CINIZAM EVROPSKE UNIJE za vize!!!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Slovenac dao izjavu da ce: "Ono što možemo da ponudimo je sporazum o viznom režimu, koji će biti mnogo povoljniji nego trenutni" i nastavlja sledece:
"Taj sporazum bi mogao ubrzo da stupi na snagu i nadam se da će biti potpisan pre izbora u Srbiji"
Prelazni politički sporazum još čeka da bude potpisan. Ja ću ga sada potpisati ukoliko to Srbi žele!!!

Eto sta nas ceka od EVROPE pred izbore "da idete malo u Madjrsku,Rumuniju,Bugarsku i druge drzave EU naravno svako po svom DZEPU pa da kad se vratite na glasanje da vidite kako je lepa EU i glasate za njih"
E,kukala nam majka! Sto cemo se usreciti od EU! i njihove lepe DEMOKRATIJE
 
Slovenac dao izjavu da ce: "Ono što možemo da ponudimo je sporazum o viznom režimu, koji će biti mnogo povoljniji nego trenutni" i nastavlja sledece:
"Taj sporazum bi mogao ubrzo da stupi na snagu i nadam se da će biti potpisan pre izbora u Srbiji"
Prelazni politički sporazum još čeka da bude potpisan. Ja ću ga sada potpisati ukoliko to Srbi žele!!!

Eto sta nas ceka od EVROPE pred izbore "da idete malo u Madjrsku,Rumuniju,Bugarsku i druge drzave EU naravno svako po svom DZEPU pa da kad se vratite na glasanje da vidite kako je lepa EU i glasate za njih"
E,kukala nam majka! Sto cemo se usreciti od EU! i njihove lepe DEMOKRATIJE

Potpuno OK
Za pochetak, da se uverite, da vas niko nece "pokatolichiti" kad udjete u EU, niti ce traziti da se odreknete svoje krsne slave i palanachkih obichaja, Seke Aleksic, Cece i Bore Drljache.....
Idite slobodno, niko vas nece ni pogledati popreko
 
Potpuno OK
Za pochetak, da se uverite, da vas niko nece "pokatolichiti" kad udjete u EU, niti ce traziti da se odreknete svoje krsne slave i palanachkih obichaja, Seke Aleksic, Cece i Bore Drljache.....
Idite slobodno, niko vas nece ni pogledati popreko

крсна слава и слављење православног божића није "паланачки обичај"
слави се како у граду тако и на селу.
они певачи које си набројала слушају се и у католичким земљама на пример у Хрватској и Словенији.:P
 
Haha, mnogo povoljniji vizni sporazum nego trenutni.

Pa trenutno smo na nivou Irana i Mozambika sto se viza tice, a toboznje "olaksice" koje su nam zadnji put obezbedili su bile smejurija. Indikativno je sto Kekec nece da kaze sta je to sto ce biti povoljnije, verovatno jer dobro zna da nece biti nikakve razlike.

Medjutim, da se Vlasi ne dosete... i jos malo da im se oci zamazu, po mogucstvu.
 
Slovenac dao izjavu da ce: "Ono što možemo da ponudimo je sporazum o viznom režimu, koji će biti mnogo povoljniji nego trenutni" i nastavlja sledece:
"Taj sporazum bi mogao ubrzo da stupi na snagu i nadam se da će biti potpisan pre izbora u Srbiji"
Prelazni politički sporazum još čeka da bude potpisan. Ja ću ga sada potpisati ukoliko to Srbi žele!!!

Eto sta nas ceka od EVROPE pred izbore "da idete malo u Madjrsku,Rumuniju,Bugarsku i druge drzave EU naravno svako po svom DZEPU pa da kad se vratite na glasanje da vidite kako je lepa EU i glasate za njih"
E,kukala nam majka! Sto cemo se usreciti od EU! i njihove lepe DEMOKRATIJE

Ja bih volela da mi neko objasni na koji način 'patrotske' snage izvlače ovakve zaključke? Taj sistem mišljenja je totalna misterija za mene.
 
крсна слава и слављење православног божића није "паланачки обичај"
слави се како у граду тако и на селу.
они певачи које си набројала слушају се и у католичким земљама на пример у Хрватској и Словенији.:P

U postu koji je alergicna poslala krsna slava nije vezana, koliko sam prietio za palanacke obicaje.
Krsna alva je uglavnom paganski obicaj.
Verovatno i u "katolickim" zemljama ima ljudi bez ukusa i najosnovnijeg muzickog, pa i bilo kog drugog obrazovanja.
 
Haha, mnogo povoljniji vizni sporazum nego trenutni.

Pa trenutno smo na nivou Irana i Mozambika sto se viza tice, a toboznje "olaksice" koje su nam zadnji put obezbedili su bile smejurija. Indikativno je sto Kekec nece da kaze sta je to sto ce biti povoljnije, verovatno jer dobro zna da nece biti nikakve razlike.

