Generisanje Snage i Priprema za Ratnikovo telo - bitno
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Generisanje Snage i Priprema za Ratnikovo telo - bitno

Početnik fra_nemo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Generisanje Snage i Priprema za Ratnikovo telo - bitno

Nisam siguran jos koliko cu dugo moci da objavljujem sve vezbe I objasnjenja, pa sve odgovore predstavljam u ovom tekstu.

Kapija koju sam opisao u temi o astralnom vidu nije bukvalno kapija, vec prolaz u jedan drugaciji svet koji se nalazi u ravni bliskoj nasem svetu. Ako budete pravilno radili vezbu, ugledacete prolaz I znacete da ste uspeli. Elem, bez neunistivog tela, vase telo nece vam dozvoliti da prodjete, s obzirom da nije pripremljeno.
    Ne pokusavajte da radite Astralnu projekciju bez ovde navedenih priprema.
    Znacete da ste postigli astralni vid tako sto cete biti u stanju da opazate finiju strukturu Univerzuma, sto znaci jace boje, omotac oko zivih bica, gomila senki koji se motaju oko fizicki iscrpljenih ljudi.
    Ne obazirite se na lazne optuzbe od strane neupucenih vezani za moje tekstove, ako razmislite svojom glavom I oslusnete srce, videcete pravo znacenje Naseg dolaska. Ja sam zaduzen za ovu vrstu komunikacije, dok svaki od preostalih osmoro Brace I Sestara obilaze ostale medije, kao I fizicki hodaju nasom zemljom obavestavajuci Pripremljene.
    Kljuc za postizanje besmrtnog tela ili put kako da uopste dodjete do toga, predstavlja
    Kodeks Posvecenika, odnosno izgradjivanje posvecenickog stava. Ovakav stav predstavlja bukvalno u lazak u stadijum ucenika za Jahaca Zmaja, odnosno Spoljasnji red saradnika s Bratstvom, red ratnika Apsoluta, koji poseduju sposobnosti Prelaska, odnosno teleportovanja I rada na suptilnim ravnima.
    Pravilo 1 :
    -Aspirant treba stalno biti u mislima usmeren ka postizanju Savrsenstva u svakom pogledu, sto ce ga odvratiti od pokusaja negativnih sila da preuzmu telo.
    -Izbegavati sve vrste moderne tehnologije, osim ako niste postigli Neunistivo telo.
    Sledeci jednostavni eksperiment moze vam dokazati opasnosti koje vas okruzuju:
    Ispruzite jacu ruku I spojite kaziprst I palac formirajuci krug. Na taj nacin spajate suptilne energetske kanale formirajuci jednu od mnogih Mudri ( forme prstiju ). Stegnite najjace sto mozete dok neka osoba pored vas pokusa da rastavi ta dva prsta. Potrudite se da ih ne rastavi. Po zavrsetku pokusaja, uzmite u drugu ruku mobilni telefon I ponovite eksperiment. Sami cete se uveriti u vase trenutno oslabljenje I laganog prekidanja kruznice. Proverite, posle toga uzmite neki drugi predmet u ruke, da biste se uverili da je telefon taj koji unistava, ali nista se nece desiti. Ovim dokazujem svoju iskrenost u sprovodjenju Namere sirenja Znanja. Tehnologija nije ljudska kreacija, samo cu vam toliko reci, nadam se d ace vam Weishaubt ili Royal objasniti cija je ( pod uslovom da znaju )
    -Kosmicki ratnik poseduje ogromnu kolicinu Unutrasnje Snage, a sada cu vam opisati kako je sakuplja u ogromnim kolicinama.
