Defektoloski...HEEEELLPPP!!!

**Sweety**

Zainteresovan član
Poruka
164
Preko su mi potrebna iskustva ljudi koji su prosle godine polagali prijemni ispit.Iz kojih knjiga se sprema prijemni?Ja planiram da u junu polazem, a trenutno sam na Pravnom. Ne znam da li je moguce da polazem prijemni na Defektoloskom, a da ne izgubim mesto na Pravnom, jer ako se ne upisem moram da imam alternativu?Pomozite molim vas!
 
Mogu da ti pomognem jedino oko prijemnog. Ja sam polagala prosle godine i ono sto ce najverovatnije biti i ove jeste knjiga Nikole Rota iz psihologije, to je ona plava knjiga za gimnaziju. E sad, za biologiju nisam sigurna sta da ti kazem, jer se menja iz godine u godinu... Molekularna ce biti verovatno... Ne znam sta da ti kazem za biologiju...
Srecno! ;)
 
Puno, puno ti hvala...Ja inace sa Pravnog prelazim na FASPER, a zavrsila sam ekonomsku...:)sta ces kad volim!!!Pa krenucu da radim tu psihologiju i da se nadam da ce uskoro izaci informator sa tacnom literaturom. Jel znas mozda kada je prosle godine izasao?
 
Sto se tice biologije (molekularna,genetika i fiziologija ) to je ono kao najbitnije, ali ipak pogledaj u informatoru koje oblasti su potrebne... Mislim da je to u biologiji za 3 i 4 godinu ( knjige za gimnaziju )... Na prevenciji je veoma velika konkurencija pa ako zelis na budzetu onda temeljnije spremi prijemni... :roll:
 

Back
Top