Vasi i Nasi Trofeji - galerija slika

Sinoc oko 21.15 sam uhvatio sarana teskog 14 kg na rjeci Savi kod Bos.Samca. To mi je najveci dosada uhvacen. Pravi savski divljak se borio 25 min a dosao je na kuvani kukuruz kojim, naravno, i hranim svaki dan u isto vrjeme na mjestu gdje pecam. Poslacu i slike cim donesem kabal od fotoaparata.
 
Kao sto sam obecao, evo slika sarana.
 

Prilozi

  • 16092008348.jpg
    16092008348.jpg
    39 KB · Pregleda: 63
  • 16092008347.jpg
    16092008347.jpg
    37,7 KB · Pregleda: 58
Дај неку реку !!! Ресава је пуна кленова.:ok:
I nije bas bogzna sta,bila je nekad punija nego sad (pisem o delu od Despotovca uzvodno),iz nekog razloga ih manje ima mada me to ne cudi sta se sve radi sa vodama,tacnije sta sve bacaju u reku,i koliko se recimo smanjio prosecan vodostaj u odnosu na vreme kad sam bio klinja,pre nekih 20-ak godina,sad je tesko naci vir preko metar i po-dva recimo!
Pozdrav :cool:
 
Poslednja izmena:
Kao sto sam obecao, evo slika sarana.


Svaka cast na ulovu... Kakav je osjecaj bio borit´ se sa tom grdosijom?

Strastveni sam ribolovac i veoma cesto (kad imama vremena) idem na pecanje ali do sad nijesam imao ni priblizno velik ulov kao ovaj tvoj i trenutno se mogu pohvalit mladicom teskom 1450 grama... :rumenko:


To je moj najveci ulov do sada...

Inace upecana je blizu Kolasina na rijeci Tari...

Stap za pecanje marke silstar
masinica Shekspir
laks debljine 0,80
i mamac ruzno pace...

Bistro
 
Svaka cast na ulovu... Kakav je osjecaj bio borit´ se sa tom grdosijom?

Strastveni sam ribolovac i veoma cesto (kad imama vremena) idem na pecanje ali do sad nijesam imao ni priblizno velik ulov kao ovaj tvoj i trenutno se mogu pohvalit mladicom teskom 1450 grama... :rumenko:


To je moj najveci ulov do sada...

Inace upecana je blizu Kolasina na rijeci Tari...

Stap za pecanje marke silstar
masinica Shekspir
laks debljine 0,80
i mamac ruzno pace...

Bistro
Daj bre brate gde nadje da postavis ovakve slike,aj ona prva i nekako ali ove dve... i zar kod vas NEMA zastitne mere za mladicu,kod nas je ona 110cm sto je 10 PUTA teza riba od te tvoje,a nije ni cudo sto ne hvatas vece,Ruzno pace slabo ima velike voblere za mame,i 0,80 laks (najlon?) je nenormalno debeo najlon,idi na pola toga ili,jos bolje,na pletenicu nosivosti 20lb-30lb!!
Pozdrav :cool:
 
Ovo nije trofej ali chisto da se osvezi tema. Ulovio sam je u proshli chetvrtak Bellwood Lake, Ontario Canada...
Bicu iskren, belorepi su dosta veci od ovog primerka na slici medjutim, ova srna je natrchala i ...
Taj dan sam sedeo na cheki, na drvetu. Posle pola sata dotrchava krdo sa jedne njive ali staje iza mene tako da od nekih borica koji su mi zaklanjali vidik nisam mogao da vidim nishta a josh manje da pucam. Medjutim, postojao je mali prostor u granju odprilike 1m sa 1m kroz koji sam video jednog kapitalca (duplo veceg od ove srne) kako pretrchava, krenuo sam da pucam ali bio je brz...
Nekoliko minuta kasnije, po zvuku ocenim da se sprema da pretrchi nova zrtva. Tako se i desilo. Ovaj put sam bio spreman. Pogodio sam je kuglom "Challenger" na nekih 40-tak metara...
 

Prilozi

  • lov 003.jpg
    lov 003.jpg
    18,8 KB · Pregleda: 46
  • lov 002.jpg
    lov 002.jpg
    29,2 KB · Pregleda: 39
  • lov 004.jpg
    lov 004.jpg
    28,6 KB · Pregleda: 37
Poslednja izmena:
Evo obecanih slika. Uspeo sam da ih nadjem i skeniram.

To jutro kada su napravljene ove slike, spustila se neka magla a kishica je rominjala ceo dan. Bash neko slinavo...odvratno vreme.
Dam ja ortaku digitalni aparat da me slika kad ono...prc...nema baterije. Sreca pa sam u rancu imao stari Kodakov aparat sa filmom i na taj nachin uspem da ovekovechim ovaj ulov. Taj aparat i dalje stoji mom rancu kao rezerva...:D

Slike su malo nejasne da li zbog magle, da li zbog zamagljenog objektiva ili losheg filma, ne znam ali shta je tu je.

Pozdrav
 
Evo obecanih slika. Uspeo sam da ih nadjem i skeniram.

To jutro kada su napravljene ove slike, spustila se neka magla a kishica je rominjala ceo dan. Bash neko slinavo...odvratno vreme.
Dam ja ortaku digitalni aparat da me slika kad ono...prc...nema baterije. Sreca pa sam u rancu imao stari Kodakov aparat sa filmom i na taj nachin uspem da ovekovechim ovaj ulov. Taj aparat i dalje stoji mom rancu kao rezerva...:D

Slike su malo nejasne da li zbog magle, da li zbog zamagljenog objektiva ili losheg filma, ne znam ali shta je tu je.

Pozdrav

UUUhhhaaaa, masala....:super:
ovaj je bas onako...gabaritan.:ok:

Ne mogu da vidim gde je pogodjen, slike jesu malo losije (ali nema veze, vazno je da je zabelezeno)!

:bye:
 
UUUhhhaaaa, masala....:super:
ovaj je bas onako...gabaritan.:ok:

Ne mogu da vidim gde je pogodjen, slike jesu malo losije (ali nema veze, vazno je da je zabelezeno)!

:bye:


Dobio je u grudi OO BUCK...ne znam na koju foru se ne vidi ali pogodjen je tri puta u grudi sa 50,30 i na kraju 20m. Ne mogu da verujem da je bio toliko jak... Tri metka u grudni kosh i nishta...kao da je divljla svinja a ne srndac.
 
verovatno si ga sa prva dva promasio ... :) he he .. ajde vratite se temi .. dajte nove slike !!!!

Hehehe nisam ga promashio...naprotiv, napunjen je kuglicama. Da bude josh interesantnije, koristio sam Winchester Supreme Elite Magnum Copper plated (bakarna koshuljica)
s7_215991_imageset_02



Nikad nisam imao poverenja u OO Buck. U telu je pronadjena 21 kuglica (12 kugli OO Buck u patroni).:bye:

Sad koristim iskljuchivo Rifled Slug i OOO Buck 12/89mm Magnum.:mrgreen:

Sad je red na tebe i tvoje slike. Ne zelim da gushim temu...
 

Back
Top