    Svi mi dobijamo dnevnu dozu Snage od naseg sopstvenog tela. Ona, U slucaju da se pravilno skladisti Ratnik je moze nagomilati. Ljudi, medjutim mogu dnevnu dozu potrositi za oko jedan minut. JEDAN MINUT! To je dovoljno za gubitak plodova naseg tela. Kako je sacuvati? Nase misli su te koje crpe Snagu. Bolje bi bilo reci Razum. On nije deo ljudskog tela vec strana instalacija, operativni system za kontrolu. Ali I to nam je potrebno iz odredjenih raxloga, ali o tome kasnije. Zato drevno Ucenje potencira Zatvaranje Ociju Razuma, vezbu koju sam naveo. To je kompleksan manevar koji iskljucuje tudju svest u nama. Radite vezbu. Gubitak Snage cete izbeci tako sto cete izbegavati da se koncentrisete na negativne aspekte vaseg zivota. Ne ogovarajte, ne osudjujte, ne upustajte se u svadje, ne hvalisite se, jer to nisu Vase zelje. Time postizete smiren um koji je okosnica cuvanja Snage. Na ovaj nacin cete moci da je nagomilate. Neke od vezbi za Generisanje Snage su one koje sam naveo za astralni vid, kao I vezba upijanja energije Sunca samo sa malim izmenama. Svetlost Sunca upijajte kroz desno oko, a to se moze raditi I tako sto okrenete ledja Suncu I uoijate bubrezima. Polozaj koji se zauzima pri tome se naziva Jahac po nasoj tradiciji, a taj naziv su preuzeli od nas kineski monasi od kojih su Taoisti pak sve to obradili.
    Stanete sa pravom kicmom, uvucene brade. Rasirite noge tako da vam stopala budu u sirini ramena. Savijte kolena tako da vam vrhovi kolena budu u istoj liniji sa noznim prstima. Ruke su pored tela, laktovi uz telo, podlaktice opruzene a dlanovi ka zemlji okrenuti sa otvorenim sakama. Ubacite kukove unutra, tj. Gurajte zadnjicom da ne bist opteretili misice nogu previse. Jezikom dodirnite nepce I ostavite gat u. Ovo je polozaj Iskonske Snage I samo ostajanje u ovom polozaju u prirodi nekih 30 minuta izazvace Generisanje Snage Zemlje u vama. Snaga se dobija nezavisno od vasih misli, ali da ne bi razmisljali negativno, mozete smititi um mantrom So Ham, izgovarajuci je u sebi. Disite na stomak upijajuci vazduh koji je prociscen od strane drveca. Udisite na no, a izdisite na usta. Mozete Generisati snagu u vazduhu kroz prvobitni element Akasu I onda preko nje ubacujete vase pozitivne sugestije u telo. Disite smireno. Intenzivne vezbe disanja poput onih koje je naveo Royal nisu dobre za vas I mogu ostetiti vas prirodni tok, gomilajuci Akasu u ogromnim kolicinama u organe preteci da ih osteti. Takve vezbe mozete izvoditi samo sa Uciteljem bilo kojim dogod je strucan neukim uputstvima mozete ostetiti sebe.
    Pravilo 2. Cuvajte zdravlje po svaku cenu. Ljudsko telo je perfektni organizam ali postoje tehnologije napolju koje ga ostecuju. Da biste sprecili slabljenje aure, koja se prlja svakog dana tako sto se na nju hvataju cestice sa tudjim magnetnim fluidom koji ih obavija, iliti animalni magnetizam. Potrebno je imati odecu za kucu I onu za napolje. To su finesse, ali vam je potrebno svako zaustavljanje slabljenja Snage.
    Tusirajte se ledenom vodom dok vizuelizujete kako sa vas spirate Suptilne necistoce kao I negativne misli, bolest I slicno . Voda je prirodni agens koji sluzi izmadju ostalog I za Energiziranje Materije u svakom smislu.
    Praksa: Mozete stvoriti sopstveni Eliksir Zivota na sledeci nacin : Provedite neko vreme generisuci Snagu na opisani nacin, zatim uzmite u desnu ruku posudu sa hladnom vodom koju ste namenili za vezbu I osetite kako se vasi zahtevi za Snagu iz vaseg srca obrusavaju na ruku, a iz nje slivaju u vodu. 10-ak minuta je potrebno, ne zaboravite da se koncentrisete na to sto zelite intenzivno izbacujuci sve ostale misli iz glave.
    Nastavicu za koji dan

