Duplo, ali nije cokolada

Ovo je jedna pesma od poznate punk rock grupe Pekinska Patka...



Monotonija

Ljubiš me nežno
i oči ti odaju blistavi sjaj
Prsti ti klize po telu mom
i grade kulu od sna
Zaboravljaš sutra
i polako postaješ deo mene
Kako da ti kažem da mislim ...
da prošlo je sve

Monotonija ... (8x)

Naša tela u tami
u čudesnom plesu - poznatom
Misli daleko od tebe i znoj ...
na celu mom
Ne shvatam zašto, ali osećam ja ...
sve manje sebe
A ti, ti srećna kao nikada pre

Monotonija ...
 
daju sinke, ali godine cine svoje,

sa 20 tak mozes i po 6, 7 puta ali vec sa 30 i koju jedva i dvaput

Eto vidis... sve nesto pricas a sve pogresno... kao prvo:taj koji yebe i ta koju yebe 6-7 puta-SVAKI DAN(jer tako si napisao-la) su izuzeci da se ne lazemo...
kao drugo:devojke vremenom imaju sve vecu zelju za sexom i jaci libido...npr.uzimam sebe,sada nakon skoro tri godine odnosa imam vecu potrebu za sexom nego na pocetku...ali i dalje ne mogu da postignem ono sto ti ovde pises...
 
Eto vidis... sve nesto pricas a sve pogresno... kao prvo:taj koji yebe i ta koju yebe 6-7 puta-SVAKI DAN(jer tako si napisao-la) su izuzeci da se ne lazemo...
kao drugo:devojke vremenom imaju sve vecu zelju za sexom i jaci libido...npr.uzimam sebe,sada nakon skoro tri godine odnosa imam vecu potrebu za sexom nego na pocetku...ali i dalje ne mogu da postignem ono sto ti ovde pises...

Da se ne lazemo muskarci koji hebu 6-7 puta na dan jednostavno ne postoje(osim na ovom forumu :lol: )... jer je za proizvodnju tolike kolicine spermatozoida potrebno mnogo vise energije nego sto ljudski organizam moze da napravi tj transformise... Da je rekla 3 puta svaki dan... to je vec teorijski moguce... teorijski...

Libido kod devojaka je istina da raste sa dobrim sexom... sa losim se smanjuje... ili skroz ubija... Jedan od cestih problema u odnosima i jeste kada libido raste od 0 do preteranih granica.... Treba znati granicu normale... Treba znati stati... Drugi problem je opet libido na nuli...
 

Back
Top