovoljno da imate vremena da trošite zaređeno ili ..

tekst u nekom časopisu me podstakao na temu..

kad malo bolje razmislim, upala sam u zamku..ne balansiram najveštije između rada i relaxa..:-(


a vi?
 
E Djuro, malo je takvih srecnika..
ja svoj posao volim i iskreno uzivam u njemu, ali...
uvek ima to ali
imam problem sa nedostatkom vremena
(nedostatak vremena je usko povezan sa poslom koji mi ga u velikoj kolicini oduzima)
mislim da je to najveci minus
a naravno da ni para nikad dosta
( ubi me skupoca... majku mu:D)
 
Nikako. Radim ono što volim i dok ne razmišljam o drugim stvarima, uživam. Ali čim pomislim na novac, vreme koje valja provesti sa ljudima koje voliš, a zbog posla ne možeš, postanem nespokojna. Kada bih mogla da ne mislim na sve to, sve bi bilo divno.
 
Ja nisam bas neki strucnjak za balans, tako da ima dana kad se lesim od posla i zavrsavanja kojekakvih obaveza, a' zato ima i onih kada odradim samo sto moram pa ceo preostatak ud'rim na bleju i za'ebanciju..eto.. Aaaaa za trosak kesa uvek nadjem vremena :lol: i naravno da uvek moze bolje.. ;)
 
uspele da uspostavite ravnotežu između obaveza i uživanja?

Што се времена тиче - јесам!

jeste li zadovoljne svojim poslom?

Јесам! :) То је оно што сам одувек хтела, посао у којем сам се пронашла... Не изискује много времена (око 4 сата дневно), имам много годишњег одмора...

zarađujete li dovoljno da imate vremena da trošite zaređeno ili ..

Зарађујем довољно...:-|...што не значи да не бих волела да буде више. Довољно за начин живота на који сам навикла (оба родитеља су ми била у истој струци, тако да и не знам за неки много бољи живот у материјалном смислу). Волела бих да могу себи више да приуштим, али не жалим се ни овако, пливам некако.

Значи, довољно слободног времена имам, нарочито ако се поредим са другима...али питање је како га користим! :-|
 
Radim posao koji volim-još od malena...
Zaradom- više nego zadovoljna...Stignem da trošim -uglavnom po svetu...
-Nisam našla pravu meru- mnogo manje deca imaju majku i muž ženu (ovo drugo i nije tako loše, što bi neki rekli!!!) nego što pacijenti imaju doktora...
 
uspele da uspostavite ravnotežu između obaveza i uživanja?

Што се времена тиче - јесам!

jeste li zadovoljne svojim poslom?

Јесам! :) То је оно што сам одувек хтела, посао у којем сам се пронашла... Не изискује много времена (око 4 сата дневно), имам много годишњег одмора...

zarađujete li dovoljno da imate vremena da trošite zaređeno ili ..

Зарађујем довољно...:-|...што не значи да не бих волела да буде више. Довољно за начин живота на који сам навикла (оба родитеља су ми била у истој струци, тако да и не знам за неки много бољи живот у материјалном смислу). Волела бих да могу себи више да приуштим, али не жалим се ни овако, пливам некако.

Значи, довољно слободног времена имам, нарочито ако се поредим са другима...али питање је како га користим! :-|


Ti Hellen onda shvatas moje detinjstvo pored dva prosvetna radnika....:lol::lol::lol:
Da odgovorim na temu: trenutno se trazim... volela bih da radim u skoli/skolici ili nesto za jezike... a posto moj fax nema veze ni sa jednim ni sa drugim... zayebala sam se jojjjjjjjjj..... al ko mi je kriv...:(
 
Ја сам радохолик, каријериста..немам децу, али вероватно нећу имати више од једног ( волела бих више, АЛИ!), не могу да победим амбицију...грозно звучи, али шта ћу...боље је бити искрен према себи.
Не треба ми много одмора, имам вишка енергије.
Не умем да одмарам, сва се унервозим кад немам шта да радим.
Већ сам писала о томе...ако је не трошим на овај начин, нон-стоп учећи нешто, живи сам агресор.
Ето...ваљда је то моја равнотежа....и увек имам такве мушкарце поред себе.
 
Vec nekoliko mjeseci ne radim nista sto je praznik za moj organizam,jer uvijek sam radila mnogo,ali sve sam postizala,za sve imala vremena,pa i da izadjem sa drustvom...sad sam tako dokona,vec mi straaaasno dosadno,mada se snalazim u toj dosadi :)Planiram neki svoj biznis,i evo razmisljam tako vec dugo sta bi bilo the best,ali ni jedna ideja mi nije onako da kazem to je to...Uglavnom nemam problema sa organizacijom,za to sam maher...i ne volim da zapostavim nista i nikoga zbog necega...najvise znam samu sebe da opteretim jer volim da je sve tip-top,pa eto sama sam kriva,niko me ne tjera...
Sve u svemu sto se tice novca,trenutno pazljivije trosim,jer imamo neka vrlo bitnija ulaganja...:)
 
...u svom životu?

uspele da uspostavite ravnotežu između obaveza i uživanja?

kažu da je trenutno najaktuelnije radno mesto ličnog menadžera životnog stila!

tu je da organizuje i završi u našem privatnom životu sve što sami zbog obaveza ne stižemo..
dotle još nisam stigla..kad malo bolje razmislim - na uštrb svog slobodnog vremena..

jeste li zadovoljne svojim poslom?

zarađujete li dovoljno da imate vremena da trošite zaređeno ili ..

tekst u nekom časopisu me podstakao na temu..

kad malo bolje razmislim, upala sam u zamku..ne balansiram najveštije između rada i relaxa..:-(


a vi?

Svako se trudi to da postigne.Ponekad uspevam,a ponekad ne.
Cesto proklinjem sve obaveze koje imam,ali kada malo bolje razmislim bilo bi mnogo gore za mene da ih nemam,jer mi prosto pomazu da prezivim dane,mesece i godine.
Posvetim se njima,razmisljam samo o poslu i obavezama i bude mi dobro.
Zadovoljna sam svojim poslom,iako ne radim u struci,opet ne zalim se.
Zaradjujem dovoljno,stignem da potrosim mada cesto i ne znam gde da trosim novac.Imam taj problem.
 

Back
Top