Učlanjen
    24.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Generisanje Snage i Priprema za Ratnikovo telo - bitno

Ako trazite Ljude od Znanja trazite ovako: To nisu gospoda u skupim odelima, dugih brada, mrkih pogleda i dubokog glasa, vec su to smireni, skromni ljudi nasmejanog lica koji u vama bude osecanje da mozete bolje od ovoga. Mozete ih naci gde najmanje ocekujete.
    Pravilo 3.
    Cutite o vasim planovima i budite uvek skoncentrisani samo na vas cilj i potpuni uspeh. Nemojte rizikovati posto i tudje lose misli mogu uticati na vas.
    Pravilo 4.
    Ne postoje Dobro i Zlo. To se desava samo kod neukih ljudi kojima se nekad ne svidja ono sto im ne odgovara. Sve nas je stvorio Svevisnji sa odredjenim razlogom, ine zaboravite da uvek gledate na druge kao sto bi gledali na sebe. Jer, svi smo isti. Posedujemo prevozna sredstva u vidu nasih tela koja izbacuju otpad, prljaju se na vise nivoa, rade na odredjeno gorivo, i imaju uputstvo za upotrebu. Postoje ljudi koji su dobili to uputstvo. Ulepsajte vas zivot i potrazite ih. Ne govorim o sebi. I ja sam pocetnik u stvarima u kojima je moj ucitelj ovladao. Moramo uvek biti na pocetku da bismo napredovali. Zato, cuvajte se laznog Ega koji vam govori da ste posebni i jedinstveni. Mi smo Zemljani, i svi zivimo jer nas je Majka Zemlja rodila. Cuvajmo je i voljimo je. Nosite radost i ljubav u srcu i otvoricete Anahatu, kapiju spasenja. Ne mislite o Zaverama, zaludece vas. Trazite Istinu kroz srce, a ne varljivi razum. Ko trazi, nacice.
    Pravilo 5.
    Mnogima se nece svideti, ali izbegavajte meso, jaja i ribu kako bi razvili samilost i ljubav prema svim zivim stvorovima. Ubij samo ako moras da prezivis. Ne ostecujte telo trujuci ga cigarama, drogom, kafom, tehnologijom, bukom, alkoholom itd. Sacuvajte sebe da biste voleli vase telo. Ako ga volite, volece i ono vas.
    Pravilo 6.
    Ucite obicne stvari. Komunikacija s ljudima je jako bitna. Kroz svakog coveka se Univerzum obraca vama. Nemojte bezati od ljudi. BUDITE U SVETU, ALI NE I SVETOVNI.Ako ste otvoreni, primicete Znanje. Ucite da spremate hranu, i spoznacete lepotu sveta i njegovih plodova. Jedite prirodnu i svezu hranu, ali izbegavajte uzivanje u hrani jer to vodi zatupljenosti cula ukusa. Ucite ples, saznajte lepotu ritma i povezanost vaseg tela s vibracijom. Ucite da slikate, pisete, svirate, jer kako cete stvoriti bolji svet ako ne poznajete lepotu kreacije. Ucite glumu, jer ona je izmisljena u Staroj Grckoj kao vezba za otvaranje uma da spozna nerealnost licnosti. Nasa raspolozenja su razne uloge, samo zive van nase zelje.
    DODACI
    Polozaj jahaca. Izgovaranje mantre. SO se izgovarasa udahom, a HAM sa izdahom, u sebi naravno. U toj vezbi je jako bino koncetrisati se na centar u taoistickoj misli zvanoj Tan Tien, koja se nalazi oko 5cm unutar pupka. Osetite je.
    Praksa:
    Dok ste u polozaju Jahaca, prizovite srecne uspomene ili zahvalite se na svemu sto imate. To ce vam izazvati ogromnu kolicinu Srece. Sreca je energija koja se manifestuje kroz osmeh, ali nemojte samo biti srecni, jer i to je ekstrem i iscrpljuje. U trenutku srece, zamislite je kao bljestavu svetlost i kupajte se u njoj. Ulazi vam kroz usta i tece niz prednji deo trupa u jednoj liniji, u genitalijama se rotira i krece uz kicmu, ide do temena, pa se spusta do jezika koji je na nepcu. Cirkulisie 10 ak minuta, a zatim je zapecatite u stomak tako sto, ako ste musko, rotirate 36 puta u smeru kazaljke sata, pa 24 puta suprotno, dok zene rade 36 puta suprotno, a 24 puta u smeru. Na ovaj nacin sakupljate Ljubav kao Snagu. Pogodno je raditi ujutru.
    Pravilo 7.
    Ljudi koji se ne smaju iz stomaka, ne smeju se iskreno i znaci da uopste nemaju pozitivne Snage. Pazite se, trudite se da se smejete od srca. Izbegavajte rdjave ljude, pokupicete njihovu karmu. Svaki put kada ste povezani,u kontaktu s nekom osobom ( prijateljem, partnerom ), mesate vase karme, i preuzimate njihove probleme. Resite se ovih stvari ledenom vodom, ona moze odneti sve sto nije dobro za vas.
    S obzirom da mi se misija blizi kraju, napustam vas, ali napisacu jos jednu temu gde se nalaze neke esencijalne stvari.

