Vrata Strasti i Ludog Sexa

Ne poznajem Casanovu.. ali samo da kazem da mozda nije njegov prvi post toliko glup koliko izgleda. Ako je decko procitao KAZANOVA MEMOARI onda je opcinjen sa stvarima koje postoje pored sex-a ali nije mogao bolje da napise i izrazi to odusevljenje. Kazanova je pravio devojke kraljicama za jednu noc a one su ga volele do neopipljivosti cula, proucavao je kabalu (magiju).. ljubio istinu, snazan opit sebe vrsio. Sex nije opisivao.
 
:arrow: ...26h??3duplo manje vremena je potrebno da bi se desila i strast i ceznja,divlji,razuzdani sex,pa onda miran,nezan i pun paznje koju partneri razmenjuju medjusobno...neverovatne stvari mi se desavaju poslednjih par dana tako da znam o cemu pricam verujte mi... :wink:
 
Muskarci su optereceni sa tim da li ce napraviti bebu, da li ce im devojka uvaliti tudju bebu, znam sta su vrata strasti i ludog seksa ali od sad se vracam na ljubakanje i vatanje, necu neke tate u pripravnosti i tetke-devojke i zavedene zene koje me gledaju kao na potencijalnu nosacicu deteta decka koji bi mogao da bude njihov da nije je banja.Hocu od sad obicne decake i skroz neobavezne veze.

Nema privodjenja zbog seksa, obecavam. Mogu li sad brzo da dobijem stan? :D
 
Muskarci su optereceni sa tim da li ce napraviti bebu, da li ce im devojka uvaliti tudju bebu,
znam sta su vrata strasti i ludog seksa ali od sad se vracam na ljubakanje i vatanje,

necu neke tate u pripravnosti i tetke-devojke i zavedene zene koje me gledaju kao na potencijalnu nosacicu deteta decka
koji bi mogao da bude njihov da nije je banja.

Hocu od sad obicne decake i skroz neobavezne veze.

Nema privodjenja zbog seksa, obecavam. Mogu li sad brzo da dobijem stan? :D

Bash me zanim, dobi li stan? :)
 

Back
Top