Medjutim, da se Vlasi ne dosete... i jos malo da im se oci zamazu, po mogucstvu.

Ovo si odlično primetio.
Nikako da konkretno kažu: "Ej, vi tamo Srbi...Dobićete to,to i to". Nego ko sitni narko dileri kad navlače klince: "ako uzmeš ovu novu gudru, videćeš kako će ti biti lepo".
 
Ovo si odlično primetio.
Nikako da konkretno kažu: "Ej, vi tamo Srbi...Dobićete to,to i to". Nego ko sitni narko dileri kad navlače klince: "ako uzmeš ovu novu gudru, videćeš kako će ti biti lepo".

Pa daju nam sve na kašičicu kao da smo iz Senegala. A s obzirom na to kako ni mi sami ne znamo šta ćemo sa sobom ko može kriviti EU što se tako ponaša prema nama.
Ipak, moja deviza ostaje - svaka promena na bolje je dobrodošla, ma koliko minorna bila, ukoliko se ne preplati.
 
Potpuno OK
Za pochetak, da se uverite, da vas niko nece "pokatolichiti" kad udjete u EU, niti ce traziti da se odreknete svoje krsne slave i palanachkih obichaja, Seke Aleksic, Cece i Bore Drljache.....
Idite slobodno, niko vas nece ni pogledati popreko
A što se ti tako svojski prvo ne potrudiš, da ogromna većina ljudi u ovoj zemlji dođe prvo u situaciju da makar svoju decu može da pošalje na ekskurzije, škole u priodi, na letovanje na more..... Ajde prvo to, pa tek posle da ta ista ogromna većina ljudi dođe u situaciju da može eto za početak, svoju decu da pošalje na turistička putovanja po Evropi. Nisu tu samo bitne vize, ima još nešto što je - najbitnije.
Ti bi bila pravi đžek, kada bi se pre ovoga - svojski zalagala da sva srpska deca sa KiM eto dođu turistički u posetu, na primer, u Beograd. Da prošetaju gradom, obiđu znamenitosti, zoo vrt.......i da se nadišu slobode.
 
Posto neki ne Shvataju da ponovim. Izbori su 11. e sad janez baca "SANGAREPU sa DZENARIKAMA" u fazonu kao "Oni hoce da pomognu Srbiji sa Vizama bla bla bla..." a i to je samo sustina da se mozda moze otici tj. taj deo Srbije koji -moze- da bi videli EU i pose kao refo glasali za EU ha ha ha... Znaci oni-ti bi bili kao propaganda kako EU zeli i radi dobro Srbiji a da Srbiji nezele dobro oni koji su "ZA KOSOVO" jer u tom grmu lezi "ZEKO"! kapis!
 
Jer verujte mi ko i sad hoce da iode na odmor u EU i ima kintu on ide Viza se dobija za 3 dana. Ako idete na odmor dostavite samo da imate rezervaciju,avionsku kartu,da imate radni odnos u Srbiji duze od 6 meseci i to je to ili ako imate familiju e onda on mora da dostavi da on ima USLOVE da vas primi kod njega u STAN/plata,povrsina stana,radni odnos,osiguranje i naravn Bankovni racun ha ha ha... NAzovite bilo koji ambasadu pa proverite ako ne verujete!!! SRECAN PUT ...ZUTACI samo kafr nesto ovi vasi nedadose vam para!!! ha ha ha... SHVATATE sad
 
Mozda se zanose mislju da im se poboljsa promet u Merkatoru ako nam umesto 30 papira za vizu budu trebala 20 .
ma nema sta da se zanose eno ponovo guzva u Merkatoru ne mos' do kase doci
sto se tice viza sto rece kolega Dete Sunca svaka promena nabolje je dobrodosla ,recimo sad sam davao 10 dokumenata kad sam pre tri nedelje podnosio zahtev pa bi bili bas ljubazni da smanje na 2 ili 3 ,mislim nije mi bila neka frka da ih sakupim al bolje ja da malo olaksaju da ne mora svaki put isto.
 
Posto neki ne Shvataju da ponovim. Izbori su 11. e sad janez baca "SANGAREPU sa DZENARIKAMA" u fazonu kao "Oni hoce da pomognu Srbiji sa Vizama bla bla bla..." a i to je samo sustina da se mozda moze otici tj. taj deo Srbije koji -moze- da bi videli EU i pose kao refo glasali za EU ha ha ha... Znaci oni-ti bi bili kao propaganda kako EU zeli i radi dobro Srbiji a da Srbiji nezele dobro oni koji su "ZA KOSOVO" jer u tom grmu lezi "ZEKO"! kapis!


Koji ce tebi EU...Koji ce tebi Beli Shengen...
...jer, dokle god pishesh shangarepa umesto shargarepa...tebi ne treba ni Vlasotince...
 

Back
Top