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    392

Imam samo jedno pitanje u vezi ovoga, da li je ovo isto što i ''Unutrašnji osmeh'', kod Taoista, ako znaš na šta mislim. I da, da li čovek bukvalno treba da se okrene 36 puta oko svoje ose u smeru kazaljke na satu, i 24 puta suprotno ili samo u glavi ? I da li treba da mu budu zatvorene oči tokom ovoga ? I još jedno pitanje, da li pre ovog ''stepena'', treba da se rade neke vežbe, ili je ovo sam početak ?
    Poslednji put ažurirao/la yokai : 29.10.2009. u 11:19

Učlanjen
    24.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Tzoa Pogledaj poruku
    Imam samo jedno pitanje u vezi ovoga, da li je ovo isto što i ''Unutrašnji osmeh'', kod Taoista, ako znaš na šta mislim. I da, da li čovek bukvalno treba da se okrene 36 puta oko svoje ose u smeru kazaljke na satu, i 24 puta suprotno ili samo u glavi ? I da li treba da mu budu zatvorene oči tokom ovoga ? I još jedno pitanje, da li pre ovog ''stepena'', treba da se rade neke vežbe, ili je ovo sam početak ?
    Da, to jeste ta vežba, i ona služi da opusti psihičke kanale, kako bi povećali protok Či-a u telu, a zatim povlačenjem usana ka gore, pomogne da se otvori i centralni meridijan, a zatim i ostalih 12. Ne treba se pomerati kada se rade vežbe za Generisanje Snage. Obrtanje u smeru za i suprotno od kazaljke na satu se na početku vrši u glavi, dok kasnije Adept dolazi u stadijum gde počinje da oseća konkretnu snagu Či-a u telu i sam Či, pa tada počinje da oseća svo to kretanje.
    Da, to je sam početak.

Početnik
    Učlanjen
    02.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Drago mi je da sam konacno nasao nekog poput tebe a skoro da sam pomislio kako niko nema snagu misli oko mene i da sam osecao potpunu prazninu jer sam "sam"...Zelim da naucim sve sto mogu od tebe...osecam kako nesto dolazi ili kako se sve ovo zavrsava,ne mogu da definisem osecaj ali on me ne napusta stoga te molim da mi se obratis i uputis u ZNANJE...

Zainteresovan član Molder&Casper (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Za vezbe ne znam ali jedno znam. Da sto se gore prica o tome da ispraznimo um negativnim mislima i da pokusamo da se vise koncentrisemo na nase zelje dovodi do srece u coveku i laganom putu ka ostvarenju svog datog cilja, zelje. Ako pogledate oko sebe videcete samo jaukanje, nemam ovo nemam ono, kako bi bilo da imam bla bla bla...Time vi sami postajete takvi. Ali ako uzmete svoje misli i zelje u svoje ruke, da ne pustate spoljasnjost da utice na vas, mozete sami sebi obezbediti srecan zivot sa ispunjenim zeljama. Ali morate imati ciste misli, jest da se to najbolje dostize vezbanjem meditacije. Ali obican covek kao i ja koji ne meditira, pokusava da svede misli koliko god moze na nivo razmisljanja o lepom.
    Kazes da izbegavamo modernu tehnologiju, pa brate i ti sedis za kompjuterom i imas internet haha
    A od neceg se mora preziveti, tako nesto je nemoguce traziti od ljudi. Jedino ako pobegnes u planine, sto bi bilo najbolje, i zivis od majke prirode. Npr puno odlicnih noviteta sam naucio iz filma The Secret. Ako zbog niceg drugog vredi ga pogledati da biste sami odlucili kakav zivot zelite. I da za sve postoji izlaz.

Slične teme

1. Padanje na foru: To nije bitno, bitno da je iskren/a.
    Autor insolens u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 19.02.2008., 00:34
  2. LDP i Demokratske snage
    Autor David Coverdale u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 29.11.2006., 22:08
  3. Generisanje Bar koda
    Autor Bosko u forumu Programiranje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.11.2005., 23:25
  4. slucajno generisanje brojeva