Plavuso moja mila

Dragon:
Zasto plavusa ide u prodavnici sa puskom????????
A mozda joj fali metak pa je nosi da ne fula kalibar?
Ili oce ubije blagajnicu jer je vara s muzom?:P
A mozda zivi na proplanku jadna pa mora kroz sumicu u prodavnicu a taaammmmoooo zivvvvviiiii vvvvuuuuuuuuuuukkkkkk:P
A da (je) nije hajducki jatak.....?:)))
Ama znammmm!(upalila mi se.......lampica!:P)Nosi pusku zato sto voli da pucaaaaaaaaa...benggg..bennnggggggg!O jesamm pametnaaaaaaaa..bogu fala sto nisam plava!:PpPP:)))))
 
Anonymous:
Dragon:
Zasto plavusa ide u prodavnici sa puskom????????
A mozda joj fali metak pa je nosi da ne fula kalibar?
Ili oce ubije blagajnicu jer je vara s muzom?:P
A mozda zivi na proplanku jadna pa mora kroz sumicu u prodavnicu a taaammmmoooo zivvvvviiiii vvvvuuuuuuuuuuukkkkkk:P
A da (je) nije hajducki jatak.....?:)))
Ama znammmm!(upalila mi se.......lampica!:P)Nosi pusku zato sto voli da pucaaaaaaaaa...benggg..bennnggggggg!O jesamm pametnaaaaaaaa..bogu fala sto nisam plava!:PpPP:)))))
Nije gost nego ja!Leleeeee starim...zaboravljam....nego deco moja-dal sam dosla il sam posla?:P
 
Andjela007:
Anonymous:
Dragon:
Zasto plavusa ide u prodavnici sa puskom????????
A mozda joj fali metak pa je nosi da ne fula kalibar?
Ili oce ubije blagajnicu jer je vara s muzom?:P
A mozda zivi na proplanku jadna pa mora kroz sumicu u prodavnicu a taaammmmoooo zivvvvviiiii vvvvuuuuuuuuuuukkkkkk:P
A da (je) nije hajducki jatak.....?:)))
nee
Ama znammmm!(upalila mi se.......lampica!:P)Nosi pusku zato sto voli da pucaaaaaaaaa...benggg..bennnggggggg!O jesamm pametnaaaaaaaa..bogu fala sto nisam plava!:PpPP:)))))
Nije gost nego ja!Leleeeee starim...zaboravljam....nego deco moja-dal sam dosla il sam posla?:P
 
Pricaju plavusa i druga plavusa price:
-Isla baba roga,vestica,glupa plavusa i pametna plavusa u sumu i sretnu crvenkapu.... rece prva plavusa.
-A ti si htela da me zajebes a ja znam da baba roga vestica i pametna plavusa ne postoje. rece druga
 
Putuje plavusa avionom za London.Ima kartu za drugu klasu ali, kad je videla da je bolje u prvoj klasi presla je tamo. Kad joj je sjuardesa proverila kartu i zamolila je da ode nazad u drugu klasu, plavusa kaze: "Ja sam plava, ja sam lepa,ja letim prvom klasom za London." Kad je kopilot dosao da je zamoli da ode ona mu isto tako odgovori "Ja sam plava, ja sam lepa, ja letim prvom klasom za London." Kad su zamolili pilota da pokusa i on, on ode do nje i sapne joj nesto. U istom trenutku, plavusa skoci i vrati se u drugu klasu. Kad su pitali pilota sta joj je rekao, on odgovori: "Rekao sam joj da prva klasa ne leti za London."
 

dve plavuse otisle na vikend u unutrasnjost. vozeci se sporednim putem, opazise jednog bika koji odjednom podize glavu i riknu. na to ce jedna od plavusa:
-oh, Boze, kakva pluca!
a druga ce:
-jao, stvarno! a pritom su mu skoro do zemlje!!!
 

Back
Top