e-bookz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.766
33fb0usxn1.jpg

Download

8fdksifyg1.jpg

Download

8fy3m75sq4.jpg

Download

72s9o3tac5.jpg

Download

6y2jd01on3.jpg

Download

8a4gx8hye3.jpg

Download

wrinkvf6.jpg

Download

2sai2xvjx9.jpg

Download 1.deo
Download 2.deo
Download 3.deo
Download 4.deo
Download 5.deo

4qx3rwpza0.jpg

Download

portraitdrawingpa7.jpg

Download

Toliko za sada. Uživajte :D
 
dakle, ovo su vam ultra korisne knjige u elektronskoj formi...skinete ih i citate, ne znam da li ste svesni, ali ustedeo sam vam preko 300$ :D
 
Sjajno sto si se setio da okacis ovako nesto. Hm... 300$? Bice pre oko hiljadarke :)!
Samo sam hteo da proverim da li si ovo skinuo preko torenta, onog jednog sa brdom (preko 35) art knjiga u pdfu. Ako ne, probaj i to da skines, tamo su i ove knjige ali i mnoooogo vise.
Mene je uglavnom zanimala anatomija pa su mi najvazniji Burne Hogarth i Andrew Loomis, a najkorisnija kniga za mene je Bridgman's Complete Guide to Drawing from life. :)

http://zharkomatich.deviantart.com/gallery/
 
Sjajno sto si se setio da okacis ovako nesto. Hm... 300$? Bice pre oko hiljadarke :)!
Samo sam hteo da proverim da li si ovo skinuo preko torenta, onog jednog sa brdom (preko 35) art knjiga u pdfu. Ako ne, probaj i to da skines, tamo su i ove knjige ali i mnoooogo vise.
Mene je uglavnom zanimala anatomija pa su mi najvazniji Burne Hogarth i Andrew Loomis, a najkorisnija kniga za mene je Bridgman's Complete Guide to Drawing from life. :)

http://zharkomatich.deviantart.com/gallery/

Pozdrav!
Na koji torrent misliš..... Treba nam još knjiga......
Hvala...
 
Uh, ja sam davno skinuo par tih velikih kompleta knjiga pa izabrao sta meni treba i slozio kako mi odgovara... Svejedno, pretrazi torrente (google ili http://torrentscan.com/ na primer...)

Za one koji se malo slabije snalaze evo ja sam skinuo jedan za pocetak.

http://www.zshare.net/download/104434196f05217b/

Eto samo tu ima tridesetak knjiga i skoro 500 MB. Doduse, konkretno u ovom torrentu anatomija ali seeeaaarrrccchhh... ima svasta da se nadje.
 
takođe sam tek primijetio ovu temu...svaka čast z:dm:
no, ipak...



oprez, naročito za početnike. knjige kao što je ova mogu nanijeti nepopravljivu štetu svojim uticajem na formiranje lošeg ukusa...nije vrijedna skidanja


ove ne mogu da otvorim z:((

Toliko za sada. Uživajte :D

slažem se... neke od njih su pravo uživanje... za meraklije.
hvala puno z:poz:
pozdrav
 
Poslednja izmena:
ok.
onda moj prethodni komentar shvatite kao lični stav i nemojte obraćati pažnju na njega. z:plez:
pozdravz:lol:

ne znam da li smo se razumeli, ali svaki komentar/kritika, bilo pozitivno ili negativno, je dobrodošlo. stim što ja nisam nasumično postavljao knjige, koja mi je prva pala pod ruku, već sam vršio neku selekciju, pa s tim u vezi nije u redu reći da neka knjiga nije vredna skidanja.
 
z:) fixa, shvatio sam tvoju želju da napraviš zaokruženu cjelinu u kojoj bi se uz ljudsku figuru, biljke, životinje, našlo nešto i o crtanju draperije. meni kroz dugi niz godina nije uspjelo da nađem knjigu u kojoj bi tako nešto bilo kvalitetno obrađeno,možda i zato što se crtanje draperije najbolje uči tako što je postaviš ispred sebe i... crtaš, crtaš... anatomija je već nešto drugo. kao što rekoh, meni se nije svidjelo kako je to obrađeno u toj knjizi i kao što rekoh, to je samo moj lični stav, iznešen bez namjere da omalovaži nečiji /tvoj/ napor.

umjesto ove rasprave, meni lično bi više odgovaralo da mi ti ili neko drugi objasni zašto one navedene knjige ne mogu da otvorim. skinem je, uredno je sačuvam, a onda kada bi trebalo da uživam u njoj, ona se uzjoguni i ni makac dalje. nema tog čarobnjaka koji je može nagovoriti da mi se otvori.
 
mozete postaviti jos knjiga????
msm... vec sam sve ove ponudjene dva puta iscitala.... i veoma su zanimljive....
e da.... i sa onog sajta koji je preporucen sam skinula jos knjiga, samo.... ja bih jos xD
ili recite gde ste sve to nasli, pa cu sama da se potrudim da nadjem negde na netu.....
hvala :*
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top