tajne sa kojima zivite

smrc

Obećava
Poruka
94
Sta ste precutali u nekoj vezi osobi do koje vam je veoma stalo i koji su vas razlozi na to naterali. Jedna me je prica jako potresla. Cula sam je pre par nedelja. Moja drugarica je precutala trudnocu, pobacaj, rezultate da je nosila blizance i da dok je trudnoca bila u redu saznanje da je za nju to veoma rizicno.cak i tada nije htela da skloni. Na nesrecu ili srecu sve se iskomplikovalo i ostala je bez trudnoce sa grizom savesti da je ona kriva za to.
 
lakše mi da ne krijem ništa
manje glavobolje

a i kako narod kaže
čist račun duga ljubav

i da dodam :
retko kad ispitujem i čačkam po njenoj prošlosti ,
što ne znači da mi nije stalo do nje
čekam da kaže sama
ako želi i smatra potrebnim
 
Koliko god nesto bilo strasno, jos strasnije je ako se skriva pa posle negde izbije.
Priznanje je majka pokajanja.
A to moze biti veoooma vazno za stabilnu vezu.
Ajde sam malo prometeji slobodne misli, udrite po meni, spreman sam :)
 
Koliko god nesto bilo strasno, jos strasnije je ako se skriva pa posle negde izbije.
Priznanje je majka pokajanja.
A to moze biti veoooma vazno za stabilnu vezu.
Ajde sam malo prometeji slobodne misli, udrite po meni, spreman sam :)

pa posle priznaja ide prezir verovatno od stane te osobe kojoj se priznaje. To vam je kao i ona prica sa usvajanjem dece. Ko zna sta je sve te majke koje daju dete na usvajanje nateralo na to
 
koliko znam njeni razlozi su bili duboko opravdani. Jednostavno nije zelela da izazove strah za njen zivot, osecaj odgovornosti, osecaj sazaljenja, nije htela da ga tako nesto natera da joj se posveti i zavoli plasila se da ce ta cinjenica promeniti neciji zivot a to nije htela. Ima jako puno razloga zasto se neke stvari ne govore. Ne mislim da je to dobro. Savetovala sam da kaze ali me nije poslusala jer kako kaze sta sad sve to ima veze - jednostavno nema sta desilo se bilo sto ljudima kvariti zivot. Da li je u pravu?
 
Sta ste precutali u nekoj vezi osobi do koje vam je veoma stalo i koji su vas razlozi na to naterali. Jedna me je prica jako potresla. Cula sam je pre par nedelja. Moja drugarica je precutala trudnocu, pobacaj, rezultate da je nosila blizance i da dok je trudnoca bila u redu saznanje da je za nju to veoma rizicno.cak i tada nije htela da skloni. Na nesrecu ili srecu sve se iskomplikovalo i ostala je bez trudnoce sa grizom savesti da je ona kriva za to.

Prećutim ono što toj osobi nije potrebno da zna, a nije me konkretno pitala. Razlog je taj što nikome ne dugujem objašnjenja i informacije. Ono što smatram bitnim, i tiče se i te osobe, kažem.
 
koliko znam njeni razlozi su bili duboko opravdani. Jednostavno nije zelela da izazove strah za njen zivot, osecaj odgovornosti, osecaj sazaljenja, nije htela da ga tako nesto natera da joj se posveti i zavoli plasila se da ce ta cinjenica promeniti neciji zivot a to nije htela. Ima jako puno razloga zasto se neke stvari ne govore. Ne mislim da je to dobro. Savetovala sam da kaze ali me nije poslusala jer kako kaze sta sad sve to ima veze - jednostavno nema sta desilo se bilo sto ljudima kvariti zivot. Da li je u pravu?

a gde je tu on? njegovo dete nije ili kako? on nema pravo da zna da ochekuje dete i da je zena koja nosi to njegovo dete u zivotnoj opasnosti? gde moze biti u pravu, shta ti je...
 
Sta ste precutali u nekoj vezi osobi do koje vam je veoma stalo i koji su vas razlozi na to naterali. Jedna me je prica jako potresla. Cula sam je pre par nedelja. Moja drugarica je precutala trudnocu, pobacaj, rezultate da je nosila blizance i da dok je trudnoca bila u redu saznanje da je za nju to veoma rizicno.cak i tada nije htela da skloni. Na nesrecu ili srecu sve se iskomplikovalo i ostala je bez trudnoce sa grizom savesti da je ona kriva za to.

:shock: tako nešto ne mogu ni da zamislim...gdje je tu ljubav, poštovanje, povjerenje...kakav je to brak/veza???

ništa ne krijem, bar ne svjesno...neke teme isplivaju ranije, neke kasnije, ali mislim da je prećutati i kriti značajne i ozbiljne stvari isto (ako ne i gore) od laganja...
 
Pa prica je tuzna ali se desava. Razlozi mogu biti iz cisto humanih razloga ali pogresni. Tako nesto moze da ti se desi a onda imas izbor pred tobom kao ono na vencanjima AKO NEKO NESTO IMA PROTIV NEK KAZE SAD ILI ZAUVEK CUTI. ili tako nekako Pa ljudi nisu ribe. Progovore kad tad. I ona ce morati da progovori jer zatvorena usta stipaju . mada je razumem. I cudno bas takva prica od tebe i sta se desava sa tom tvojom drugaricom Stvarno sam pocela da te se bojim hehe. Mislim da li ti ulazis ljudima u glavu citas misli pronalazis nekim tajnim kanalima podatke. Da nisi ti Cia Bia i sve to stalo a?
 
ma nista malo sam se pa blago receno iznenadila jer i ja imam nesto slicno sa mojom jako dobrom drugaricom
pa sad zivot je stvarno nepredvidljiv i cudan i statisticki posmatrano ponovljiv hehe ista stvar raznim ljudima
iskustveno gledano cudno da cudnije ne moze biti
 

Back
Top