OTKAZ RAFI BENITEZU - DA ILI NE

Da li je Rafael Benitez treba da dobije otkaz?


  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.392
u dogovoru sa (uvazenim) moderatorom otvaram ovu anketu koja ce trajati 5 dana, posle toga ce biti zakljucana
ovde imate mogucnost da date svoje misljenje od Rafaelu Benitezu, treneru Liverpula
moje misljenje je da je taj covek toliko izgresio u dovodjenu igraca (Benajun, Voronjin, Penant, Sisoko, Krauc, Aurelio, pa i Kajt je preplacen) i da se u poslednje vreme ponasa izuzetno bahato i prepotentno (misli da je uhvatio boga za bradu), tako da ne zasluzuje da vise bude trener ovog trofejnog kluba
klupu greju igracine kao sto su Rise i Kjuel, a na terenu su neki Aurelio i Benajun
ps. pomoz boze da sam ovo dobro otvorio, a sve mi se nesto cini da cu da uprskam
 
kad si ti pre postovao, prvi put postavljam anketu pa mi je trebalo vremena da smislim pitanje i odgovore
sad je sve u redu
svaka njemu cast za tu noc, ali ovo ce biti druga sezona u nizu bez trofeja, od titule nema nista to se znalo jos u oktobru, igraci su pod pritiskom, nervozni dobijaju kartone na glup nacin, nije pobedio u derbiju od kad je dosao, licimo na KK Sledeca sezona
 
Kao sto sam na temi Liverpoola vec rekla, ja njemu skidam kapu za osvajanje LS i finale LS, ali ono sto mu zameram je pogresna transfer politika... prost primer su Kuyt koji je vec 2 godine kod nas, odigrao 60 meceva i postigao 15 golova i Bellamy koji je kod nas bio samo 1 godinu i na 27 utakmica koliko je igrao postigao 7 golova, takodje Bellamy je placen 9.000.000 eura a ova zver od napadaca 18.000.000 eura... a njemu ta zver od raspadaca treba da bude igracina mnogo bolja nego sto je bio Bellamy i da cepa protivnicke mreze... samo kada se setim kakva je sve imena kupio Josemi, González, Kromkamp i Paletta, a prodavao igrace koji su bili mnogo bolji nego ovi... umesto da kupi 1 ili 2 imena kao sto je Nando njegova politika je bolje kupiti buljuk ''mladih nada'' i stalno se vrtimo u krug i borimo se za plasman u ligu sampiona...
 
Kao sto sam na temi Liverpoola vec rekla, ja njemu skidam kapu za osvajanje LS i finale LS, ali ono sto mu zameram je pogresna transfer politika... prost primer su Kuyt koji je vec 2 godine kod nas, odigrao 60 meceva i postigao 15 golova i Bellamy koji je kod nas bio samo 1 godinu i na 27 utakmica koliko je igrao postigao 7 golova, takodje Bellamy je placen 9.000.000 eura a ova zver od napadaca 18.000.000 eura... a njemu ta zver od raspadaca treba da bude igracina mnogo bolja nego sto je bio Bellamy i da cepa protivnicke mreze... samo kada se setim kakva je sve imena kupio Josemi, González, Kromkamp i Paletta, a prodavao igrace koji su bili mnogo bolji nego ovi... umesto da kupi 1 ili 2 imena kao sto je Nando njegova politika je bolje kupiti buljuk ''mladih nada'' i stalno se vrtimo u krug i borimo se za plasman u ligu sampiona...

Da se razumemo jedno, realno niste imali shanse pored ove tri ekipe u vrhu, kad pogledash kakve igrache ima ManUtd i Chelsi, a Arsenal bi eeeeeeeeeeventualno sad mogli da otrsite s obzirom u kakvoj su krsh formi! Po meni je Rafa veliki struchnjak i s obzirom da Crveni imaju relativno mlad tim pametan potez bi bio da mu dozvole da josh radi na onome shto je zapocheo, jer tek bi se nashli u rasulu kad bi ga oterali okosnicu tima chine upravo veliki broj njegovih zemljaka! Ali ja kazhem Rafa dodji u Barsu i dovedi nam Toresa i Xabija!
 
@El Caballero, u zadnje 2,3 sezone smo i mi i tekstilci potrosili slicne sume novca, pri cemu smo mi doveli sjajnog Nanda, Agera i jos nedokazanog Babela, svi ostali su duplo golo
sa druge strane oni su doveli Hargrivsa, Kerika, Nanija, Vidica, Evru, to su sve igraci extra klase i normalno da ne mozemo da ih dobijemo nijednom u 4 sezone
@Jeko, zeleo bih da ti se ispuni zelja, samo nek on ode, makar i kod vas
@Djole, Djole, razocarao si me, jel te to Zec potplatio da tako glasas?
 
Eeee kad bi on dosao kod nas na nogiramo onog Granta. :)
Sta njemu fali... ;)
5823wp9h5.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top